Aktualności więcej »

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

17 kwietnia 2015

Plus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfort prowadzonych rozmów.

czytaj więcej »

KalCargo i Grupa DBK kontynuują współpracę

13 kwietnia 2015

W siedzibie firmy DBK Gdańsk, autoryzowanego dealera DAF, odbyło się uroczyste przekazanie kolejnej partii ciągników siodłowych XF FT 460 dla firmy KalCargo. Odebrane pojazdy Euro 6 posiadają szereg innowacji wprowadzonych przez markę DAF na początku 2015 r. w ramach programu DAF Transport Efficiency.

czytaj więcej »

Korki uliczne wg Tom Tom

10 kwietnia 2015

TomTom (TOM2) zaprezentował najnowszy raport Traffic Index zawierający analizę danych o natężeniu ruchu drogowego w ponad 200 miastach na całym świecie. Z zestawienia wynika, że czas podróży może się niemal dwukrotnie wydłużyć na skutek korków w godzinach szczytu. W 2014 roku każdy kierowca spędził średnio dodatkowe 100 godzin w podróży podczas wieczornych godzin największego natężenia ruchu.

czytaj więcej »

Renault Trucks D Wide na CNG

9 kwietnia 2015

Renault Trucks od 2004 r. opracowuje i sprzedaje pojazdy dystrybucyjne zasilane sprężonym gazem ziemnym. Obecnie firma wprowadza do swojej oferty model Renault Trucks D Wide CNG, wyposażony w nowy 9-litrowy silnik gazowy o mocy 320 KM, spełniający normę emisji spalin Euro 6. Pojazd jest dostępny w dwóch konfiguracjach: 19 t 4×2 i 26 t 6×2.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

BSH przejął fabrykę FagorMastercook

BSH przejął fabrykę FagorMastercook

Witold Zygmunt

Jak donosi Puls Biznesu, BSH Bosch Siemens podpisał umowę przejęcia wrocławskich zakładów FagorMastercook, znajdujących się w stanie upadłości. Zakończył się tym samym trwający przez wiele miesięcy impas w działaniach, mających na celu uratowanie przedsiębiorstwa.

Rozstanie z pracownikiem

Marta Kosakowska, aplikant adwokacji TGC Corporate Lawyers

E-commerce zmienia łańcuch dostaw

Opracowała Alicja Kostecka

Ekspansja Fuyao w świecie

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter