Aktualny numer: Truck Business 51 (2016)

Twój problem, nasza sprawa

Na początek drobne zawodowe wyznanie. Gdy byłem piękny i młody miałem okazję napisać kilka tekstów interwencyjnych. Po kilku latach pracy dla Truck&Business Polska trafiła mi się
okazja powrotu do czegoś co lubiłem, dlatego osobiście dziękuję za zaufanie jakim obdarzyła nas współwłaścicielka firmy Speed Truck. Dokonała ona zakupu feralnego ciągnika siodłowego.
Sprawa jest jak to często bywa wielowątkowa i niejednoznaczna, jednak pokazuje jak trudny i ryzykowany bywa proces zakupowy narzędzi pracy przewoźników. Mam nadzieję, że tekst stanie się w pewnym sensie inspiracją dla naszych Czytelników. Przy czym od razu uwaga – nie zamierzamy iść tropem tabloidów, nieprzebierających czasem w słowach i wyolbrzymiających wiele spraw. Chcielibyśmy pomóc firmom transportowym, tworząc teksty informujące o różnych sytuacjach i mogące czasem przestrzec innych przed określonymi działaniami, bo po co ileś przewoźników ma popełniać te same błędy. Nie wykluczamy też sytuacji, w której opisalibyśmy niewłaściwe zachowanie klienta, jak to mawia mój tato (a rodziców warto słuchać): kij ma zawsze dwa końce. Z drugiej strony zależy nam na uwypuklaniu pozytywnych zachowań, godnych pochwały i uznania. Ba, takich artykułów chcielibyśmy pisać jak najwięcej, bo redaktorzy, wydawca, pracownicy działu marketingu – wszyscy jesteśmy radosnymi ludźmi lubiącymi śmiech i dobre rzeczy. Zarówno pozytywna jak i negatywna rekomendacja ze strony Czytelnika ma istotne znaczenie i stanowi cenne źródło informacji. Czasami także telefon „z redakcji” nieco pomaga w szybszym załatwieniu określonej kwestii. Nie mamy ambicji być „branżową Turbo Kamerą”, ale jeśli Czytelnik uzna, że warto się z nami skontaktować, gorąco zachęcamy.

Tomasz Czarnecki

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter