Aktualności więcej »

Mercedes-Benz Atego Internetowym Samochodem Roku

Mercedes-Benz Atego Internetowym Samochodem Roku

31 marca 2015

Atego jest najbardziej poszukiwanym samochodem ciężarowym w polskim Internecie. Za ten wynik, model otrzymał tytuł „Internetowy Samochód Roku 2014” od organizatora konkursu, serwisu Otomoto.pl. Wyróżniony został także Sprinter, który zajął drugie miejsce w kategorii samochodów dostawczych.

czytaj więcej »

Ile kosztuje Twój samochód?

26 marca 2015

Brak wolnych miejsc kilkanaście dni przed zajęciami. Nietypowe, aczkolwiek zacne miejsce. Wuchta1 merytorycznej wiedzy dostarczona przez profesjonalistów. Ożywione dyskusje. Uczestnicy dziękujący za spotkanie. Tak w kilku krótkich zdaniach można opisać Warsztaty Flotowe odbywające się w salonie Bohemia Motors pod hasłem „Sprawdź ile kosztuje twój samochód flotowy”.

czytaj więcej »

Totalne paliwo

25 marca 2015

Total Polska wprowadza na rynek Total Excellium New Generation, nową gamę paliw premium, które czyszczą silnik i zapewniają długotrwałą ochronę silnika dla lepszych osiągów, mniejszego zużycia paliwa i zmniejszenia emisji zanieczyszczeń.

czytaj więcej »

Gwiazda Jakości Obsług dla Shell Polska

19 marca 2015

Shell Polska już po raz drugi otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie opinii konsumentów.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Faktoring dla transportu

Faktoring dla transportu

Tomasz Czarnecki

Problemy z zachowaniem płynności finansowej dotykają większości branż na polskim rynku. Nie omijają także branży transportowej, dla której długie terminy płatności i brak środków obrotowych stanowią jedną z najbardziej dotkliwych przeszkód w prowadzeniu działalności....

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter