canada goose retailer washington dc windows 7 billig 2014 parajumpers masterpiece series windows 7 billig 2014 buy canada goose in edmonton hunting canada geese in uk canada goose calgary parka

Aktualności więcej »

Smartwatch Scania do komunikacji z ciężarówką

Smartwatch Scania do komunikacji z ciężarówką

18 grudnia 2014

Scania podąża za najnowocześniejszą techniką nie tylko w konstrukcji ciężarówek, ale również w obowiązujących trendach i proponuje smartwatch, zegarek, który komunikuje się z ciężarówką. Za pomocą Scania smartwatch można szybko i wygodnie zasięgnąć informacji o zużyciu paliwa, stylu jazdy czy średniej prędkości pojazdu. Ponadto zegarek umożliwia czytanie e-maili, wiadomości tekstowych oraz zawiadamia o połączeniach telefonicznych.

czytaj więcej »

Zapraszamy na szkolenie: ubezpieczenia komunikacyjne bez tajemnic

17 grudnia 2014

Cykl szkoleń, jakiego jeszcze nie było. Jedyne tak obszerne kompendium wiedzy o korporacyjnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. Szkolenia odbywają się pod patronatem FlotyAutoBiznes i Truck&Business Polska.

czytaj więcej »

Iveco dla Lidla

17 grudnia 2014

Iveco, marka pojazdów użytkowych CNH Industrial, współpracuje z firmą LC3 w związku z realizacją usług logistycznych przez 15 ciężkich samochodów ciężarowych Iveco Stralis Natural Power z silnikami na skroplony gaz ziemny (LNG) wyprodukowanymi przez jej siostrzaną spółkę FPT Industrial. Użytkownikiem pojazdów będzie międzynarodowa sieć supermarketów Lidl. Nawiązana współpraca jeszcze bardziej umacnia pozycję CNH Industrial jako europejskiego lidera pojazdów napędzanych gazem ziemnym.

czytaj więcej »

Mamy sposób, by usprawnić obsługę klienta w branży TSL

10 grudnia 2014

Podstawowy model obsługi klienta oparty na zasadzie 7R (ang. Right) decyduje o efektywności działań w branży logistycznej. Jego zastosowanie niekiedy zawodzi w tradycyjnym systemie komunikacji lub wyczerpuje zbyt duże nakłady czasu i energii. Zastosowanie rozwiązań takich, jak elektroniczne zlecenia transportowe może usprawnić procesy logistyczne, a w konsekwencji poprawić jakość obsługi klienta.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

10 lat PSI w Polsce

10 lat PSI w Polsce

Alicja Kostecka

Dzięki realizacji projektów dla rynkowych liderów oraz rozwijaniu produktów w różnych branż sektorach przemysłu, polski oddział koncernu PSI w ciągu zaledwie kilku lat stał się ważnym punktem na informatycznej mapie Polski.

Supply Chain Designer 2014

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421