Najbliższe wydarzenia Truck&Business

Truck Forum & Awards 2017

Truck Forum & Awards 2017

8 czerwca 2017

NAJWIĘKSZE SPOTKANIE HANDLOWE W BRANŻY TRANSPORTOWEJ odbędzie się 8. czerwca w Warszawie.
​Zapraszamy Państwa na to wyjątkowe wydarzenie w branży transportowej. Zakup jednego biletu pozwoli Państwu uczestniczyć w kilku poniższych wydarzeniach, które mogą mieć w następstwie wpływ na losy firmy.

Relacje pozostałe relacje »

Relacja Różnorodność wpisana w ewolucję

Różnorodność wpisana w ewolucję

24 maja 2017

Ewolucja, nowoczesne technologie – tak, ale przede wszystkim człowiek – jego rola i znaczenie, jego potencjał i różnorodność jaką tworzy w organizacji i kulturze – to główne zagadnienia tegorocznej Trendowni. Trendy to nie tylko to, co znajdziemy na głównych stronach portali. Trendy rzeczywiste to zjawiska, działania, strategie i technologie, które znajdujemy w firmach. Wykładowcy Trendowni z różnych firm przedstawili uczestnikom konferencji to, co dzieje się w ich organizacjach, w którą stronę kierują działania, gdzie szukają wskazówek. W 2017 roku spotkaliśmy się w Licheniu i przez dwa dni analizowaliśmy współczesny świat ekonomii, produkcji i logistyki.

czytaj więcej »

Relacja Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

3 kwietnia 2017

Technologie opanowują transport drogowy w sposób niezwykle dynamiczny. Wręcz do tego stopnia, że postanowiliśmy poświęcić tej tematyce osobną konferencję. Niemal 200 uczestników, wielu wystawców i ciekawych prelekcji stanowiło potwierdzenie zasadności naszej decyzji.

czytaj więcej »

Relacja Prawo transportowe trzeba znać

Prawo transportowe trzeba znać

23 lutego 2017

Nieznajomość prawa nie tłumaczy. Najwyraźniej polscy przewoźnicy doskonale znają tę zasadę, bowiem liczba miejsc na konferencję „Prawo w Transporcie 2016/2017” wyczerpała się na miesiąc przed jej rozpoczęciem.

czytaj więcej »