Fiege współpracuje z ACCO

Fiege współpracuje z ACCO

30 sierpnia 2006

Fiege Polska, oddział jednej z wiodących europejskich firm logistycznych, rozpoczęło współpracę z ACCO Polska, firmą działającą w branży artykułów wyposażenia biurowego. Firmy podpisały długoterminowy kontrakt na świadczenie kompleksowych usług logistycznych. ACCO będzie obsługiwane w nowoczesnym centrum logistycznym Fiege w Nadarzynie.W ramach współpracy z ACCO, Fiege będzie odpowiadać za pełną obsługę logistyczną (przyjmowanie, magazynowanie, pakowanie i wydawanie urządzeń, akcesoriów i materiałów biurowych oraz sprzętu prezentacyjnego). Kontrakt obejmie również tzw. Value Addend Logistics Services, czyli usługi podnoszące wartość produktu, takie jak: etykietowanie, foliowanie, przygotowywanie zestawów promocyjnych czy przepakowywanie.
„Współpraca z ACCO jest efektem opracowania dedykowanego programu obsługi, uwzględniającego specyfikę i potrzeby ACCO oraz jej klientów. Z satysfakcją stwierdzamy, że dążenie do optymalnych rozwiązań okazało się czynnikiem decydującym o wyborze Fiege jako partnera logistycznego. Cieszy nas ten kontrakt również dlatego, że współpraca z firmą produkującą urządzenia oraz akcesoria biurowe i komputerowe oznacza dla nas poszerzenie portfolio obsługiwanych branż” – mówi Bartosz Kuta, Business Development Manager w Fiege.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Rośnie popularność lotniczego cargo

25 listopada 2021

Spadek liczby pasażerskich rejsów lotniczych, które służyły też do transportu towarów, spowodował konieczność zmian w działalności lotnisk i operatorów lotniczych. Jednak liczba operacji towarowych w ubiegłym roku zmniejszyła się o wiele skromniej niż tych z udziałem pasażerów.

czytaj więcej »


ID Logistics umacnia się w krajach Beneluksu

24 listopada 2021

ID Logistics ogłosiło nabycie 100 proc. udziałów GVT Transport & Logistics, działającej w krajach Beneluksu (obrót 100 mln euro). Transakcja wzmacnia zasięg geograficzny operatora logistycznego w tym regionie, dzięki sześciu nowym lokalizacjom i pozyskaniu nowych klientów.

czytaj więcej »


Antalis na dłużej w P3 Błonie

23 listopada 2021

P3 przedłużyło umowę najmu magazynu w parku P3 Błonie z firmą Antalis. To kolejny po Katcon i Edu-Książce najemca, który w ostatnich miesiącach zdecydował się na kontynuację najmu magazynu w tym parku.

czytaj więcej »


Bauhaus i FM Logistic rozszerzają współpracę

22 listopada 2021

W październiku Bauhaus, znana niemiecka sieć handlowa z branży DIY oraz FM Logistic, globalny operator logistyczny, oficjalnie otworzyły dodatkowe 30 000 mkw. powierzchni magazynowej w Lovosicach. Firmy rozpoczęły współpracę w 2018 roku, a w tym roku podpisały nową, długoterminową umowę.

czytaj więcej »


GEFCO partnerem logistycznym Citroëna

16 listopada 2021

GEFCO, dostawca logistyki dla branży motoryzacyjnej w Europie, został partnerem logistycznym Citroëna we Włoszech w zakresie obsługi innowacyjnego i w pełni elektrycznego pojazdu czterokołowego AMI.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter