windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list

Aktualności więcej »

Biała Księga Goodyeara ujrzała światło dzienne

Biała Księga Goodyeara ujrzała światło dzienne

17 października 2014

Podczas sympozjum branży transportowej w Brukseli Goodyear zaprezentował ‘Białą Księgę’ pt. „Mobilność Przyszłości: Inteligentne Floty i Przyszłość Branży Transportowej”. Najważniejszym wnioskiem płynącym z raportu jest to, że organy regulacyjne mogłyby odgrywać większą rolę w kształtowaniu przyszłości branży transportu drogowego.

czytaj więcej »

Rusza budowa serwisu Scania w Bolesławcu

17 października 2014

10 października 2014 roku podpisany został uroczyście akt erekcyjny, rozpoczynający budowę nowego serwisu Scania w Bolesławcu.

czytaj więcej »

Bądź #smA4rt, jedź bezpiecznie!

16 października 2014

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. rozpoczyna kampanię edukacyjną poświęconą rozważnemu korzystaniu ze smartfonów podczas jazdy samochodem.

czytaj więcej »

Finder i AutoGuard razem

10 października 2014

Finder został właścicielem  firmy AutoGuard.  W wyniku konsolidacji powstaje największe w Polsce przedsiębiorstwo w branży telematycznej. Po połączeniu będzie obsługiwało ponad 7 tysięcy firm dysponujących przeszło 70. tysiącami lokalizowanych obiektów. Zapewni jej to pozycję w gronie największych firm europejskich i liczących się na świecie.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Na karuzeli transportowej

Na karuzeli transportowej

Jakub Jakubowski, TC Broker

Tym razem warto zastanowić się nad kolejnym elementem ubezpieczeń transportowych, a mianowicie specyfiką listu przewozowego.Maj to miesiąc przez wielu uznawany za jeden z najpiękniejszych momentów roku. Dojrzałej wiosny zwiastującej ciepłe (zawsze mamy taką nadzieję) lato...

Raben inwestuje na Kujawach

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter