Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019

16 października 2019

Już niespełna trzy tygodnie pozostały na zgłaszanie do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019 produktów i usług wspierających logistykę. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 4 listopada. Zapraszamy do udziału!

To już piętnasta edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie wyróżniających się produktów i usług wspierających pracę działów logistycznych. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). Wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na uzyskanie rozgłosu i uznania oraz promocję rozwiązania na rynku. Samo zgłoszenie oznacza obecność w gronie nominowanych do wyróżnień, czyli w prestiżowym gronie najlepszych produktów i usług w branży TSL. Laureaci uzyskują prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2019.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Wyniki ogłoszone zostaną 5 grudnia 2019 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2019.

Produkty i usługi można zgłaszać do 4 listopada 2019 r. W tym celu należy ze strony konkursu pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Organizatora, czyli Wydawnictwa Eurologistics.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.innowacje.eurologistics.pl, na której znają Państwo wszystkie informacje dotyczące konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2019” oraz nagrodzone w poprzednich edycjach produkty.

Czekamy na zgłoszenia!

Ostatnie newsy Truck&Business więcej newsów »

Serbskie opłaty drogowe w post-pay

27 listopada 2019

DKV Euro Service pozwala na rozliczanie przejazdów ciężarówkami po płatnych drogach w Serbii metodą post-pay. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowcy mogą korzystać z dróg szybkiego ruchu bez przerywania jazdy.

czytaj więcej »


Shell inwestuje w LNG

25 listopada 2019

W Lehre firma Shell zainaugurowała działalność drugiej stacji detalicznej tankowania skroplonym gazem ziemnym (LNG) w Niemczech. Placówka Shell dla samochodów ciężarowych jest pierwszą publiczną stacją LNG w Dolnej Saksonii i znajduje się przy autostradzie A2 — najintensywniej wykorzystywanej trasie wschód-zachód w Niemczech.

czytaj więcej »


Niemiecka logistyka w Gdyni

19 listopada 2019

Spotkanie pod hasłem “Logistics Innovation & cooperation – enabler for tomorrow’s logistics” odbyło się w przepięknej scenerii gdyńskiego hotelu Courtyard by Marriott. Cel: pokazanie aktualnego obrazu innowacji w zakresie cyfryzacji w logistyce oraz możliwości współpracy polsko-niemieckiej. Patronat medialny sprawowało wydawnictwo Eurologistics.

czytaj więcej »


Logistics Innovative Solutions

18 listopada 2019

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w Forum Logistics Innovative Solutions. Miało ono na celu przedstawienie bieżącego stanu innowacji w zakresie cyfryzacji w logistyce. Stanowiło również okazję do dyskusji i poznania partnerów odnoszących sukcesy w tym obszarze. Patronat medialny sprawowało wydawnictwo Eurologistics.

czytaj więcej »


Akademia spedytora

4 listopada 2019

Już w listopadzie rusza kolejna Akademia Spedytora – cykl szkoleń i warsztatów prezentujący pracę na stanowisku spedytora i logistyka. Patronat medialny sprawuje Truck&Business Polska i Log24.pl.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter