Aktualny numer: Flota Auto Business 34 (2009)

Zadowolić zarząd

Za każdym razem, gdy mam do napisania tego typu tekst przeżywam małe rozterki moralne. Z jednej strony bardzo przyjemnie donosić o naszej aktywności, sukcesach i miłych słowach płynących  zewsząd. Jednocześnie staramy się zachować wizerunek skromnej redakcji, będącej przydatnym pomocnikiem w działaniu fleet managera, pracownika firmy CFM, dealera. Jednak trudno nie napisać, że na naszej październikowej konferencji pojawiło się niemal 500 osób, a listę uczestników musieliśmy zamknąć na kilka dni przed imprezą. Zarówno przez liczne grono partnerów jak i uczestników, spotkanie zostało ocenione niezwykle pozytywnie, zarówno pod względem poziomu merytorycznego jak i organizacyjnego.

Jesteśmy cenieni jako wydawnictwo przyjazne rynkowi, ale zachowujące obiektywizm. Trudno nie być zadowolonym, jeśli dostajemy tak pozytywne sygnały, tym bardziej że żyjemy w czasach, w jakich żyjemy.

Co dalej? W 2010 roku zapraszamy na kolejne trzy konferencje, na których nie zabraknie tego, co jest już znane i lubiane. Będzie jednak również kilka niezwykle ciekawych innowacji – informacje na ten temat już wkrótce w naszych newsletterach. Z punktu widzenia redaktorskiego mimo zmiany layoutu nie traktuję przełomu roku jako coś wyjątkowego, dodam tylko, że czasopismo wciąż jest udoskonalane, co zresztą można zaobserwować uważnie śledząc FAB-a. Wszystko zgodnie z moją ukochaną maksymą „Nie chcę się cofać, więc idę do przodu”.

Tomasz Czarnecki

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter