Fiege współpracuje z ACCO

Fiege współpracuje z ACCO

30 sierpnia 2006

Fiege Polska, oddział jednej z wiodących europejskich firm logistycznych, rozpoczęło współpracę z ACCO Polska, firmą działającą w branży artykułów wyposażenia biurowego. Firmy podpisały długoterminowy kontrakt na świadczenie kompleksowych usług logistycznych. ACCO będzie obsługiwane w nowoczesnym centrum logistycznym Fiege w Nadarzynie.W ramach współpracy z ACCO, Fiege będzie odpowiadać za pełną obsługę logistyczną (przyjmowanie, magazynowanie, pakowanie i wydawanie urządzeń, akcesoriów i materiałów biurowych oraz sprzętu prezentacyjnego). Kontrakt obejmie również tzw. Value Addend Logistics Services, czyli usługi podnoszące wartość produktu, takie jak: etykietowanie, foliowanie, przygotowywanie zestawów promocyjnych czy przepakowywanie.
„Współpraca z ACCO jest efektem opracowania dedykowanego programu obsługi, uwzględniającego specyfikę i potrzeby ACCO oraz jej klientów. Z satysfakcją stwierdzamy, że dążenie do optymalnych rozwiązań okazało się czynnikiem decydującym o wyborze Fiege jako partnera logistycznego. Cieszy nas ten kontrakt również dlatego, że współpraca z firmą produkującą urządzenia oraz akcesoria biurowe i komputerowe oznacza dla nas poszerzenie portfolio obsługiwanych branż” – mówi Bartosz Kuta, Business Development Manager w Fiege.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Sięgając poza e-commerce: urbanizacja, digitalizacja i nowy konsument

20 kwietnia 2021

Minął rok, podczas którego pandemia wywarła głęboki wpływ na życie społeczne i przyczyniła się do znacznych turbulencji w gospodarce. Czy mamy do czynienia z długofalowymi trendami, czy obserwowane zmiany powinniśmy odbierać jako tymczasowe?

czytaj więcej »


InPost i kilkanaście nowych hubów logistycznych

19 kwietnia 2021

InPost uruchomi kilkanaście kolejnych hubów logistycznych w całej Polsce. Obiekty powstaną jeszcze w tym roku w Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu, Wałbrzychu, Katowicach, Tychach, Radzyminie, Siedlcach, Kaliszu, Koszalinie i Szczecinie. Łącznie będzie to ponad 100 000 mkw. nowej powierzchni w ramach infrastruktury InPost.

czytaj więcej »


POLOmarket uruchomił trzecie centrum logistyczne

16 kwietnia 2021

W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się towarowanie trzeciego, najnowszego centrum logistycznego sieci POLOmarket. Jest to jedna z największych inwestycji Grupy w ostatnich latach.

czytaj więcej »


Rozpoczął się montaż trzech suwnic RMG na terminalu CLIP w Swarzędzu

15 kwietnia 2021

Na terminalu intermodalnym CLIP w Swarzędzu koło Poznania rozpoczął się montaż trzech suwnic szynowych RMG. Po zakończeniu inwestycji wielkopolski hub logistyczny CLIP będzie mógł przeładowywać 8 pociągów intermodalnych jednocześnie.

czytaj więcej »


XPO prezentuje nową spółkę – GXO Logistics

14 kwietnia 2021

XPO Logistics, Inc. (NYSE: XPO), globalny dostawca rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, ogłosił tożsamość nowej firmy, która została utworzona w związku z planowanym wydzieleniem działalności logistycznej XPO.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter