windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list windows 7 billig 2014 windows 7 64 bit cd key

Aktualności więcej »

Zimówki Continentala

Zimówki Continentala

31 października 2014

Standardowe opony do pojazdów użytkowych w warunkach zimowych często osiągają kres swoich możliwości. Pomimo obecności etykiety M+S, ich przydatność jest ograniczona na drogach pokrytych śniegiem lub lodem. Z oponami zimowymi samochody ciężarowe i autobusy mogą podróżować bezpieczniej i bardziej ekonomicznie.

czytaj więcej »

Renault wybiera Goodyear

30 października 2014

Renault Trucks, wiodący producent pojazdów ciężarowych, wybrał opony Goodyear KMAX i FUELMAX na opcjonalne wyposażenie fabryczne do najnowszej serii pojazdów. Wprowadzone w ubiegłym roku na rynek opony będą dostępne zarówno w modelach z nowej linii długodystansowych pojazdów ciężarowych Renault, jak i ciężarówek Renault dla dystrybucji. Obie serie wyposażone są w najnowsze niskoemisyjne silniki klasy Euro 6.

czytaj więcej »

Trans Polonia zainwestowała prawie 3 mln złotych

29 października 2014

Flota Trans Polonii ponownie powiększyła się o kolejne 8 ciągników siodłowych. Za łączną kwotę prawie 3 mln zł zakupiono pojazdy Renault i Volvo. Jest to ciąg dalszy tegorocznych inwestycji, które w okresie od stycznia do lipca 2014 pochłonęły ponad 9 mln zł.

czytaj więcej »

PKS Gdańsk Oliwa odebrał ciągniki DAF

29 października 2014

W gdańskim oddziale firmy DBK, autoryzowanego dealera DAF, odbyło się uroczyste przekazanie ostatniej partii z 20 DAF-ów XF zamówionych przez gdańskiego przewoźnika PKS Gdańsk Oliwa SA. Pojazdy odebrał prezes PKS Gdańsk Oliwa SA, Rafał Olszewski.  

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Załadunek na palec

Załadunek na palec

Alicja Kostecka

W fabryce suszarek do ubrań w Łodzi spółka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego wdrożyła wyjątkowa praktykę biznesową. Zaprojektowano urządzenia w taki sposób, aby zwiększyć efektywność magazynowania i transportowania.Inżynierowie fabryki suszarek BSH w Łodzi stanęli przed problemem...

Standardy planowania produkcji

Bogusz Dworak, MPM Productivity Management

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter