FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

25 stycznia 2021

Purella, lider w branży zdrowej żywności superfoods przedłużył umowę z FM Logistic CE w zakresie zarządzania magazynowaniem, transportem i co-packingiem swoich produktów. Firmy będą współpracować ze sobą już trzeci rok.
FM Logistic CE jest czołowym partnerem logistycznym Purella od 2018 roku. Jeden z największych operatorów logistyczny wspiera firmę Purella w zakresie magazynowania, transportu towarów i co-packingu, oferując dostosowane do charakteru biznesu rozwiązania.

Firmy podkreślają, że w niełatwym okresie pandemii, w którym przyszło im funkcjonować w minionym roku, współpraca nastawiona na rozwój i oparta na zaufaniu, doskonale zdała egzamin.

– Zdecydowaliśmy się kontynuować, rozwijać i rozszerzać naszą współpracę z FM Logistic, ponieważ jest to firma, która świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług logistycznych, i które są kluczowe dla sukcesu naszego biznesu. Możemy liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i doradztwo strategiczne w zakresie rozwiązań z optymalizacji łańcucha dostaw, co przyczynia się do optymalizacji kosztów – mówi Michał Kubuśka – Supply Chain Manager w Purella.

– Cieszymy się, że nasza strategia i zaoferowane rozwiązania zostały zauważone i docenione, dzięki czemu przedłużyliśmy kontrakt na kolejne lata. Czuję ogromną satysfakcję, że nasz zespół sprostał oczekiwaniom tak wymagającego klienta i będzie miał okazję dalej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie magazynowania i logistyki – mówi Tomasz Oczkowski, Commercial Director FM Logistic CE.

Od 2016 roku Purella skutecznie zmienia nawyki żywieniowe Polaków. Firma kreuje świadomość konsumentów nie tylko w sferze zdrowego odżywiania, oferując najwyższej jakości, nieprzetworzone produkty, ale także zdrowego trybu życia. W ofercie firmy znajdziemy ponad 80 produktów w kilku kategoriach, w tym certyfikowane produkty bio, wspierające układ odpornościowy i wspomagające właściwe funkcjonowanie organizmu.

Ostatnie newsy więcej newsów »

Sięgając poza e-commerce: urbanizacja, digitalizacja i nowy konsument

20 kwietnia 2021

Minął rok, podczas którego pandemia wywarła głęboki wpływ na życie społeczne i przyczyniła się do znacznych turbulencji w gospodarce. Czy mamy do czynienia z długofalowymi trendami, czy obserwowane zmiany powinniśmy odbierać jako tymczasowe?

czytaj więcej »


InPost i kilkanaście nowych hubów logistycznych

19 kwietnia 2021

InPost uruchomi kilkanaście kolejnych hubów logistycznych w całej Polsce. Obiekty powstaną jeszcze w tym roku w Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu, Wałbrzychu, Katowicach, Tychach, Radzyminie, Siedlcach, Kaliszu, Koszalinie i Szczecinie. Łącznie będzie to ponad 100 000 mkw. nowej powierzchni w ramach infrastruktury InPost.

czytaj więcej »


POLOmarket uruchomił trzecie centrum logistyczne

16 kwietnia 2021

W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się towarowanie trzeciego, najnowszego centrum logistycznego sieci POLOmarket. Jest to jedna z największych inwestycji Grupy w ostatnich latach.

czytaj więcej »


Rozpoczął się montaż trzech suwnic RMG na terminalu CLIP w Swarzędzu

15 kwietnia 2021

Na terminalu intermodalnym CLIP w Swarzędzu koło Poznania rozpoczął się montaż trzech suwnic szynowych RMG. Po zakończeniu inwestycji wielkopolski hub logistyczny CLIP będzie mógł przeładowywać 8 pociągów intermodalnych jednocześnie.

czytaj więcej »


XPO prezentuje nową spółkę – GXO Logistics

14 kwietnia 2021

XPO Logistics, Inc. (NYSE: XPO), globalny dostawca rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, ogłosił tożsamość nowej firmy, która została utworzona w związku z planowanym wydzieleniem działalności logistycznej XPO.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter