Aktualny numer: Eurologistics 88 (2015)

Nowy layout Eurologistics

Nowoczesny, elegancki, czytelny - taki będzie od bieżącego wydania Eurologistics. To pierwsza tak spektakularna zmiana wizerunku od 15 lat. Aktualny numer ukazuje się w nowym layoucie i z nową winietą. Nowy Eurologistics to nowoczesne, dobrze zaprojektowane czasopismo branżowe, łączące najlepsze tradycje projektowania prasowego z dynamiką współczesnych czasów i wymogami dzisiejszego czytelnika, który poszukuje wartościowej treści i inteligentnego obrazu.

Zmiana layoutu nie pociąga za sobą zmiany charakteru czasopisma. Eurologistics to nadal pismo dostarczające aktualnych informacji branżowych, użytecznej wiedzy opartej na praktycznych doświadczeniach menedżerów łańcucha dostaw oraz obiektywnych wyników badań rynku logistyki. Dla zachowania spójności wydawniczej wizerunek zmieni również strona internetowa www.eurologistics.pl, uzyskując nowoczesny przejrzysty layout, z dużą liczbą aktualnych informacji, zdjęć i wideo. Taki będzie nowy Eurologistics, który w wersji elektronicznej dostępny jest już na portalu log24.pl, a wkrótce osiągalny będzie też w wersji na tablety i smartfony.

Nowy layout burzy dotychczasowe przyzwyczajenia, ale takie jest prawo nowości. Czasy mamy niezwykle dynamiczne i dlatego nie chcemy stać w miejscu. Ponieważ najlepsze jest to, co najprostsze - wprowadzamy szeryfowy krój pisma, powszechnie stosowany w typografii – zwykły Times New Roman. Najmocniejszą zmianą jest nowa winieta czasopisma, która tworzy silny wizualny efekt wynikający z prostoty, nowoczesności i przemyślanej koncepcji.

W nowej odsłonie czasopisma będzie miejsce dla praktycznych materiałów powstających przy wsparciu ekspertów i menedżerów łańcucha dostaw. Naturalnie niezmiennie prezentowane będą wyróżniające Eurologistics na rynku prasy branżowej trendy występujące w łańcuchu dostaw i studia przypadków.Alicja Kostecka

Szanowny Czytelniku,
zarejestruj się by uzyskać bezpłatny dostęp do pełnego wydania Eurologistics. W ten sposób dbamy o polepszanie jakości naszych usług i dostarczanych do Ciebie materiałów.
Rejestracja oznacza akceptację aktualnej polityki prywatności.

Polecane artykuły

Eurologistics Newsletter