Aktualny numer: Flota Auto Business 30 (2009)

Obiektywnie ocenić swoją pracę jest bardzo ciężko, bo niekiedy bywamy zbyt srogimi, a innym razem bardzo pobłażliwymi jurorami. Dlatego wszystkie opinie Czytelników – zarówno pozytywne jak i negatywne - są dla nas niezwykle cenne. Wolimy oczywiście pochwały, więc tym większą radość sprawiło nam wyróżnienie przez Związek Polskiego Leasingu, zrzeszający ponad 30 wielkich firm leasingowych, statuetką: okazałym piórem.

Takie nagrody stanowią potężny bodziec do dalszej, ciężkiej pracy. Pokazują, że droga, którą podążamy wiedzie we właściwym kierunku. Czyli w stronę rzetelności, obiektywizmu, nie unikania trudnych tematów, z miłą dla oka grafiką. Wsparcie dla pisma stanowią newslettery. Oprócz tego organizujemy trzy razy w roku konferencje flotowe. W każdej z nich uczestniczy po około 300 osób – fleet managerów, ale także producentów i usługodawców. Współpracujemy z wieloma organizacjami związanymi z rynkiem flotowym, aktywnie uczestniczymy w propagowaniu bezpieczeństwa, posiadamy wielu partnerów medialnych.

Proszę wybaczyć ten może nazbyt długi wywód pokazujący nasze osiągnięcia. Ale jeśli mamy się czym pochwalić, to dlaczego tego nie robić? Dziś statuetka bardzo cieszy, ale jutro włożymy ją do gablotki, w której zresztą nie będzie sama, bo to nie pierwsze wyróżnienie dla FAB-a. Dla nas bowiem ta nagroda stanowi rodzaj zobowiązania, by oddawać w Państwa ręce coraz lepsze czasopismo i przygotowywać jeszcze ciekawsze konferencje. Dlatego dziękujemy za powierzone zaufanie. Nie zawiedziemy go.

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter