Inside Trends 2018

Data: 18 października 2018 | Miejsce: Warszawa
Inside Trends 2018
Ponad 80 ekspertów z całego świata opowie trendach w biznesie
KONFERENCJA INSIDE TRENDS 18-19 PAŹDZIERNIKA W WARSZAWIE
To najważniejsze biznesowe wydarzenie tej jesieni. 18 i 19 października odbędzie się Business Insider INSIDE TRENDS, międzynarodowa konferencja poświęcona trendom, które będą kształtować rynki w przyszłości. W gronie ponad 80 speakerów znalazły się kluczowe osoby w branży CEE z obszaru takich dziedzin, jak: fintech, life science czy digital business. Oprócz wykładów i prezentacji, podczas INSIDE TRENDS, uczestnicy będą mogli  wziąć udział w zamkniętych warsztatach i debatach z prelegentami. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Organizatorem konferencji jest Business Insider Polska.
Business Insider Inside Trends prezentuje szczegółową agendę wydarzenia. Pod adresem: https://insidetrends.businessinsider.com.pl/agenda/ można znaleźć tematy prezentacji, sylwetki prelegentów, a także podział na sceny-strefy tematyczne konferencji INSIDE TRENDS.
Pierwsza scena będzie poświęcona zagadnieniom z obszaru FinTech, druga – Life Science, a trzecia – Business 4.0. W każdej nich zaplanowano wystąpienia zaproszonych gości, debaty, a także warsztaty.
Wśród gwiazd obecnych na konferencji jest Kevin Mitnick, najsłynniejszy haker świata, który swoją prezentacją otworzy drugi dzień INSIDE TRENDS, a także Marek Konarzewski, profesor nauk biologicznych i popularyzator nauki, który w swoim wystąpieniu zwróci uwagę na rosnący problem głodu na świecie. Natomiast dzień wcześniej, 18 października, Lars Silberbauer w wystąpieniu „Building digital value brick by brick”, na przykładzie Lego, opowie o budowaniu marki w obszarze digital.
Na scenie FinTech wystąpi m.in. Karol Sadaj, Country Manager Revolut na Polskę, który opowie, jak fintech wpływa na tradycyjny sektor bankowy. Odbędzie się również debata poświęcona bankowości dla nowych generacji klientów. Z kolei Michał Protasiuk z Google przeanalizuje procesy zakupowe w e-commerce, a Arkadiusz Wójcik z firmy Samsung przedstawi rolę otwartego ekosystemu w rozwiązaniach mobilnych w biznesie.
Na scenie Life Science będzie można posłuchać m.in. trzech wybitnych profesorów – Giuseppe Guarnacii, Stanisława Dziekońskiego oraz Henryka Skarzyńskiego, na temat globalnych trendów w medycynie. Na scenie Life Science wystąpi także Joanna Hir oraz Francisco Teixeira z 4D, którzy przedstawią wpływ neurotechnologii na nasze życie. Z kolei Jonathan Carrier z firmy Aeromobil w wystąpieniu „The Future Mobility” opowie o latających samochodach i o tym, jak ludzkość będzie mogła przemieszczać się w przyszłości.
Na scenie Business 4.0 uczestnicy posłuchają m.in. debaty szefów fundacji Digital Switzerland, Digital Poland and Digital Serbia – Marca Waldera, Aleksandra Kuteli oraz Nebojša Djurdjevica na temat wyścigu gospodarczego pomiędzy USA, Chinami i Europą. Ponadto, Toni Cheng z Alibaba Cloud DAH przedstawi wpływ Big Data i sztucznej inteligencji na rozwój platformy Alibaba. W sekcji Business 4.0 weźmie udział także Andreas Gall z firmy Red Bull, a także Anja Rubik, która opowie o wykorzystywaniu wizerunku w działalności non-profit.
O konferencji Business Insider INSIDE TRENDS
Business Insider INSIDE TRENDS to wydarzenie, na którym będą omawiane trendy na globalnym rynku. W czasie spotkania światowej klasy eksperci odpowiedzą, jak zmienia się współczesny świat finansów, mediów, nowych technologii, medycyny i zdrowia oraz czym będzie żył świat w kolejnych latach. INSIDE TRENDS to jedna z najważniejszych imprez dotyczących trendów w biznesie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W konferencji Business Insider INSIDE TRENDS weźmie udział blisko 1000 osób ze świata biznesu, marketingu, nauki, mediów, którzy będą mieli szansę spotkać się w jednym miejscu i wymienić doświadczeniami.

Partner Główny: Alior Bank
Partner Sceny Life Science: Bayer; Partner Wspierający: Colliers International
Partner Sceny Fitech: Samsung
Partnerzy Sceny Business 4.0: Publicis Media i SAP;
Partner Wspierający: PWC
 
PATRONI HONOROWI KONFERENCJI:
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Miasto Stołeczne Warszawa.
PARTNERZY KONFERENCJI
Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, IAB Polska, Izba Gospodarki Elektronicznej, MIT Enterprise Forum, LSE SU Polish Business Society, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa.
PATRONI MEDIALNI KONFERENCJI:
EUROLOGISTICS, 
INNPoland.pl, Brief.pl, Warsaw Business Journal, Biotechnologia.pl, Harvard Business Review, Focus, Focus.pl, Nowy Przemysł, wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, Wirtualnemedia.pl, Polish Market, THINKTANK Magazine.
Więcej informacji na temat Business Insider INSIDE TRENDS, programu i prelegentów: https://insidetrends.businessinsider.com.pl/

Dziennikarze mogą akredytować się na to wydarzenie korzystając z formularza klikając w link, liczba miejsc ograniczona: https://insidetrends.businessinsider.com.pl/prasa/

VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland

Data: 06 listopada 2018 | Miejsce: EXPO XXI WARSZAWA
VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland

VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland – Branża TSL spotyka się w Warszawie (6-8  listopada 2018)

Szóste targi TransLogistica Poland, to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W poprzedniej edycji targów udział wzięło 190 wystawców oraz około 6000 profesjonalistów z 34 państw. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie firm i rozwój targów, organizatorzy spodziewają się w tym roku rekordowej edycji.
Rozwój targów w latach 2013 – 2017 

Od 6 do 8 listopada 2018 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, ubezpieczeń i finansów.
Program konferencyjny targów, w odpowiedzi na trendy rynkowe, dotykać będzie zagadnień związanych z transportem na Wschód i do Azji, idei Nowego Jedwabnego Szlaku oraz kwestii bezpieczeństwa i przewozu materiałów niebezpiecznych. W czasie VI edycji targów kontynuowana będzie inicjatywa bezpłatnych, aranżowanych spotkań biznesowych z przedstawicielami przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych.

Networking Logistyczny – Biznes zaczyna się od rozmowy.

Szczegółowy raport targów dostępny jest na stronie internetowej: www.trans-poland.pl
6-8 listopada 2018, Targi TransLogistica Poland – Biznes branży TSL w jednym miejscu.
Odwiedź stronę www.trans-poland.pl i dowiedz się więcej na temat możliwości uczestnictwa.

TRANSPORTEX 2019 | Targi Transportu i Spedycji

Data: 16 kwietnia 2019 | Miejsce: Expo Silesia, Sosnowiec
TRANSPORTEX 2019  | Targi Transportu i Spedycji
Targi TRANSPORTEX utrzymane w formule B2B dają możliwość spotkania w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych
Wzorem lat ubiegłych podczas wydarzenia odbywać się będą specjalistyczne konferencje, seminaria, pokazy oraz warsztaty.

Eurologistics Newsletter