Aktualny numer: Flota Auto Business 18 (2007)

W Państwa ręce oddajemy kolejne wydanie czasopisma „FlotaAutoBiznes”. Tym razem sporo miejsca poświęcamy zorganizowanej przez nasz magazyn konferencji na temat „Flotowy serwis przyszłości – optymalizacja kosztów serwisowych”. Burzliwa dyskusja środowiska fleet managerów, firm CFM i importerów zmusiła nas do stworzenia postulatów dla właściwego i sprawnego zarządzania flotą. Jeden numer telefonu stacjonarnego i komórkowego do kontaktów po stronie importera i ASO, koordynator serwisowy, możliwość autoryzacji  naprawy, czy raporty o ogólnym stanie pojazdu po każdej wizycie auta w serwisie to tylko niektóre z nich. Z resztą zapoznacie się Państwo na kolejnych stronach gazety. Poruszamy również kwestie podatkowe, gdyż obowiązujące od stycznia tego roku nowe przepisy nastręczają wiele kłopotów z właściwą interpretacją. W artykule „Nowa definicja - nowe problemy”, radzą doradcy podatkowi PricewaterhouseCoopers.

Zapraszamy także do lektury tekstu, którym mówimy jak można obniżyć koszty użytkowania floty i jak należy właściwie motywować pracowników – użytkowników samochodów służbowych.


Zapraszam do lektury

Piotr Robakowski

Redaktor Naczelny

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter