Aktualności więcej »

Szybciej do Żywca

Szybciej do Żywca

31 lipca 2015

Do ruchu został oddany ostatni odcinek, z budowanej drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała-Żywiec, o łącznej długości 15,56 km. Udostępnienie kierowcom 9,41 km odcinka, od węzła Buczkowice do Żywca, pozwoli na skrócenie dojazdu do Żywca o około 25 minut i ułatwi komunikację przyległych terenów gmin: Wilkowice (sołectwa: Bystra Śląska i Wilkowice), Buczkowic (sołectwo Rybarzowice), Łodygowic oraz miasta Żywiec. Tę część drogi będzie można teraz pokonać w już około 5 minut.

czytaj więcej »

Millenijne wyniki

29 lipca 2015

Spółka Millennium Leasing w pierwszym półroczu 2015 r. sfinansowała transakcje leasingu o wartości ponad 1,35 mld zł, osiągając 6,79% udziału w rynku.

czytaj więcej »

Nie bądź baranem na drodze

28 lipca 2015

„Zwolnij! Nie bądź baranem… na drodze” – pod tym kontrowersyjnym hasłem prowadzona jest kolejna kampania mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Na szczęście Polacy coraz częściej negatywnie postrzegają łamanie przepisów ruchu drogowego.

czytaj więcej »

Pierwszy DAF Euro 6 we flocie firmy Cebula Transport

27 lipca 2015

Firma Cebula Transport Sp. z o.o. Sp.k. odebrała pierwszy pojazd DAF XF Euro 6 w swojej flocie. Było to również pierwsze wydanie pojazdu w nowym autoryzowanym serwisie DAF w Opolu.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Volkswagen Caddy - Zmiany na (jeszcze) lepsze

Volkswagen Caddy - Zmiany na (jeszcze) lepsze

Tomasz Czarnecki

Kombivany łączą służbę w firmie jak do celów prywatnych. Jeden model jest bliższy sercu polskim menedżerom - Volkswagen Caddy powstaje w Poznaniu i Antoninku. Wysoka jakość, korzystne TCO oraz rodowód pozwoli pojazdowi prawdopodobnie znów poważnie zaistnieć wśród klientów flotowych.

Leasing pełen ryzyka

Radosław Pluciński Radca Prawny Kancelaria Prawna ul. Wilcza 72/10, Warszawa

CHEP w ocenie klientów

Alicja Kostecka

Obsługa logistyczna branży odzieżowej

Tomasz Pyka, wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Spedimex

Garnitur szyty na miarę

Alicja Kostecka

MiLoG a prawo UE

Na podst. Jan Barcz „(…) MiLoG a transport międzynarodowy w świetle prawa UE”. Ekspertyza wykonana na zlecenie związku pracodawców „Transport i Logistyka Polska”

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter