Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2014

16 grudnia 2014
Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2014

Podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2014, największego w Polsce spotkania środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 11 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, ogłoszono wyniki X edycji konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2014.

 Galę zaszczyciło 500 menedżerów branży TSL. Uroczystość prowadził Tomasz Kammel, a oprawę muzyczną zapewnili finaliści konkursu Voice of Poland.

W konkursie uczestniczyło 37 firm, które zgłosiły 42 pomysły, najwięcej tradycyjnie dotyczyło transportu i systemów informatycznych. Nadesłane w konkursie innowacyjne produkty i usługi oceniała siedmioosobowa Kapituła Konkursu, w następującym składzie: dr Mirosław Antonowicz z Akademii Koźmińskiego, prof. dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska z Katedry Marketingu i Zarządzania Uczelni Łazarskiego, dr hab. Jana Pieriegud z Katedry Transportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Marcin Porada, dyrektor generalny Dell Polska, prof. dr hab. Maciej Szymczak – prodziekan wydziału gospodarki międzynarodowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, mgr inż. Andrzej Zybert – niezależny konsultant ds. logistki oraz Alicja Kostecka, zastępca redaktora naczelnego Eurologistics – przewodnicząca Kapituły.

Przy ocenie Kapituła kierowała się technologiczną innowacyjność produktu, korzyściami dla klienta i rynkową innowacyjnością. Dodatkowe punkty można było zdobyć za referencje, opinie czy patenty. Ostatecznie Kapituła postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody główne i trzy wyróżnienia.

 

Trzy równorzędne nagrody główne

 

Przedsiębiorstwo HAK

Urządzenie transportowe wraz z magazynem form wielkogabarytowych

UIBS Teamwork

System IPO – Intelligent Production Organization

 

General Logistics Systems Poland

FlexDeliveryService

 

Wyróżnienia

 

Trilogiq Poland

GRAPHIT® Composite System

Delta Trans Logistik

Zestaw o obniżonej masie Delta Trans

ERS Railways i CLIP Logistics

Połączenie wahadłowe Portu Rotterdam z Terminalem CLIP

Galeria zdjęć

Ostatnie relacje więcej relacji »

Android w magazynie

4 marca 2020

O tym, jak efektywnie przejść na wydajniejsze urządzenia magazynowe – terminale mobilne pracujące na Androidzie, korzystając z doświadczeń pionierów, mieli okazję dowiedzieć się uczestnicy seminarium zorganizowanego przez firmy Zebra Technologies, Quantum Qguar i wydawnictwo Eurologistics.

czytaj więcej »


Gdzie bije serce produkcji?

12 listopada 2019

Gdzie bije serce produkcji – takie było hasło przewodnie szóstej edycji konferencji Manufacturing Summit. Całodniowe poszukiwania nie dały jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale zapewniły gościom wydarzenia ogromną dawkę wiedzy z wielu obszarów, związanych z funkcjonowaniem zakładów produkcyjnych i ich otoczenia.

czytaj więcej »


Kongres Transportowy 2019: Wyjątkowa debata

29 października 2019

Nie wahamy się tego napisać – to była jedna z najciekawszych konferencji transportowych ostatnich lat. Prelegenci nie chcieli kończyć swoich przemówień, bo też uczestnicy ich z uwagą słuchali. Debata rozgrzała salę niemal co czerwoności i nikt nie zwracał uwagi, że pora lunchu już dawno wybiła. Rozmowy handlowe między przewoźnikami i nadawcami można było zaobserwować podczas całego eventu, finalny moment (dokładnie kilkadziesiąt minut) nastąpił podczas Sesji Handlowej. Wreszcie dialogi między partnerami a klientami – wcale nie stanowiły marginesu spotkania. Ale po kolei…

czytaj więcej »


W pogoni za technologią

2 października 2019

Spotkanie dwóch światów – świata praktyki ze światem nauki, łączące tradycję międzynarodowej konferencji logistycznej Advanced Supply Chain oraz międzynarodowej konferencji naukowej Euro-Trans – to idea tegorocznej konferencji zorganizowanej przez Wydawnictwo Eurologistics, BVL International – Chapter Poland – międzynarodowe stowarzyszenie wiodące prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0 oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

czytaj więcej »


Produkcja 4.0 na wyciągnięcie ręki

1 lipca 2019

Ostatni czwartek czerwca był okazją do niezwykle intensywnego spotkania z tematyką digitalizacji zakładów produkcyjnych. Logistyka Produkcji zorganizowała tego dnia we Wrocławiu warsztat „Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?”

czytaj więcej »