Debata z Vicos i Zinek transport już 4.03.

2 marca 2021

Cyfryzacja branży TSL jest nieunikniona, a jednak przedsiębiorcy transportowi nadal posługują się papierowymi kartami drogowymi, które często błędnie wypełniane utrudniają profesjonalne rozliczanie kilometrów, kosztów i paliwa oraz przyczyniają się do powstawania strat finansowych.Rozwiązaniem jest oprogramowanie klasy TMS, zintegrowane z telematyką, pozwalające zrezygnować z papierowych kart drogowych i przejść na cyfrową formę rozliczania kierowców w oparciu o dane z CAN czy kart paliwowych, które są dużo łatwiejsze w opracowaniu i archiwizacji niż karty papierowe.

Zadbaj o bezpieczeństwo floty oraz dodatkowe oszczędności z nowym modułem Eco-driving Pro.

Webinar jest doskonałą okazją, żeby poznać funkcjonalności nowego modułu Eco-driving Pro, będącego niezbędnym narzędziem w utrzymaniu floty w optymalnym stanie oraz zapewniającego oszczędności z założeniem ekologicznej i ekonomicznej jazdy, przy równoczesnym dostępie do szczegółowych danych i raportów. Modułu Eco-driving Pro to niezbędne narzędzie w dobie wyzwań transportowych i dynamicznie zmieniającego się rynku, które pozwala nie tylko zwiększać konkurencyjność, ale również maksymalizować zyski.

Już 4 marca o godzinie 10.00 odbędzie się bezpłatny webinar, w trakcie którego Tomasz Czyż, ekspert GBox z Grupy Inelo, przedstawi cyfrowe narzędzia ułatwiające kontrolę zużycia paliwa w firmie transportowej. Zapisz się – udział bezpłatny

W trakcie webinaru odbędzie się również panel dyskusyjny z firmami Vicos i Zinek Transport, z którego dowiedzą się Państwo m.in. jakimi narzędziami wspierają się nowoczesne firmy przy rozliczaniu paliwa, a także jaką rolę odgrywa ecodriving w kontekście serwisowania pojazdów, czy premiowania kierowców. Zapisz się

Podczas bezpłatnego webinaru poruszymy następującą tematykę:

  • Wpływ kosztów paliwa na analizę rentowności
  • Automatyczne dopasowanie do rozliczanych kart drogowych
  • Importy danych z kart paliwowych
  • Integracja z telematyką
  • Narzędzie do kontroli, czyli ecodriving w GBox
  • Moduł Eco-driving – poznaj jego możliwości
  • Moduł Eco-driving Pro – dodatkowe funkcjonalności
  • Narzędzie do rozliczania Easy TMS

Ostatnie newsy Truck&Business więcej newsów »

Telematyka a młodzi kierowcy

5 marca 2021

Jak wskazuje Międzynarodowa Unia Transportu Drogowego (International Road Transport Union) Polska i Rumunia to kraje UE, w których najbardziej brakuje zawodowych kierowców. Według szacunków PwC i TLP, aby załatać lukę kadrową, na rynek każdego roku od 2019 do 2022 musiałoby wchodzić około 15 tys. truckerów. Tymczasem prognozuje się, że dzięki profilowanej edukacji przybędzie w tym roku 4 000 adeptów, a w 2024 ponad 12 000.

czytaj więcej »


Case study – transport na antypodach

26 lutego 2021

Są one taką samą częścią Australii jak kangury czy Wielka Rafa Koralowa: pociągi drogowe zaopatrują odległe obszary tego kontynentu we wszelkiego rodzaju produkty. Mierzą ponad 50 metrów długości i ważą 130 ton, co czyni je niekwestionowanymi królami dróg. Te giganty spędzają całe dnie wystawione na działanie ekstremalnych temperatur i takich też zabrudzeń. Zwyczajne sposoby czyszczenia ich po prostu nie mają tu szans.

czytaj więcej »


Włoska robota

24 lutego 2021

Włoska międzynarodowa firma Archese inwestuje w rozwiązania logistyczne korzystne dla środowiska. Firma zamówiła 300 naczep Krone Mega Liner, ze specjalnym wyposażeniem służącym do transportu kolejowego.

czytaj więcej »


Kamera i system do zarządzania w jednym

22 lutego 2021

Webfleet Solutions podejmuje współpracę z firmą Lytx. Rozwiązanie Webfleet Video łączy technologię kamer Lytx z danymi i systemem do zarządzania flotą firmy Webfleet Solutions. Użytkownicy zyskają dostęp do swoich pojazdów jak i kamer w pojazdach za pośrednictwem platformy Webfleet, mogąc zarządzać nimi jednym interfejsem.

czytaj więcej »


Elektryczny ambulans

12 lutego 2021

Firma Thermo King ogłosiła podjęcie współpracy z Mercedes-Benz AG, celem opracowanie elektrycznego prototypu pojazdu chłodniczego Mercedes-Benz eSprinter, Auto ma być przeznaczone do dostaw docelowych produktów farmaceutycznych i leków na terenach miejskich z zerową lokalną emisją spalin.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter