Aktualności więcej »

Jubileusz marki Mobil Delvac

Jubileusz marki Mobil Delvac

3 lipca 2015

Mobil Delvac, jeden z pierwszych na świecie olejów do silników wysokoprężnych, obchodzi swoje 90. urodziny. Wprowadzony do sprzedaży w 1925 roku miał sprostać nowym wyzwaniom stojącym przed właścicielami coraz bardziej popularnych pojazdów z silnikami Diesla. Jak pokazała historia, oczekiwania kierowców i producentów silników wobec olejów przez dekady wyłącznie rosły, a kolejne pokolenia inżynierów ExxonMobil prezentowały coraz nowocześniejsze wcielenia oleju Mobil Delvac.

czytaj więcej »

Nijhof-Wassink zainaugurował działalność dwumarkowego serwisu

2 lipca 2015

19 czerwca br. Nijhof-Wassink zainaugurował oficjalnie działalność autoryzowanego serwisu i działu sprzedaży Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Dwumarkowy serwis działa już od stycznia 2015.

czytaj więcej »

Mil(es)owy krok ku oszczędności?!

1 lipca 2015

Stacje Statoil w Polsce rozpoczynają sprzedaż nowych paliw pod marką miles®. Według producenta, można na nim pokonać do 3% dłuższą trasę bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

czytaj więcej »

Ewolucja źródłem sukcesu – premiera Volkswagena T6

30 czerwca 2015

65 lat minęło od czasu pojawienia się na rynku pierwowzoru dzisiejszego Volkswagena Transportera. W świecie motoryzacji to kilka epok, ale klienci nie przestawali korzystać z usług niemieckiego modelu, którego do 2015 roku sprzedano niemal 12 milionów sztuk. Liczba ta z pewnością w najbliższym czasie ulegnie zwiększeniu oto bowiem na rynek wchodzi szósta generacja auta użytkowego określana w skrócie T6.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Firma Batim odebrała 350 ciągnik marki Scania

Firma Batim odebrała 350 ciągnik marki Scania

Witold Zygmunt

26 czerwca 2015 roku w Dworze Sieraków pod Wieliczką miała miejsce ceremonia dostarczenia 350 ciągnika Scania dla firmy Batim. Kluczyki do pojazdu przekazał na ręce Prezesów firmy, Barbary Edelmüller-Generaux oraz Janusza Rembilas, dyrektor generalny Scania Polska, Kjell Örtengren.

Walczmy o inwestorów

Witold Zygmunt

Chipita się rozbudowuje

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter