Aktualny numer: Flota Auto Business 14 (2006)

Być może już niedługo będziemy musieli ewidencjonować służbowe i prywatne podróże. Urzędnicy szykują nam bowiem rozwiązania, zmierzające do ujednolicenia zasad użytkowania samochodów służbowych i ich rozliczania. My już teraz przyglądamy się jak firmy radzą sobie z prywatnymi podróżami swoich pracowników. Wiele uwagi przywiązujemy również do kwestii ubezpieczeń, wyłudzeń odszkodowań i właściwej motywacji pracowników, których narzędziem pracy jest właśnie samochód.

Właścicielom firm, które dopiero myślą o własnej flocie polecam tekst, w którym radzimy kiedy podjąć decyzję o stworzeniu parku samochodów i jakie rozwiązanie wybrać. Mamy przecież do wyboru zakup za gotówkę, leasing, czy wynajem.

W numerze także relacja z dwudniowej konferencji czasopisma „FlotaAutoBiznes” i debata instytucji finansowych (CFM) z fleet managerami.

Zapraszam do lektury.
Piotr Robakowski

Redaktor Naczelny

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter