Aktualny numer: Truck Business 69 (2020)

Na wstępie

Żyjemy w czasach nietypowych zatem i bieżący numer jest nieco odmienny od pozostałych. Podzieliliśmy go na dwie nierówne części. Najpierw informujemy możliwie jak najszerzej i najlepiej o kwestiach związanych z koronawirusem. Obecnie merytoryczne (a dokładamy wszelkich starań, by takie wszystkie były) informacje to jeszcze bardziej cenny towar niż dotychczas, lecz często trudno znaleźć odpowiednie źródło (bo i niektóre źródła znikają). Tu oczywiście polecamy właśnie nasze Truck& Business Polska i Log24.pl, dla fanów logistyki w wersji
makro Eurologistics, zaś menedżerom fabryk Logistykę Produkcji.

Ale nie bójcie się, to nie będzie kilkadziesiąt stron autopromocyjnych, tylko porcja solidnej wiedzy. Należy mieć przy tym tylko jedno na względzie: cykl wydawniczy. Od czasu napisania tekstu przez autora (potem redakcja, korekty, złożenie graficzne, druk, kolportaż) do momentu otrzymania go do przeczytania przez Państwa mija co najmniej miesiąc. To trzeba mieć na względzie, choć robimy wszystko co w mocy, by dane były aktualne. Po części, by to jeszcze bardziej zminimalizować, a po części ponieważ w obecnych czasach głód, choćby wirtualnych,
„papierowych”, spotkań jest wielki, w bieżącym wydaniu jest więcej niż zazwyczaj wywiadów. Druga część Trucka to dla nas wyzwanie (lubimy wyzwania!). Trudno obecnie znaleźć fakty, które by nie odnosiły się bezpośrednio do pandemii, epidemii czy jak tam ją zwą, bo jedności w komunikatach nie ma. Na pewno w kilku tekstach znajdziecie w jakiś sposób kontekst koronawirusowy, lecz to słowo plus pochodne typu COVID uznaliśmy za tabu.

Ktoś spyta dlaczego? Z rozmów z wieloma ludźmi wywnioskowaliśmy, że dzielą się na dwie, także nierówne grupy. Jedna śledzi statystyki lub co najmniej żyje mocno tematyką epidemii. Druga unika tego tematu jak ognia, chce czytać i dyskutować o wszystkim co nie dotyczy bagna jakie nas wszystkich spotkało. I to właśnie im dedykujemy te teksty. Nie bójcie się.
Nie napisaliśmy o tym jak pewna grupa pseudocelebrytów nagrała filmik ponoć nawołujący do braku przemocy a w treści teledysku są uderzenia psem (serio) i brzuchem ciężarnej.
Artykuły i informacje dotyczą technologii, prawa, zarządzania.

Tymczasem zdrowia, szczęścia i powodzenia w kryzysie. Nie będzie tak źle!

Zespół Truck&Business Polska

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter