Operator Logistyczny Roku

Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości.

Inne badania więcej »

Supply Chain Designer

Badanie Supply Chain Designer jest odwrotnością badania Operator Logistyczny Roku, które posługując się metodą Customer Satisfaction Survey wyznacza pozycję badanych firm na rynku. Ponieważ wyniki badania Operator Logistyczny Roku ( ponad 1000 wywiadów z kluczowymi klientami 30 czołowych firm logistycznych na temat jakości świadczonych usług) pokazują zasadnicze zmiany w podejściu uczestników rynku do kwestii outsourcingu w logistyce, dlatego w badaniu SCD zwraca się uwagę na stronę generującą popyt na usługi logistyczne.

czytaj więcej »


Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji prestiżowego konkursu, którego celem jest nagrodzenie najlepszych innowacyjnych rozwiązań w logistyce, transporcie i produkcji, które wdrożono w tych sektorach w ciągu ostatnich dwóch lat, lub które wkrótce będą implementowane.

czytaj więcej »


Top 1500

Top 1500 – wykaz najefektywniej zarządzanych firm transportowo-logistycznych w Polsce. To niezależny ranking Truck&Business Polska przygotowywany w oparciu o zeznania finansowe i wskaźniki ekonomiczne firm z branży TSL – pozyskiwane z Krajowego Rejestru Sądowego.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter