windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list

Aktualności więcej »

TRANS POLAND 2014

TRANS POLAND 2014

23 października 2014

W Warszawie od 5 do 7 listopada br. w Centrum EXPO XXI rozpoczną się kolejne już Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland.

czytaj więcej »

PKS Gdańsk odbiera Scanie

22 października 2014

PKS Gdańsk – Oliwa, zajmująca się spedycją i transportem odebrała pierwsze 6 z 12 zamówionych ciągników Scania Euro 6.  Zakupione pojazdy to dwuosiowe ciągniki Scania Streamline R410 z ramą Extra Low. Ciągniki dołączą do dotychczasowej floty firmy liczącej kilkadziesiąt jednostek.   

czytaj więcej »

Biała Księga Goodyeara ujrzała światło dzienne

17 października 2014

Podczas sympozjum branży transportowej w Brukseli Goodyear zaprezentował ‘Białą Księgę’ pt. „Mobilność Przyszłości: Inteligentne Floty i Przyszłość Branży Transportowej”. Najważniejszym wnioskiem płynącym z raportu jest to, że organy regulacyjne mogłyby odgrywać większą rolę w kształtowaniu przyszłości branży transportu drogowego.

czytaj więcej »

Rusza budowa serwisu Scania w Bolesławcu

17 października 2014

10 października 2014 roku podpisany został uroczyście akt erekcyjny, rozpoczynający budowę nowego serwisu Scania w Bolesławcu.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Fifor Polska już produkuje

Fifor Polska już produkuje

Witold Zygmunt

190 nowych miejsc pracy i inwestycja warta 39 mln zł.: Fifor Polska Sp. z o.o. otworzył zakład produkcyjny w Radomiu, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan, zarządzanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A.

Aktywność kierowcy w dobie

Mariola Salwa, Transtica

Ibiza razy 5 milionów

Tomasz Czarnecki

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter