O nas

Truck&Business Polska – to pismo branżowe skierowane do kadry zarządzającej transportem drogowym w firmach sektora TSL. Czasopismo ukazuje się na rynku wydawniczym od 2006 roku za sprawą Wydawnictwa Eurologistics.

Czasopismo – Truck&Business Polska jest dwumiesięcznikiem. W każdym numerze można znaleźć najnowsze informacje dotyczące zarządzania flotą ciężarową, case studies – dobre praktyki w Polsce i w Europie, zapotrzebowania na usługi transportowe firm handlowych i producenckich, a także ekologii w transporcie. Prezentowane są również tematy związane z polityką finansową i ubezpieczeniową oraz najnowsze zmiany prawne dla sektora transportowego, a także nowości rynkowe i technologiczne.

Internet – Truck&Business Polska to także kompendium wiedzy dla branży TSL dostępne w sieci. W serwisie internetowym znajdują się najnowsze informacje z rynku, analizy, komentarze ekspertów i badania oraz wydania pisma. To także miejsce, gdzie można znaleźć zapowiedzi  konferencji i warsztatów organizowanych przez redakcję Truck&Business Polska oraz elektroniczne formularze dla uczestników.

Eurologistics Newsletter