Truck Forum – to już 24.05.

7 maja 2018

Ale się będzie działo. Spotkania z nadawcami transportu, interpretacje ważnych przepisów, Informacje jak zatrudnić pracownika z Europy Wschodniej bez pośrednika, szkolenie interpersonalne, szkolenie z pierwszej pomocy, rozmowy z ekspertami, debata… Wszystko w jednym miejscu, jednym dniu za jeden bilet. Zapraszamy 24.05 do Hotelu Airport Novotel w Warszawie.

Szczegóły na https://www.forum.truck-business.pl/ poniżej krótka pigułka informacyjna.

  • Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble-Wójcik, Vox – przedstawiciele tych firm będą podczas Sesji Handlowej rozmawiać z potencjalnymi usługodawcami. Część z nich wcześniej opowie o swoim zapotrzebowaniu na transport i logistykę.
  • Zatrudniać pracowników z Europy Wschodniej można samodzielnie i z pomocą pośrednika. Co jest bardziej korzystne i jak przeprowadzić działania? Mamy eksperta, który odpowie na to pytanie.
  • Opłacalność i sens mediacji w branży transportowej, kiedy warto poprosić fiskusa o interpretację podatkową, jak zabezpieczyć się na wypadek niewypłacalności klienta. O wymienianych zagadnieniach warto posłuchać, a potem porozmawiać podczas indywidualnych rozmów z pracownikami kancelarii prawnych.
  • Specjalne szkolenie, które pomoże menedżerom i specjalistom branży TSL pracować efektywniej a zarazem w sposób bardziej komfortowy – to kolejna atrakcja Truck Forum. Porozmawiamy o wpływie efektywności pracy szefa, menedżera i specjalistów na skuteczność zespołu, elastyczności i stylach zarządzania, zachowaniach członków teamu. Zajęcia dedykowane branży TSL poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team.
  • Rozmowy z ekspertami branży TSL na stoiskach partnerów konferencji.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy – każdy będzie mógł się dowiedzieć czegoś nowego i sprawdzić czy wie jak ratować życie. Truck&Business Polska bierze udział w kampanii Pierwszopomocni.pl
  • Smaczny lunch

Bliższe informacje: Adrianna Adamska, adrianna.adamska@eurologistics.pl, 515 160 505, zapisy https://www.forum.truck-business.pl/events/truck-forum-2018/form

Ostatnie newsy Truck&Business więcej newsów »

Bułgarskie poparcie dla przewoźników

22 maja 2018

„Wszyscy stoimy za przewoźnikami” tak bułgarski Minister Transportu Ivaylo Moskovski skwitował na międzynarodowej konferencji transportowej stanowisko Prezydencji bułgarskiej w sprawie Pakietu Mobilności.

czytaj więcej »


Mniejsze opóźnienia płatności we współpracy z zagranicznymi kontrahentami

21 maja 2018

Według analizy Hussar Transport dużo mniej opóźnień w płatnościach generują zagraniczni kontrahenci. Hussar Transport otworzyła oddział w Poznaniu.

czytaj więcej »


Finansowanie mimo niespłaconych zobowiązań

15 maja 2018

Uruchomienie działalności w sektorze pojazdów ciężarowych wiąże się nie tylko z koniecznością zakupu odpowiednich maszyn i urządzeń – przedsiębiorcy mogą potrzebować dodatkowego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są oferty finansowania z zabezpieczeniem na drugim miejscu hipotecznym – rozwiązanie dla właścicieli firm z już zaciągniętymi zobowiązaniami, przy jednoczesnym zachowaniu prawa własności zabezpieczonej nieruchomości. Co to oznacza?

czytaj więcej »


Łukasz Klamka w Shell Fleet Solutions

11 maja 2018

Do zespołu Shell Fleet Solutions, odpowiadającego za rozwój, marketing i sprzedaż kart flotowych euroShell, dołączył Łukasz Klamka, który w ramach awansu wewnętrznego objął stanowisko Indirect Account Manager na Polskę, kraje bałtyckie i Ukrainę.

czytaj więcej »


Dane pojazdów osobowych i ciężarowych Volvo współdzielone w chmurze

10 maja 2018
Volvo Cars, producent samochodów osobowych i producent pojazdów użytkowych, Volvo Trucks, będą współdzielić w czasie rzeczywistym dane, by zwiększyć zasięg działania technologii ochronnych z zakresu connected. System oparto na chmurze danych. Pozwala pojazdom na wzajemną komunikację i ostrzeganie kierowców o zbliżających się zagrożeniach dla bezpieczeństwa. Od roku 2018 anonimowe dane w trybie rzeczywistym będą współdzielone pomiędzy wyselekcjonowanymi ciężarówkami Volvo sprzedanymi w Szwecji i Norwegii, wyposażonymi we własne systemy Volvo ostrzegające o zagrożeniach, a samochodami osobowymi Volvo wyposażonymi w system Hazard Light Alert produkcji Volvo Cars.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter