windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list windows 7 billig 2014 windows 7 64 bit cd key buy canada goose in edmonton

Aktualności więcej »

Gwarancja na auta używane

Gwarancja na auta używane

24 listopada 2014

Począwszy od listopada pojazdy używane z kategorii „Used Plus Premium” marki Iveco będą dostępne ze specjalną gwarancją.

czytaj więcej »

Karta nie tylko paliwowa

20 listopada 2014

Karty paliwowe to nie tylko narzędzie umożliwiające bezgotówkowe regulowanie opłat za benzynę czy olej napędowy. Zakres ich funkcjonalności jest coraz większy, czego doskonałym przykładem jest karta euroShell. Dzięki oferowanym przez Shell usługom, przedsiębiorstwo może zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

czytaj więcej »

Karta ratownicza niezbędna w samochodzie

19 listopada 2014

„Autem do pracy. Nie zapomnij o karcie ratowniczej” to kolejny etap akcji organizowanej przez Związek Dealerów Samochodów, która ma na celu promowanie kart ratowniczych.

czytaj więcej »

IX Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

18 listopada 2014

W świetle nowej Ustawy konsumenckiej (która wchodzi w życie już 25-go grudnia br.) nastąpiły znaczące zmiany w odpowiedzialności serwisu naprawczego tytułem wykonania usługi. Ustawa chroni w sposób szczególny klienta a na serwisy kładzie większy niż dotychczas ciężar odpowiedzialności za świadczone usługi i dobór części. Niewiedza i wynikające z niej błędy w obsłudze klienta stawiają serwis na straconej pozycji w sytuacji spornej, a jak wiadomo takich nie brakuje.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Warunki pracy kierowców

Warunki pracy kierowców

Witold Zygmunt

Kabina ciągnika siodłowego jest miejscem pracy, w którym kierowca spędza większość czasu. Na komfort pracy wpływa szereg warunków, takich jak: temperatura, poziom hałasu, drgania, oświetlenie czy też możliwości w zakresie wypoczynku. Pamiętać należy, że warunki pracy kierowcy...

Biznesowy ping-pong

Piotr Polak, Chartered Institute of Cooperations

GM inwestuje w Tychach

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Trendy w branży TSL

Trendy w branży TSL

Cena, jakość usług i znajomość specyfiki biznesu klienta to wciąż najważniejsze cechy w branży TSL komentuje Agnieszka Błaszczyk-Dąbrowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DHL Global Forwarding.

czytaj więcej »

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ceny na paliw na stacjach stabilne od 6 miesięcy

Ostatni tydzień maja nie przyniósł znaczących zmian na rynku paliw, zarówno jeśli chodzi o poziom cen hurtowych jak i detalicznych. Co więcej to kolejny tydzień, kiedy możemy powiedzieć, że benzynę i olej napędowy kupujemy taniej niż przed rokiem – komentują eksperci paliwowi z BM Reflex.

czytaj więcej »

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Branża transportowa pod presją szuka oszczędności na walutach

Z obserwacji Akcenty, instytucji płatniczej realizującej wymianę walut i płatności zagranicznych, wynika, że przewoźnicy coraz bardziej poszukują oszczędności w obszarze operacji walutowych i kursów wymiany. Liczba klientów firmy z tej branży wzrosła w ciągu ostatnich 3 miesięcy aż o ponad 10 proc – komentuje Radosław Jarema, dyrektor zarządzający Akcenty w Polsce.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421