Aktualności więcej »

Znaleźć pracownika za wschodnią granicą

Znaleźć pracownika za wschodnią granicą

25 listopada 2015

Coraz większy problem z kierowcami polskimi skłania wielu przedsiębiorców do poszukiwań innych kandydatów w krajach poza Unią Europejską. Naturalnym kierunkiem, z którego płyną kandydaci na kierowców jest wschód i dawne republiki ZSRR. Poniższe opracowanie przedstawia stanowisko Straży Granicznej odnośnie interpretacji uprawnień obcokrajowców do wykonywania pracy w Polsce.

czytaj więcej »

Goodyear wprowadza nowe rozmiary opon bieżnikowanych na gorąco

24 listopada 2015

Dostępne są już dwa nowe rozmiary efektywnych paliwowo, bieżnikowanych na gorąco opon Goodyear TreadMax Fuelmax D do pojazdów ciężarowych. Tak jak w przypadku pozostałych opon TreadMax, nowe rozmiary: 295/60R22.5 oraz 315/60R/22.5 charakteryzują się osiągami zbliżonymi do parametrów nowego ogumienia.

czytaj więcej »

Aplikacja mobilna viaTOLL już dostępna

19 listopada 2015

Od 18 listopada użytkownicy systemu viaTOLL mogą korzystać z bezpłatnego narzędzia mobilnego dostępnego dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Dzięki aplikacji można między innymi sprawdzać stan salda, doładować konto i wyszukiwać Miejsca Obsługi Klienta.

czytaj więcej »

Od stycznia wszystkie produkty Thermo King z R-452A

18 listopada 2015

Firma Thermo King zapowiedziała, że od dnia 1 stycznia 2016 r. jej agregaty chłodnicze dla naczep o napędzie własnym oraz z pojazdu będą standardowo dostępne w Europie wraz z najnowszej generacji czynnikiem chłodniczym o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP).

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Nie daj się oszukać wypożyczając samochód

Nie daj się oszukać wypożyczając samochód

Tomasz Okurowski

Wypożyczenie samochodu powinno się kojarzyć przede wszystkim z przyjemnością. Niestety klienci mogą być narażeni na pułapki i nieplanowane koszty. Jak uniknąć przykrych niespodzianek podczas korzystania z wypożyczalni?Niezależnie od tego czy potrzebujemy samochodu na chwilę...

Pierwszy Buick z Polski

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter