Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019

16 października 2019

Już niespełna trzy tygodnie pozostały na zgłaszanie do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019 produktów i usług wspierających logistykę. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 4 listopada. Zapraszamy do udziału!

To już piętnasta edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie wyróżniających się produktów i usług wspierających pracę działów logistycznych. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). Wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na uzyskanie rozgłosu i uznania oraz promocję rozwiązania na rynku. Samo zgłoszenie oznacza obecność w gronie nominowanych do wyróżnień, czyli w prestiżowym gronie najlepszych produktów i usług w branży TSL. Laureaci uzyskują prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2019.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Wyniki ogłoszone zostaną 5 grudnia 2019 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2019.

Produkty i usługi można zgłaszać do 4 listopada 2019 r. W tym celu należy ze strony konkursu pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Organizatora, czyli Wydawnictwa Eurologistics.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.innowacje.eurologistics.pl, na której znają Państwo wszystkie informacje dotyczące konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2019” oraz nagrodzone w poprzednich edycjach produkty.

Czekamy na zgłoszenia!

Ostatnie newsy Truck&Business więcej newsów »

Terminy w postępowaniach sądowych

20 kwietnia 2020

Ustawa o zwalczaniu COVID-19[1] została znowelizowana z dniem 31.03.2020 r. W ramach zmian wprowadzono elementy tarczy antykryzysowej obejmującej również regulacje dotyczące terminów w postępowaniach sądowych i w sprawach administracyjnych. Ciekawych porad udziela Jan Jarzyński, Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy.

czytaj więcej »


SENT – następne wątpliwości

17 kwietnia 2020

Przepisy SENT wciąż budzą niejasności. Jak podaje portal www.prawnicytransportu.pl przedsiębiorcy, którzy w wyniku roztargnienia lub przeoczenia popełnią błąd w zgłoszeniu SENT, często zadają pytanie:  czy możliwe jest w takiej sytuacji uniknięcie kary?

czytaj więcej »


Siła wyższa – Niemcy

14 kwietnia 2020

– Niemieckie prawo cywilne nie uznaje wprost siły wyższej jako przesłanki zwalniającej dłużnika z odpowiedzialności, jednakże daje swobodę w kształtowaniu umów, w tym dopuszcza stosowanie tzw. „Klauzuli siły wyższej” – mówi Jerzy Różyk z kancelarii brokerskiej CDS.

czytaj więcej »


Rośnie zadłużenie

9 kwietnia 2020

Wzmożone kontrole na granicach, wielokilometrowe korki, przekroczone czasy pracy kierowców, zamknięte fabryki i zakłady produkcyjne to problemy, z jakimi boryka się dziś branża transportowa. Choć sam transport zaciąga hamulec, to zadłużenie branży powoli się rozpędza. Na początku lutego br. wynosiło jeszcze 843 mln zł. Dziś to już 927,9 mln zł.

czytaj więcej »


ADR dłużej ważne

7 kwietnia 2020

Mamy pozytywne informacje dla przewoźników zajmujących się przewozami towarów niebezpiecznych. Wszystkie świadectwa szkolenia kierowców ADR, których ważność dobiega końca między 1 marca a 1 listopada 2020 roku zachowują ważność do 30 listopada 2020 roku.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter