Prezenty telematyczne – pobierz za darmo

21 grudnia 2020

Czy nadawcy transportu bezwzględnie będą wymagać od przewoźników drogowych posiadania rozwiązań telematycznych? Przez ich brak przedsiębiorcy nie dostaną nowych zleceń? Ile kosztują te rozwiązania i jak szybko można liczyć na zwrot inwestycji? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi udzielą eksperci uczestniczący w debacie pod hasłem „Nowoczesne technologie w transporcie – kosztowny luksus czy ekonomiczna konieczność?”. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania debaty oraz dodatkowo kilku innych cennych publikacji.

Zbliża się Boże Narodzenie, wszyscy czekają na prezenty. Dla firm transportowych najlepszym podarunkiem jest wiedza. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy debatę pod hasłem „Nowoczesne technologie w transporcie – kosztowny luksus czy ekonomiczna konieczność?”. Można ją obejrzeć, odsłuchać o dowolnej porze dnia, a nawet nocy, bezpłatnie pobierając ze strony www.debatatransportowa.com. Do worka z prezentami dorzucamy ebooki o optymalizacji kosztów i oszczędzaniu w firmie transportowej oraz darmowy test rozwiązań telematycznych firmy Webfleet. Nie sprawdzamy czy ktoś był grzeczny, ten rok dał wszystkim do wiwatu, że nawet urwisom transportowym coś się należy…

Eksperci

Dawid Mularski. Współwłaściciel firm Transbed&Strada świadczących usługi w transporcie międzynarodowym i krajowym.

Tobiasz Wąsowski. Dyrektor zarządzający Everest Logistics Services. Firma specjalizuje się w organizacji łańcucha dostaw na arenie międzynarodowej.

Dariusz Terlecki. Dyrektor sprzedaży CEE, Webfleet Solutions Poland – dostawca narzędzi telematycznych.

Dariusz Krasoń. Menedżer ds. logistyki w Carlsberg Polska, współprzewodniczący organizacji ECR.

Mikołaj Homziuk. Zastępca szefa Działu Spedycji w Bial-Mich (firma spedycyjna).

Ostatnie newsy Truck&Business więcej newsów »

Nowy przewodniczący

18 stycznia 2021

Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing, został wybrany na stanowisko przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu.

czytaj więcej »


Hama Polska i Volvo

13 stycznia 2021

Niemal do ostatniego dnia roku zespół Volvo Trucks podpisywał nowe kontrakty na rok 2021. Jednym z ważniejszych klientów jest Hama Polska.

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 roku od zakupu 50 ciągników FH 4×2. Kolejne 100 pojazdów dostarczano sukcesywnie, mimo pandemii, w ciągu całego  2020 roku. Następne duże zamówienie na następne 130 jednostek z dostawami w roku 2021 podpisano w połowie grudnia minionego roku. Większość aut objęto pełnymi złotymi kontraktami serwisowymi, zapewniającymi niezawodność ich użytkowania dla wspólnych klientów.

Profil klientów Hama Polska obejmuje wykorzystanie sprzętu zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i  komunalnych oraz dystrybucyjnych. To pozwala przypuszczać, że ewentualne zamówienia obejmą podwozia pojazdów Volvo we wszystkich konfiguracjach kabin oraz przeznaczonych do różnych zastosowań. Kolejnym znaczącym efektem współpracy Volvo Trucks z Hama Polska, jest zainteresowanie partnerstwem obu firm w organizowanych od kilku lat przez Volvo Trucks Polska ofertach rozwiązaniach transportowych 4Poland.

czytaj więcej »


Scania w Kacpi Logistic

11 stycznia 2021

Wyjątkowy pojazd dołączył do floty firmy Kacpi Logistic. Silnik Scania V8 nowej generacji o mocy 770 KM i momencie 3700 Nm, to prawdopodobnie najmocniejszy obecnie produkowany fabrycznie silnik do pojazdów ciężarowych. Pojazd został wydany w serwisie Scania w Olsztynie.

czytaj więcej »


Poczta Polska rozszerza flotę

7 stycznia 2021

Poczta Polska otrzyma do dyspozycji w pierwszym kwartale 2021 roku wszystkie z ponad tysiąca nowych aut dostawczych. Do floty dołączyło właśnie ponad 400 aut zakontraktowanych w ubiegłym roku.

czytaj więcej »


MAN w DPD

3 stycznia 2021

W pierwszym kwartale 2021 roku do floty DPD Polska trafi 50 w pełni elektrycznych samochodów dostawczych marki MAN. Auta sfinansuje Carefleet.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter