Aktualny numer: Flota Auto Business 48 (2012)

FlotaAutoBiznes

Lada dzień w Polsce będzie miało miejsce urzeczywistnienie cudu. Inaczej bowiem nie można nazwać przyznanie naszemu krajowi roli gospodarza (nie organizatora jak to niektóre media błędnie piszą!) drugiej co do wielkości imprezy piłkarskiej na świecie, czyli mistrzostw Starego Kontynentu. Mało tego, mimo wielu przeszkód, prawdopodobnie uda nam się tego dokonać bez większych wpadek, bo przecież dokonano jak na Polskę wielu niesamowitych wyczynów. Stadiony są gotowe, niektóre drogi (nie wymagajmy za wiele, cyrki z autostradami to już chyba nasza codzienność) wyremontowane, lotniska bardziej przepustowe. W dodatku kraj otrzymał możliwość promocji w mediach całego świata przez cały miesiąc, a ludzie będą uczestniczyć w wielkim sportowym święcie.

Oczywiście flotowcy muszą być przygotowani na utrudnienia podczas samej imprezy, o czym mówił nasz prelegent ze spółki pl.Euro2012 podczas marcowej konferencji FlotyAutoBiznes w podwarszawskich Falętach. Dlatego warto pomyśleć o optymalizacji tras.

Wiele osób już narzeka, a malkontentów do 8. Czerwca będzie przybywać, z wielu innych powodów. Zaraz zacznie się wytykanie, że trawa jest za mało zielona, hymn ktoś źle zaśpiewał, drogi niedokończone, itp., itd. Po co? Czy w innych krajach podczas takich imprez wszystko zostało dopracowane na 100 procent? Nie...

Sam mam świadomość wielu niedociągnięć związanych z Euro 2012, ale bądźmy choć przez jakiś krótki czas optymistami i szukajmy tego co dobre, a nie złe. Dlatego na te czerwcowe dni proszę szanowne środowisko flotowe, a wiem, że nie brakuje w nim wiernych fanów, ale i kibiców „od święta”, o optymizm i radość. Radość związaną z wyjątkowością wydarzenia i wspieraniem, choćby poprawnie i ambitnie grających polskich piłkarzy (wtedy i o dobry wynik łatwiej). Stwórzmy razem atmosferę zapominając o dodatkowych czynnościach, jakie niektórzy z nas musieli wykonać „z winy” Euro 2012, także przy zarządzaniu flotą. No to Polska gola!

Tomasz Czarnecki

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter