Whirlpool EMEA świętuje Narodowy Dzień Produkcji

6 października 2017

Z okazji rozpoczętych w Stanach Zjednoczonych obchodów Narodowego Miesiąca Produkcji Whirlpool EMEA świętuje swoje osiągnięcia oraz nieustannie rozwijający się proces produkcji. Co za tym idzie cały miesiąc będzie obfitował w liczne wydarzenia przygotowane przez fabryki na całym świecie z myślą o lokalnych społecznościach.
Firma zaprosi wybrane grupy licealistów oraz studentów, jak również liderów lokalnych społeczności, aby wzięli udział w różnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie fabryk. Harmonogram tych eventów uwzględni: zwiedzanie fabryk, prezentację materiałów video, a także możliwość zadawania pytań w trakcie specjalnie zaplanowanych spotkań. Whirlpool Corporation planuje również wizyty w szkołach, a pracownicy firmy wezmą udział w projektach stworzonych z myślą o zaprezentowaniu uczniom zagadnień związanych z przemysłem.

„Produkcja stanowi trzon operacyjnej doskonałości naszej globalnej firmy. W przypadku młodych talentów, stwarza szerokie geograficzne oraz praktyczne horyzonty. Większą część mojej, zawodowej kariery spędziłem w Whirlpool, rozpocząłem tu pracę w 1993 roku. Wraz z upływem lat oraz piastowaniem różnych stanowisk nieustannie rozwijałem swoje umiejętności. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nowe pokolenie otrzymuje szansę na rozwój kariery oraz poznanie wyjątkowego charakteru środowiska produkcyjnego, którego głównym napędem jest kapitał ludzki, jak również operacyjne i technologiczne innowacje” – powiedział Davide Castiglioni, wiceprezes Whirlpool EMEA odpowiedzialny za Zintegrowany Łańcuch Dostaw.

Poza wydarzeniami zorganizowanymi na terenie fabryk, Whirlpool dzięki wirtualnemu spacerowi umożliwia też poznanie przyszłości produkcji. Nowy materiał video autorstwa Byrona Greena, Wiceprezesa ds. Produkcji dla regionu Ameryki Północnej Whirlpool Corporation jest prezentowany w trakcie zwiedzania każdej fabryki w Stanach Zjednoczonych.

„Whirlpool to wiodący producent urządzeń. Co roku przeznaczamy odpowiednie nakłady na inwestycje, dzięki którym możemy korzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych, pełnego zaangażowania naszych pracowników i dostarczać na rynek najlepsze produkty oraz technologię. Obecnie stajemy w obliczu Czwartej Rewolucji Przemysłowej, co stanowi niezwykłą szansę wzięcia w niej udziału, a także kształtowania przyszłych liderów” – uważa Castiglioni.

We współczesnym świecie, produkcja pozostaje integralną częścią globalnej ekonomii, a Whirlpool jest bez wątpienia liderem branży. W trakcie, gdy branża świętuje Dzień Produkcji [Manufacturing Day] 2017, Whirlpool EMEA z dumą wspiera i przygotowuje programy opracowane z myślą o lokalnych społecznościach, które stwarzają szansę na błyskotliwą karierę oraz rozwój innowacyjnej technologii stymulującej rozkwit branży.

Ostatnie newsy Logistyka Produkcji więcej newsów »

IKEA Industry rusza z produkcją pelletu w Polsce

16 października 2017

IKEA Industry dołącza do grona największych producentów pelletu w Polsce. Na początku września br. szwedzki producent mebli uruchomił linie do wytwarzania tego biopaliwa w tartaku w Stalowej Woli. Nowo zainstalowane maszyny mają moc produkcyjną na poziomie 60 tys. ton pelletu rocznie.

czytaj więcej »


Bulten postawi nową fabrykę i przeniesie magazyn na Śląsku

13 października 2017

Ponad 80 milionów złotych zainwestuje firma Bulten AB w budowę kolejnego zakładu w Polsce. Szwedzki producent elementów złącznych oczekuje na zezwolenia i chce rozpocząć pracę jeszcze w tym roku.

czytaj więcej »


Fabryka 3D w Bielanach Wrocławskich już działa

12 października 2017

W dniu 21 września 2017 roku w Bielanach Wrocławskich, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan, w Podstrefie Wrocław-Kobierzyce odbyła się uroczystość otwarcia Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D firmy Materialise S.A.

czytaj więcej »


BMZ Poland otwiera nową inwestycję o wartości 9 mln euro

10 października 2017

Producent baterii, firma BMZ Poland, uruchomiła oficjalnie w poniedziałek 18 września br. nową fabrykę w Gliwicach. Produkcja będzie obejmować m.in. rozwiązania dedykowane przemysłowi motoryzacyjnemu.

czytaj więcej »


Nowy prezes Dębica S.A.

9 października 2017

Dębica S.A. dokonała kluczowych zmian w strukturach personalnych. Producent opon ma nowego prezesa zarządu. Został nim  Leszek Szafran – pełniący dotychczas funkcję członka zarządu i dyrektora ds. sprzedaży.

czytaj więcej »


Newsletter