Prezenty telematyczne – pobierz za darmo

21 grudnia 2020

Czy nadawcy transportu bezwzględnie będą wymagać od przewoźników drogowych posiadania rozwiązań telematycznych? Przez ich brak przedsiębiorcy nie dostaną nowych zleceń? Ile kosztują te rozwiązania i jak szybko można liczyć na zwrot inwestycji? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi udzielą eksperci uczestniczący w debacie pod hasłem „Nowoczesne technologie w transporcie – kosztowny luksus czy ekonomiczna konieczność?”. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania debaty oraz dodatkowo kilku innych cennych publikacji.

Zbliża się Boże Narodzenie, wszyscy czekają na prezenty. Dla firm transportowych najlepszym podarunkiem jest wiedza. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy debatę pod hasłem „Nowoczesne technologie w transporcie – kosztowny luksus czy ekonomiczna konieczność?”. Można ją obejrzeć, odsłuchać o dowolnej porze dnia, a nawet nocy, bezpłatnie pobierając ze strony www.debatatransportowa.com. Do worka z prezentami dorzucamy ebooki o optymalizacji kosztów i oszczędzaniu w firmie transportowej oraz darmowy test rozwiązań telematycznych firmy Webfleet. Nie sprawdzamy czy ktoś był grzeczny, ten rok dał wszystkim do wiwatu, że nawet urwisom transportowym coś się należy…

Eksperci

Dawid Mularski. Współwłaściciel firm Transbed&Strada świadczących usługi w transporcie międzynarodowym i krajowym.

Tobiasz Wąsowski. Dyrektor zarządzający Everest Logistics Services. Firma specjalizuje się w organizacji łańcucha dostaw na arenie międzynarodowej.

Dariusz Terlecki. Dyrektor sprzedaży CEE, Webfleet Solutions Poland – dostawca narzędzi telematycznych.

Dariusz Krasoń. Menedżer ds. logistyki w Carlsberg Polska, współprzewodniczący organizacji ECR.

Mikołaj Homziuk. Zastępca szefa Działu Spedycji w Bial-Mich (firma spedycyjna).

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Kamera i system do zarządzania w jednym

22 lutego 2021

Webfleet Solutions podejmuje współpracę z firmą Lytx. Rozwiązanie Webfleet Video łączy technologię kamer Lytx z danymi i systemem do zarządzania flotą firmy Webfleet Solutions. Użytkownicy zyskają dostęp do swoich pojazdów jak i kamer w pojazdach za pośrednictwem platformy Webfleet, mogąc zarządzać nimi jednym interfejsem.

czytaj więcej »


Elektryczny ambulans

12 lutego 2021

Firma Thermo King ogłosiła podjęcie współpracy z Mercedes-Benz AG, celem opracowanie elektrycznego prototypu pojazdu chłodniczego Mercedes-Benz eSprinter, Auto ma być przeznaczone do dostaw docelowych produktów farmaceutycznych i leków na terenach miejskich z zerową lokalną emisją spalin.

czytaj więcej »


Nowy przewodniczący

18 stycznia 2021

Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing, został wybrany na stanowisko przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu.

czytaj więcej »


Poczta Polska rozszerza flotę

7 stycznia 2021

Poczta Polska otrzyma do dyspozycji w pierwszym kwartale 2021 roku wszystkie z ponad tysiąca nowych aut dostawczych. Do floty dołączyło właśnie ponad 400 aut zakontraktowanych w ubiegłym roku.

czytaj więcej »


MAN w DPD

3 stycznia 2021

W pierwszym kwartale 2021 roku do floty DPD Polska trafi 50 w pełni elektrycznych samochodów dostawczych marki MAN. Auta sfinansuje Carefleet.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter