Aktualności więcej »

Nie bądź baranem na drodze

Nie bądź baranem na drodze

28 lipca 2015

„Zwolnij! Nie bądź baranem… na drodze” – pod tym kontrowersyjnym hasłem prowadzona jest kolejna kampania mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Na szczęście Polacy coraz częściej negatywnie postrzegają łamanie przepisów ruchu drogowego.

czytaj więcej »

Pierwszy DAF Euro 6 we flocie firmy Cebula Transport

27 lipca 2015

Firma Cebula Transport Sp. z o.o. Sp.k. odebrała pierwszy pojazd DAF XF Euro 6 w swojej flocie. Było to również pierwsze wydanie pojazdu w nowym autoryzowanym serwisie DAF w Opolu.

czytaj więcej »

Nawigacja i wideorejestrator w jednym

24 lipca 2015

Mio kontynuuje linię urządzeń łączących funkcje nawigacji samochodowej z użytecznością wideorejestratora i wprowadza Combo 5207 LM oraz 5207 LM Truck. Nowa generacja poprawia przede wszystkim wydajność działania oraz poszerza gamę urządzeń.

czytaj więcej »

Mniej pijanych kierowców i wypadków drogowych w Polsce

23 lipca 2015

W sobotę, 25 lipca br., już po raz dziesiąty w Polsce obchodzić będziemy Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Z najnowszych statystyk policji wynika, że Polacy z roku na rok są rzeczywiście ostrożniejszymi kierowcami. W pierwszym półroczu tego roku doszło do 14912 wypadków drogowych, co oznacza 7% spadek w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Mniej było też kierujących pod wpływem alkoholu (o 7% r/r).

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Wyjeżdżasz autem poza Polskę? Koniecznie przeczytaj

Wyjeżdżasz autem poza Polskę? Koniecznie przeczytaj

Tomasz Czarnecki

Coraz częściej samochód służbowy nie jest dla pracownika wyłącznie narzędziem pracy, ale wykorzystywany jest także do celów prywatnych. O czym należy pamiętać korzystając z auta firmowego podczas zagranicznego urlopu?W większości przedsiębiorstw zakres korzystania z samochodu...

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter