Aktualny numer: Flota Auto Business 56 (2013)

Pesymistom precz

Uwaga, to wcale nie będzie autopromocja, ani laurka tylko krótki redaktorski wywód. Lubię czytać media branżowe i specjalistyczne. I absolutnie nie mam tutaj na myśli tylko FAB-a, by ktoś mnie nie posądził o tak szczelnie ukrywane cechy narcyzmu, które tak naprawdę drzemią w każdym z nas. Bo chętnie zaglądam do pism sportowych, podróżniczych, typowo motoryzacyjnych, nawet kulturalnych, choć jestem dzieckiem komercji i jakoś wysublimowane spektakle czy dzieła artystyczne nigdy do mnie nie przemawiały.


W mediach specjalistycznych znajduję to, czego mi brakuje w gazetach, a przede wszystkim telewizji i wielkich portalach internetowych. Czyli fachowe (bardziej lub mniej, ale jednak) lub luźne podejście do określonych spraw życia codziennego do jakich zaliczam zarówno samochody, paliwa jak i sprawy biznesowe, rodzinne, hobby. Czytanie takich treści skłania mnie do przemyśleń, edukuje, rozluźnia, wprawia w miły nastrój.


Niestety, większość społeczeństwa woli rozprawiać o przemocy, aferach, chorobach, życiu pseudocelebrytów, zabawie w politykowanie i innych wspaniałych tematach mających wydźwięk zwykle negatywny. Ludzie szkalują swój mózg takimi informacjami, a potem zachowują się jak się zachowują i narzekają... Narzekają nie tylko na zły, okrutny świat, ich własną okropną egzystencję, ale i na media, że „taki chłam podają”. Lecz przecież Czytelnicy mają wybór. Albo czytają złe wiadomości albo dobre lub w każdym razie możliwie obiektywne.


Dziękując za kolejny rok razem mamy zatem nadzieję, że również w przyszłym roku wybiorą Państwo FlotęAutoBiznes. I na dobry początek poprosiliśmy firmy, by za naszym pośrednictwem przekazały Państwu po jednej dobrej wiadomości, zostawiając im dużą dowolność co to będzie. Miłej lektury.

Tomasz Czarnecki

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter