Rozwój Everoad w Polsce

10 grudnia 2018

Średni czas płatności w sektorze transportu drogowego w Europie wynosi około 50 dni, Everoad zapewnia firmom transportowym płatności w ciągu 72 godzin od chwili otrzymania faktury za wykonaną usługę.

Everoad zadebiutował w Polsce dosłownie kilka miesięcy temu. Platforma oferuje dostęp do największej sieci transportowej w Europie, zrzeszającej ponad 3000 przewoźników i ponad 250 000 ciężarówek. Firma zapewnia płatności dla przewoźników do 72h po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy i otrzymaniu faktury za usługę, co jest rewolucją na rynku!  Z platformy korzysta już ponad 5000 małych i średnich firm, a także międzynarodowe korporacje, takie jak Unilever, Procter & Gamble, PepsiCo, czy Auchan Direct. Dzięki platformie małe i średnie firmy transportowe otrzymują możliwość współpracy bezpośrednio z firmami produkcyjnymi oraz sieciami handlowymi, co skutkuje większą ilością zleceń oraz redukcją pustych kilometrów. Rozwiązanie pozwala przewoźnikom zaoszczędzenie czas i umożliwia im bezpośrednie przyjmowanie sporadycznych zleceń transportowych, a także regularnej współpracy z nadawcami, poprzez platformę. Francuska firma otworzyła swoje pierwsze zagraniczne biuro w Warszawie zatrudniając 10 osób. To dopiero początek, planowany jest dalszy, intensywny rozwój w Polsce, a od 2019 roku otwarcie biur i rozwój w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Ostatnie newsy Truck&Business więcej newsów »

Nowy importer ciągników siodłowych

18 czerwca 2019

Ósma duża marka wchodzi na polską arenę sprzedaży ciągników siodłowych. Jedynym dystrybutorem Ford Trucks w Polsce, odpowiedzialnym zarówno za sprzedaż i serwis jest Q-Service Truck.

czytaj więcej »


Naczepomania 2019

6 czerwca 2019

Przedstawiamy godzinowy scenariusz Naczepomanii. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 8.06. w Atlas Arenie w Łodzi. Patronat medialny sprawuje Truck&Business Polska. Wstęp wolny.

czytaj więcej »


Truck Forum 2019 alfabetycznie

4 czerwca 2019

Alfabet zna każdy, niektórzy nawet w kilku wersjach językowych. Postanowiliśmy stworzyć swój własny, na okazję zrelacjonowania Truck Forum 2019. Działo się wiele, oj bardzo wiele, stąd kilka liter ma „zwiększoną obstawę”.

czytaj więcej »


Elektryczna ciężarówka we flocie Dachsera

31 maja 2019

Elektryczna, 18-tonowa ciężarówka Mercedes-Benz eActros będzie jeździła we flocie Dachsera, obsługując dostawy do centrum Stuttgartu z oddziału Dachser w pobliskim Kornwestheim.

czytaj więcej »


Continental współpracuje z firmą PEMA

30 maja 2019

Continental nawiązał współpracę z firmą PEMA, w aspekcie w cyfryzacji zarządzania ogumieniem we flocie obejmującej ponad 18 000 pojazdów. System CESAR pozwala spółce skrócić czas przestojów pojazdów z powodu awarii oraz wpływa na maksymalne wydłużenie żywotności opon.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter