Aktualny numer: Flota Auto Business 54 (2013)

Wbrew logice, a jednak logicznie

Logiką byłoby w tym miejscu napisać coś o Profesjonalnym Teście Flotowym, ale dawka informacji jaką Państwa obdarzamy na kolejnych stronach jest zapewne wystarczająca. Obecnie druga rozsądna tematyka to urlop. Jednak nie chciałbym denerwować osób, które wybrały wolne w maju lub dopiero czekają na wrzesień lub październik, bo i tak pewnie dostaną pocztówki, MMS-y lub co bardziej prawdopodobne zobaczą zdjęcia na Facebooku.
Właśnie. Padła tu magiczna nazwa. Facebook zyskał niesamowitą popularność, jeszcze większą niż Nasza Klasa. I mimo wszystko ma szanse na dłuższy żywot od niej. Dzięki FB wiemy znacznie więcej o swoich znajomych jak i o osobach, z którymi współpracujemy na niwie zawodowej, nie tylko ze swojej firmy, lecz również partnerów biznesowych. A przez to praca dziennikarza (choć także kontrolerów i... sprzedawców) stała się łatwiejsza.
Ale zawsze jest coś za coś. Skoro czytam o innych, powinienem też napisać coś o sobie, w przypadku FAB-a  - o czasopiśmie. Zatem od więcej niż kilku miesięcy jesteśmy na „Fejsie”, podrzucając co ciekawsze info ze świata floty i z życia redakcji. Nie zabiegamy o niezliczoną ilość „lajków” czy jak ktoś mnie kiedyś poprawił „lubików”, ale zapraszając na Fan Page’a, będzie nam miło, gdy ktoś jeszcze nas polubi. Mądry człek kiedyś rzekł, że nie liczba a jakość przyjaciół jest ważniejsza. I zgoda. Lecz z drugiej strony, przecież od przybytku głowa nie boli i zawsze miło, kiedy ktoś kilka sekund swojego bezcennego żywota poświęci dla FlotyAutoBiznes.
Praca stanowi przynajmniej osiem, a często i więcej godzin z doby naszego dnia. I Czytelnicze dowody sympatii to bodziec do dalszych działań. Na razie „setka” lubików została obalona. Mało? Dla nas nie, bo przecież działania branżowego czasopisma mają bardzo konkretny target. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc zachęcamy: odwiedzajcie nas i komentujcie. Kończę, bo właśnie otrzymałem newsa, który koniecznie musi ujrzeć oczy Facebooka. Do zobaczenia w sieci.

Tomasz Czarnecki

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter