windows 7 billig 2014 Windows-7-Professional Key Windows-7-Professional-SP1-Key purchase-Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional -Key-3 hunting canada geese in uk windows 8 professional product key blogspot Windows Server 2008 Standart R2 key

Aktualności więcej »

Nowy router

Nowy router

27 lutego 2015

ZTE wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy router ZTE MF65M. To mobilny, kieszonkowy router 3G ważący jedynie 69 gram i działający w oparciu o procesor Mediatek MT6280A z rodziny Cortex. Będzie on dostępny w ofercie sieci Orange.

czytaj więcej »

ITD rozpoczyna monitoring przejazdu na czerwonym świetle

26 lutego 2015

Urządzenia służące do rejestracji naruszenia przepisów ruchu drogowego, polegających na niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej, pojawią się wkrótce na 20 skrzyżowaniach w różnych miejscach kraju. Ich montaż już się rozpoczął.

czytaj więcej »

Nowa stacja w barwach Huzara

25 lutego 2015

Polskie Stacje Paliw Huzar sukcesywnie powiększają swoją sieć o kolejne lokalizacje. Niedawno otwarta została nowa stacja paliw w województwie lubelskim. Sieć PSP Huzar buduje wyłącznie polski kapitał.

czytaj więcej »

Belgia przetestuje nowy system myta

24 lutego 2015

Za kilka miesięcy ruszają testy nowego systemu opłat drogowych w Belgii. Jego uruchomienie planowane jest na styczeń 2016 r. i zastąpi on obowiązujące dzisiaj w Belgii Eurowiniety.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Inwestycja z potencjałem

Inwestycja z potencjałem

Witold Zygmunt

W połowie lipca 2014 miała miejsce oficjalna inauguracja działalności nowego zakładu produkcji katalizatorów spalin, należącego do firmy BASF. Niemiecki koncern zadecydował, że w Środzie Śląskiej stanie największy tego typu zakład w Europie, co umocniło Polskę na mapie...

Rekordowe wyniki K + N

Alicja Kostecka

Expo Silesia 2015

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421