Prenumerata

Szanowni Państwo,

Sztandarowy magazyn branżowy, wydawany przez Eurologistics Media Group, w drugiej połowie 2020 roku wchodzi w nową epokę. Podążając za globalnymi trendami i dostosowując się do nowych wymagań, rozszerzamy Eurologistics o nowe działy, konsolidując pod znanym od 20 lat szyldem nasze czasopisma Logistyka Produkcji i Truck&Business Polska.

Każdy wydanie, prócz artykułów, wywiadów, wiadomości i analiz, dzięki którym Czytelnicy mogą patrzeć na tajniki łańcuchów dostaw w nowym świetle, będzie wzbogacone o ogromną dawkę wiedzy na temat zarządzania transportem i produkcją. Tym samym wdrażamy w życie głoszą przez nas od lat tezę, że nie da się skutecznie zarządzać łańcuchem dostaw, nie znając problemów, z jakim zmagają się jego najważniejsze ogniwa.

 Nie wątpimy, że nowa formuła Eurologistics spotka się z jeszcze lepszym odbiorem wśród Czytelników i Partnerów. Zadbamy o to, stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość merytoryczną artykułów, a na synergii stworzonej przez konsolidację trzech pism skorzystają wszyscy odbiorcy.


PREMUMERATA ROCZNA:

– 6 numerów czasopisma w wersji drukowanej
– koszty wysyłki wliczone w cenę prenumeraty

Koszt: 377 zł + 8% VAT

Możliwość zamówienia pojedynczego egzemplarza:
Koszt 1 numeru: 68 zł + 8 VAT
Należy doliczyć koszt wysyłki (14 zł)


W celu zamówienia prenumeraty czasopisma Eurologistics, prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

  Prenumerata Eurologistics

  Forma płatności

  Wpłaty należy dokonać po otrzymaniu faktury.

  Dane zamawiającego

  Dane do faktury

  captcha

  Eurologistics Newsletter