Aktualności więcej »

PKS Gdańsk-Oliwa przypomina o bezpieczeństwie na drodze

PKS Gdańsk-Oliwa przypomina o bezpieczeństwie na drodze

7 lipca 2015

„JEŻDŻĘ BEZPIECZNIE” – koszulki z takim przesłaniem nosili uczestnicy festynu Bezpieczna Trasa, zorganizowanego w  sobotę 27 czerwca 2015r. w Gdańsku przez firmę transportowo-spedycyjną PKS Gdańsk-Oliwa SA we współpracy z Gdańskim Bazarem Natury. Wydarzenie to odbyło się już po raz trzeci i jest elementem strategii społecznej odpowiedzialności biznesu gdańskiej firmy.  Festyn zgromadził ponad 1000 uczestników. Było rodzinnie, wesoło i edukacyjnie.

czytaj więcej »

Remont na A4 – informacje, alternatywy

6 lipca 2015

Na autostradzie A4 prowadzony jest remont nawierzchni na odcinkach jezdni południowej (jezdnia z Wrocławia w kierunku Katowic).

czytaj więcej »

Jubileusz marki Mobil Delvac

3 lipca 2015

Mobil Delvac, jeden z pierwszych na świecie olejów do silników wysokoprężnych, obchodzi swoje 90. urodziny. Wprowadzony do sprzedaży w 1925 roku miał sprostać nowym wyzwaniom stojącym przed właścicielami coraz bardziej popularnych pojazdów z silnikami Diesla. Jak pokazała historia, oczekiwania kierowców i producentów silników wobec olejów przez dekady wyłącznie rosły, a kolejne pokolenia inżynierów ExxonMobil prezentowały coraz nowocześniejsze wcielenia oleju Mobil Delvac.

czytaj więcej »

Nijhof-Wassink zainaugurował działalność dwumarkowego serwisu

2 lipca 2015

19 czerwca br. Nijhof-Wassink zainaugurował oficjalnie działalność autoryzowanego serwisu i działu sprzedaży Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Dwumarkowy serwis działa już od stycznia 2015.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Nie boją się zmian

Nie boją się zmian

Witold Zygmunt

Prezes Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA, Rafał Olszewski, w rozmowie z Witoldem Zygmuntem opowiada o sukcesach przedsiębiorstwa transportowego, które suchą nogą przeszło przez trudny proces restrukturyzacji.PKS Gdańsk-Oliwa SA zbliża się do jubileuszu 50-lecia istnienia. Z pewnością...

Walka o Tatę

Witold Zygmunt

Amazon zatrudnia w Polsce

Alicja Kostecka

Polska – brama na Wschód

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter