Whirlpool EMEA świętuje Narodowy Dzień Produkcji

6 października 2017

Z okazji rozpoczętych w Stanach Zjednoczonych obchodów Narodowego Miesiąca Produkcji Whirlpool EMEA świętuje swoje osiągnięcia oraz nieustannie rozwijający się proces produkcji. Co za tym idzie cały miesiąc będzie obfitował w liczne wydarzenia przygotowane przez fabryki na całym świecie z myślą o lokalnych społecznościach.
Firma zaprosi wybrane grupy licealistów oraz studentów, jak również liderów lokalnych społeczności, aby wzięli udział w różnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie fabryk. Harmonogram tych eventów uwzględni: zwiedzanie fabryk, prezentację materiałów video, a także możliwość zadawania pytań w trakcie specjalnie zaplanowanych spotkań. Whirlpool Corporation planuje również wizyty w szkołach, a pracownicy firmy wezmą udział w projektach stworzonych z myślą o zaprezentowaniu uczniom zagadnień związanych z przemysłem.

„Produkcja stanowi trzon operacyjnej doskonałości naszej globalnej firmy. W przypadku młodych talentów, stwarza szerokie geograficzne oraz praktyczne horyzonty. Większą część mojej, zawodowej kariery spędziłem w Whirlpool, rozpocząłem tu pracę w 1993 roku. Wraz z upływem lat oraz piastowaniem różnych stanowisk nieustannie rozwijałem swoje umiejętności. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nowe pokolenie otrzymuje szansę na rozwój kariery oraz poznanie wyjątkowego charakteru środowiska produkcyjnego, którego głównym napędem jest kapitał ludzki, jak również operacyjne i technologiczne innowacje” – powiedział Davide Castiglioni, wiceprezes Whirlpool EMEA odpowiedzialny za Zintegrowany Łańcuch Dostaw.

Poza wydarzeniami zorganizowanymi na terenie fabryk, Whirlpool dzięki wirtualnemu spacerowi umożliwia też poznanie przyszłości produkcji. Nowy materiał video autorstwa Byrona Greena, Wiceprezesa ds. Produkcji dla regionu Ameryki Północnej Whirlpool Corporation jest prezentowany w trakcie zwiedzania każdej fabryki w Stanach Zjednoczonych.

„Whirlpool to wiodący producent urządzeń. Co roku przeznaczamy odpowiednie nakłady na inwestycje, dzięki którym możemy korzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych, pełnego zaangażowania naszych pracowników i dostarczać na rynek najlepsze produkty oraz technologię. Obecnie stajemy w obliczu Czwartej Rewolucji Przemysłowej, co stanowi niezwykłą szansę wzięcia w niej udziału, a także kształtowania przyszłych liderów” – uważa Castiglioni.

We współczesnym świecie, produkcja pozostaje integralną częścią globalnej ekonomii, a Whirlpool jest bez wątpienia liderem branży. W trakcie, gdy branża świętuje Dzień Produkcji [Manufacturing Day] 2017, Whirlpool EMEA z dumą wspiera i przygotowuje programy opracowane z myślą o lokalnych społecznościach, które stwarzają szansę na błyskotliwą karierę oraz rozwój innowacyjnej technologii stymulującej rozkwit branży.

Ostatnie newsy Logistyka Produkcji więcej newsów »

BPSC planuje dalszy rozwój

20 marca 2018

41,7 mld dolarów będzie wart rynek systemów ERP do końca dekady, podaje Allied Market Research. BPSC chce wykorzystać dobrą koniunkturę. W ubiegłym roku firma sfinalizowała kilkadziesiąt kontraktów w dużych i średnich firmach. W tym roku BPSC planuje zintensyfikować projekty rozwojowe i ulepszać autorski system klasy ERP.

czytaj więcej »


Brembo i Protech reinwestują w krakowskiej SSE

19 marca 2018

Najwięksi inwestorzy, działający na terenie Krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zapowiedzieli rozwój swoich działań, Reinwestycje planują Brembo w Niepołomicach i Protech w Zatorze.

czytaj więcej »


Maspex finalizuje inwestycje o łącznej wartości 500 milionów zł

16 marca 2018

Maspex finalizuje inwestycje o łącznej wartości 500 milionów zł. Największe inwestycje prowadzone są w zakładach w Lublinie, Łowiczu i Olsztynku oraz w zagranicznych oddziałach Maspeksu – na Węgrzech, w Rumunii i w Czechach. Dotyczą obszaru produkcji i nowych technologii oraz budowy nowoczesnych centrów dystrybucyjnych.

czytaj więcej »


Korekta na rynkach kapitałowych obniża wycenę polskich producentów

13 marca 2018

W lutym Giełdowy Indeks Produkcji spadł do 1068.35 punktów, pogłębiając korektę z początku roku o kolejne 5.42%. W tym samym czasie indeks szerokiego rynku WIG stracił 6.68%, a WIG20 spadł o 7.42%. Czerwony kolor dominował w tym miesiącu również na większości największych rynków akcji, gdzie korekty nierzadko sięgały nawet minus 10%.

czytaj więcej »


Solaris bije rekord produkcji

12 marca 2018

Solaris, największy polski producent autobusów, ma za sobą rekordowy rok. Firma z podpoznańskiego Bolechowa święci triumfy zarówno na polskim rynku jak i za granicą i zapowiada premiery kolejnych nowoczesnych pojazdów.

czytaj więcej »


Newsletter