TopCAT – dostawy najwyższego priorytetu

31 października 2012

Od 2007 roku dostawy najwyższego priorytetu stanowią w CAT LC Polska jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się usług obejmujących zakresem zarówno dystrybucję krajową jak i transport międzynarodowy.sługa TopCAT wpisuje się w potrzeby rynku, szczególnie w dobie kryzysu, gdzie wiele branż nie może pozwolić sobie na choćby tymczasowy przestój linii produkcyjnej. W sektorze automotive takie zatrzymanie produkcji oznaczałoby niewymierne straty materialne i wizerunkowe. Długoletnie doświadczenie w obsłudze branży motoryzacyjnej CAT LC Polska  pozwoliło na szczegółowe rozpoznanie potrzeb i wymagań procesowych panujących w tym sektorze. Dzięki temu usługa ekspresowa pozwala klientowi w prosty i przystępny sposób zabezpieczyć linie produkcyjne w przypadku ryzyka jej zatrzymania. Istotną  rolę odgrywa tu jakość oferowanych usług, CAT LC Polska zapewnia najwyższe standardy transportu przesyłek, gwarantując bezpieczną dostawę priorytetową właściwie do każdego miejsca na świecie. W razie potrzeby dedykowany kurier zajmie się przesyłką nawet na pokładzie samolotu. Uproszczona procedura składania zleceń, bez zbędnych formalności daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby klienta. 15 minut – tyle czasu zespół CAT LC Polska potrzebuje na potwierdzenie możliwości realizacji zamówienia.

Ostatnie newsy Logistyka Produkcji więcej newsów »

Sopro Polska rozbuduje się o magazyn i showroom

6 sierpnia 2020

Sopro Polska, niemiecki producent chemii budowlanej, pomimo wywołanego pandemią spowolnienia gospodarczego, nie zwalnia tempa swoich inwestycji w Polsce. Zgodnie z przyjętą strategią realizuje plan rozbudowy nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Nowinach.

czytaj więcej »


Produkcja pianek i krzemianów w CIECHU na poziomie sprzed pandemii

5 sierpnia 2020

Dwa zakłady Grupy CIECH, które musiały ograniczyć produkcję wskutek spadku popytu wywołanego przez pandemię koronawirusa, wracają do zwiększonej aktywności biznesowej oraz obserwują odbicie w branżach swoich odbiorców. Spółka CIECH Pianki, która od kilku lat notuje coroczne wzrosty przychodów, pracuje już z wykorzystaniem pełnych mocy wytwórczych – popyt na pianki poliuretanowe jest wysoki i odzwierciedla polepszającą się sytuację w segmencie produkcji mebli.

czytaj więcej »


Firmy szukają magazynów buforowych

4 sierpnia 2020

Na rynku rośnie zainteresowanie magazynami buforowymi i składowaniem tymczasowym. W ten sposób firmy próbują przygotować się na jesienno-zimowe szczyty zakupowe oraz zabezpieczyć na wypadek drugiej fali pandemii, która już raz w tym roku zatrzymała dostawy z Azji i wywołała problemy z zaopatrzeniem.

czytaj więcej »


Farmaceutyczna grupa Pelion stawia na 7R Park Łódź West I

28 lipca 2020

Ruszył zakład produkcyjny Medezin w inwestycji 7R w Konstantynowie Łódzkim. To już druga marka należąca do grupy Pelion, największej firmy z sektora ochrony zdrowia w Polsce, która działa w 7R Park Łódź West I. Powierzchnia dla Medezin powstała w formule BTS i została przystosowana do specyficznych potrzeb branży farmaceutycznej.

czytaj więcej »


2HD inwestuje w Działdowie

27 lipca 2020

24 czerwca 2020 r. firma 2HD  Sp. z o.o. otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.  Spółka zainwestuje co najmniej 11 415 000 złotych. Projekt zrealizowany zostanie w Działdowie na działce o powierzchni 6,0493 ha.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter