windows 7 billig 2014 Windows-7-Professional Key Windows-7-Professional-SP1-Key purchase-Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional -Key-3 hunting canada geese in uk windows 8 professional product key blogspot Windows Server 2008 Standart R2 key

Aktualności więcej »

ITD rozpoczyna monitoring przejazdu na czerwonym świetle

ITD rozpoczyna monitoring przejazdu na czerwonym świetle

26 lutego 2015

Urządzenia służące do rejestracji naruszenia przepisów ruchu drogowego, polegających na niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej, pojawią się wkrótce na 20 skrzyżowaniach w różnych miejscach kraju. Ich montaż już się rozpoczął.

czytaj więcej »

Nowa stacja w barwach Huzara

25 lutego 2015

Polskie Stacje Paliw Huzar sukcesywnie powiększają swoją sieć o kolejne lokalizacje. Niedawno otwarta została nowa stacja paliw w województwie lubelskim. Sieć PSP Huzar buduje wyłącznie polski kapitał.

czytaj więcej »

Belgia przetestuje nowy system myta

24 lutego 2015

Za kilka miesięcy ruszają testy nowego systemu opłat drogowych w Belgii. Jego uruchomienie planowane jest na styczeń 2016 r. i zastąpi on obowiązujące dzisiaj w Belgii Eurowiniety.

czytaj więcej »

Shell Eco-marathon Europe 2015 już w maju

24 lutego 2015

Trzydzieści lat technologicznych innowacji, wybitnych osiągnięć i niepowtarzalnych doświadczeń to istotny kamień milowy Shell Eco-marathon Europe, jednego z najbardziej wymagających inżynierskich konkursów studenckich na świecie.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Expo Silesia 2015

Expo Silesia 2015

Alicja Kostecka

Targi Transportu Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO odbędą się w Sosnowcu, w dniach 22-23 kwietnia 2015 roku. Zakres tematyczny wydarzenia skoncentrowany jest na transporcie wewnątrzzakładowym oraz logistyce, transporcie drogowym, kolejowym, publicznym oraz kombinowanym.

Skutki nieujęcia przewoźnego w liście przewozowym

Anna Zakrzewska Prawnik, Młodszy specjalista ds. eksportu i importu w Nestlé Polska S.A.

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421