windows 7 billig 2014 Windows-7-Professional Key Windows-7-Professional-SP1-Key purchase-Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional -Key-3 hunting canada geese in uk windows 8 professional product key blogspot Windows Server 2008 Standart R2 key

Aktualności więcej »

Rynek ciężarówek zaskoczył w lutym

Rynek ciężarówek zaskoczył w lutym

6 marca 2015

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego przedstawił zaskakująco dobre dane dotyczące rejestracji nowych pojazdów użytkowych powyżej 3.5 t w lutym. W ostatnim miesiącu dostarczono klientom 1650 pojazdów, czyli więcej o 10,1% niż przed rokiem i więcej aż o 31% niż w styczniu br.

czytaj więcej »

Nagroda dla Doroty Raben

4 marca 2015

Dorota Raben, prezes zarządu Morskiego Portu Gdańsk została laureatką VI edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Korporacja.

czytaj więcej »

2014 to rok pełen sukcesów dla TimoCom

2 marca 2015

Posiadający mocno ugruntowaną pozycję na rynku, dostawca wiodącej w Europie giełdy transportowej podsumowuje pełen sukcesów 2014 rok. Tak dobre wyniki TimoCom Soft- und Hardware GmbH zawdzięcza przede wszystkim nieustannie rosnącej liczbie klientów, którzy doceniają nie tylko duży wybór frachtów i pojazdów oferowanych w programie, ale również uruchomienie mobilnego dostępu do platform, rosnącą liczbę integracji telematycznych, czy też oferty przetargów na stałe zlecenia transportowe.

czytaj więcej »

Nowy router

27 lutego 2015

ZTE wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy router ZTE MF65M. To mobilny, kieszonkowy router 3G ważący jedynie 69 gram i działający w oparciu o procesor Mediatek MT6280A z rodziny Cortex. Będzie on dostępny w ofercie sieci Orange.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

DHL Express inwestuje 85 mln euro w hub w Południowej Azji

DHL Express inwestuje 85 mln euro w hub w Południowej Azji

Alicja Kostecka

DHL Express przystąpił do budowy nowego hubu na lotnisku Changi Airport w Singapurze, który ma kosztować 85 mln euro i rozpocząć operacje już na początku 2016 roku.

Nowy sposób na wino

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421