Aktualności więcej »

Bridgestone inwestuje

Bridgestone inwestuje

27 listopada 2015

Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, został większościowym udziałowcem A.R.S., jednego z największych graczy na rynku opon na Słowacji. Połączony potencjał obu firm zapewni stabilny wzrost A.R.S., a klientom umożliwi dostęp do najwyższej jakości produktów i usług.

czytaj więcej »

Luksus dla koni (+ FOTO)

26 listopada 2015

Bogato wyposażony i oferujący imponującą ładowność, najnowszy model znanego producenta pojazdów dla transportu koni, firmy Dickenherr, jest zdecydowanym liderem w swojej klasie. Swoje walory pojazd ten zawdzięcza doskonałemu podwoziu, na bazie którego powstał: Renault Trucks D z kabiną o szerokości 2 m.

czytaj więcej »

Znaleźć pracownika za wschodnią granicą

25 listopada 2015

Coraz większy problem z kierowcami polskimi skłania wielu przedsiębiorców do poszukiwań innych kandydatów w krajach poza Unią Europejską. Naturalnym kierunkiem, z którego płyną kandydaci na kierowców jest wschód i dawne republiki ZSRR. Poniższe opracowanie przedstawia stanowisko Straży Granicznej odnośnie interpretacji uprawnień obcokrajowców do wykonywania pracy w Polsce.

czytaj więcej »

Goodyear wprowadza nowe rozmiary opon bieżnikowanych na gorąco

24 listopada 2015

Dostępne są już dwa nowe rozmiary efektywnych paliwowo, bieżnikowanych na gorąco opon Goodyear TreadMax Fuelmax D do pojazdów ciężarowych. Tak jak w przypadku pozostałych opon TreadMax, nowe rozmiary: 295/60R22.5 oraz 315/60R/22.5 charakteryzują się osiągami zbliżonymi do parametrów nowego ogumienia.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Grupa Fracht otwiera nowe biura w Europie

Grupa Fracht otwiera nowe biura w Europie

Alicja Kostecka

W jubileuszowym roku 60-lecia działalności Grupa Fracht wzmacnia i rozwija swoją obecność na macierzystym, europejskim kontynencie i otwiera dwa nowe biura w Finlandii i Danii.

Odpowiedzialność za prywatne auto

Łukasz Chojnowski, adwokat w R. Olszewski J. Tokarski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Nowa ćwiercpaleta CHEP

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter