Aktualności więcej »

Ile kosztuje Twój samochód?

Ile kosztuje Twój samochód?

26 marca 2015

Brak wolnych miejsc kilkanaście dni przed zajęciami. Nietypowe, aczkolwiek zacne miejsce. Wuchta1 merytorycznej wiedzy dostarczona przez profesjonalistów. Ożywione dyskusje. Uczestnicy dziękujący za spotkanie. Tak w kilku krótkich zdaniach można opisać Warsztaty Flotowe odbywające się w salonie Bohemia Motors pod hasłem „Sprawdź ile kosztuje twój samochód flotowy”.

czytaj więcej »

Totalne paliwo

25 marca 2015

Total Polska wprowadza na rynek Total Excellium New Generation, nową gamę paliw premium, które czyszczą silnik i zapewniają długotrwałą ochronę silnika dla lepszych osiągów, mniejszego zużycia paliwa i zmniejszenia emisji zanieczyszczeń.

czytaj więcej »

Gwiazda Jakości Obsług dla Shell Polska

19 marca 2015

Shell Polska już po raz drugi otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie opinii konsumentów.

czytaj więcej »

Iveco razem z Sky Racing Team VR46

17 marca 2015

Logo Iveco po raz kolejny pojawi się na kombinezonach zawodników Sky Racing Team VR46 startujących w Mistrzostwach Świata Moto3. Moto3 to kategoria juniorów Mistrzostw Świata MotoGP, w której rywalizują wschodzące gwiazdy wyścigów motocyklowych. Marka Iveco potwierdziła swoją rolę Oficjalnego Dostawcy zespołu, który został utworzony przez czołową europejską firmę z branży rozrywkowej Sky razem z firmą VR46 należącą do międzynarodowego mistrza sportu motocyklowego Valentino Rossi.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

40 000 zł x 360 000 kolizji

40 000 zł x 360 000 kolizji

Bartłomiej Morzycki, prezes Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego

Średni całkowity koszt kolizji drogowej szacowany jest na 40 000 zł. Część z tej kwoty w sposób bezpośredni lub pośredni dotyczy również przedsiębiorstwa. Niech każdy policzy liczbę zdarzeń drogowych z udziałem swoich kierowców firmowych i zastanowi się, czy to poważny problem...

Marchewka w plasterkach

Roland Krybus, Miebach Consulting

Panattoni Europe ma10 lat

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter