Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na największe spotkanie handlowe w branży transportowej, które odbędzie się 17 czerwca w Warszawie.

W tegorocznej edycji Truck Forum&Awards weźmie udział rekordowa liczba firm (17 firm produkcyjnych i handlowych), które zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne.

Oprócz prezentacji o charakterze handlowym, zaprezentowane będą najbardziej aktualne wyzwania branży TSL oraz przedstawimy laureatów programu badawczego dla transportu, spedycji i logistyki TOP 1500: Najefektywniej Zarządzane Firmy Transportowe.

Truck Forum&Awards 2015 to:
Prezentacje zapotrzebowania liderów firm handlowych i produkcyjnych na usługi transportowe
Sesja handlowa z menedżerami firm handlowych, produkcyjnych oraz dostawców usług i produktów dla transportu
Finał rankingu TOP1500: Najefektywniej Zarządzane Firmy Transportowe
Merytoryczne wystąpienia poświęcone najważniejszym tematom branży TSL

          DSC_ (1493) DSC_ (1629)

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki PROGRAM i PRELEGENCI, aby poznać firmy, które będą gotowe do rozmów handlowych z przewoźnikami w tym roku.

TFA_2015-logos-jpg-1

Prelegenci

Opinie uczestników

Idea spotkań handlowych zaskoczyła mnie swoją skutecznością. Po spotkaniu miałem bardzo duży odzew. Część przewoźników bardzo celnie trafiła w moje potrzeby. Podczas spotkania poznaliśmy kilku partnerów, których istnienia nie byliśmy świadomi.

Paweł Markowski
dyrektor łańcucha dostaw, Zelmer

Bardzo wysoko oceniam przydatność tego spotkania. Poznaliśmy wielu ciekawych przewoźników, których wielkość i zasięg odpowiadają naszym potrzebom. Udało się nam nawiązać ciekawe kontakty które zaowocowały współpracą, ale również pokazały nam nasze miejsce na tle innych firm.

Krzysztof Nawrot
dyrektor logistyki, PGD Polska