Obrońca transportowców

Obrońca transportowców

4 września 2007

3 września rozpoczęło działalność Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców (OCRK). Tworzy je Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) i firma PC Net Service – autor najpopularniejszego na polskim rynku oprogramowania do analizy czasu pracy kierowców TachoScan, używanego przez inspekcję transportu drogowego w kilku krajach Europy (Polska, Niemcy i inne).

Głównym zadaniem OCRK jest dostarczenie firmie transportowej dokładnej analizy czasu pracy kierowców na podstawie tarcz tachografów, plików z kart cyfrowych i jego rozliczenie. Każdy klient OCRK otrzyma co miesiąc dla każdego kierowcy pakiet raportów kompleksowo rozwiązujących problem z analizą przekroczeń w czasie jazdy oraz poprawnym rozliczeniem. Wszelkie analizy opatrzone są stosownym komentarzem – tak aby ich wyniki wpływały na zmniejszenie liczby wykroczeń oraz na poprawę warunków i bezpieczeństwa pracy. Ponadto klienci OCRK mają dostęp do doradców, z którymi w każdej chwili mogą skonsultować otrzymane raporty lub uzyskać poradę.
Jeżeli przewoźnik ma wątpliwości czy w sposób prawidłowy stosuje się do przepisów prawa regulujących czas pracy kierowców zapytaj doradcę OCRK. Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać raz w miesiącu rozliczeniowym. Konsultant OCRK skontaktuje się z przewoźnikiem i zada szczegółowe pytania na temat problemu jaki zgłosi. Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji należy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie internetowej: www.ocrk.pl.  ml

Ostatnie newsy więcej newsów »

Johnston Logistics staje się Dachser Ireland

26 czerwca 2019

Integracja Dachser, globalnego operatora logistycznego, z firmą Johnston Logistics Ltd. dobiega końca. Już niebawem irlandzka spółka zacznie działać jako Dachser Ireland Ltd.

czytaj więcej »


ViaCon rozwija działalność z pomocą IFS Applications

25 czerwca 2019

ViaCon, producent rur i konstrukcji stalowych z blach falistych, wdrożył system IFS Applications w celu efektywnego zarządzania pełnym łańcuchem wartości − od projektu począwszy, przez produkcję i konstrukcję, aż po sprzedaż, dostawę i montaż.

czytaj więcej »


Nowa platforma logistyczna CAT LC Polska w Sosnowcu

25 czerwca 2019

CAT LC Polska – operator logistyczny należący do międzynarodowego koncernu Groupe CAT, specjalizujący się w obsłudze m.in. branży motoryzacyjnej, otworzył w parku Panattoni Sosnowiec nowoczesną platformę logistyczną. Uroczysta inauguracja odbyła się 11 czerwca br.

czytaj więcej »


STEICO otworzyło halę prefabrykacji w Czarnkowie

24 czerwca 2019

Jedenasta hala produkcyjna w strukturze zakładu STEICO w Czarnkowie została właśnie otwarta. Właściwie to nie hala produkcyjna, a montażowa, bo zgodni z ideą zrównoważonego rozwoju i zasadą „zero waste”, z ekologicznych wyrobów budowlanych, powstałych na 12 liniach produkcyjnych STEICO, w nowej hali, na trzynastej linii, będą prefabrykowane ściany, stropy i dachy.

czytaj więcej »


Rohlig Suus Logistics otwiera się w Panattoni Park Wrocław IX

24 czerwca 2019

Panattoni Europe informuje o otwarciu nowego centrum logistycznego Rohlig Suus Logistics w Panattoni Park Wrocław IX . Firma zajęła powierzchnię 15 000 m kw., na której stworzono m.in. nowoczesny terminal cross-dockowy. Oficjalne otwarcie inwestycji odbyło się 13 czerwca 2019 r.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter