Multi-Tab uruchomi zakład w Gdyni

7 sierpnia 2019

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała decyzję o wsparciu inwestycji firmie Multi-Tab. Przedsiębiorca uruchomi w Gdyni zakład produkujący kompleksowe oznakowanie dla branży energetycznej.  

Muti-Tab  jest producentem tablic tłoczonych w aluminium, tabliczek z laminatów grawerskich do znakowania kabli oraz tablic ostrzegawczych. Ich system „Składak” – umożliwia samodzielne przygotowanie potrzebnego oznakowania.  Produkty wyposażone w tagi RFID i QR kody wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem na urządzenia przenośne tworzą  System Oznakowania Elektronicznego (SOE).

System ten pozwala na automatyzację wprowadzania informacji do baz danych, celem inwentaryzacji, diagnozowania oraz monitorowania obiektów. Z produktów firmy Multi-Tab korzystają najwięksi polscy dystrybutorzy energii: ENERGA Operator, ENEA Operator, PGE Dystrybucja, TAURON Dystrybucja.

To już 18. decyzja wydana przez PSSE w ciągu roku od uchwalenia Ustawy o wspieraniu inwestycji . Przedsiębiorcy zadeklarowali otworzenie 204 nowych miejsca pracy oraz nakłady inwestycyjne na poziomie 376 mln zł.  13 z nich to firmy polskich, a 5  -z kapitałem zagranicznym.  8 firm to duże przedsiębiorstwa, a 10 – mikro, małe i średnie.

 

Ostatnie newsy Logistyka Produkcji więcej newsów »

Autonomiczne roboty mobilne w zakładzie Whirlpool w Łodzi (VIDEO)

8 listopada 2019

Mobile Industrial Robots, pionier i lider na rynku autonomicznych robotów mobilnych (AMR) wspiera automatyzację jednego z największych na świecie producentów sprzętu AGD, firmy Whirlpool. W łódzkiej strefie produkcyjnej wytwarzane są suszarki oraz kuchenki wolnostojące. W celu podniesienia efektywności, firma wdrożyła trzy autonomiczne roboty mobilne MiR200, które transportują komponenty na terenie zakładu.

czytaj więcej »


Getinge na dłużej w SEGRO Logistics Park Poznań Komorniki

6 listopada 2019

Getinge IC Production, światowy lider w branży technologii dedykowanych opiece zdrowotnej oraz wieloletni klient SEGRO, przedłużył umowę najmu powierzchni liczącej blisko 8000 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

czytaj więcej »


Translogistyca już jutro. Zapraszamy na nasze stoisko

4 listopada 2019

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland odbędą się w dniach 5-7.11., zatem początek już jutro. Zapraszamy na stoisko wydawnictwa Eurologistics, które patronuje wydarzeniu.

czytaj więcej »


Huta Stalowa Wola robotyzuje produkcję i szuka pracowników

31 października 2019

Huta Stalowa Wola robotyzuje produkcję, rozwija park maszynowy i podpisuje kolejne kontrakty. Wszystko po to, żeby zwiększyć moce produkcyjne Spółki, a w ten sposób zwiększyć wydajność zakładu, jeszcze bardziej podnieść jakość produktów i umocnić pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym.

czytaj więcej »


Whirlpool świętuje jubileusz nową inwestycją w Polsce

30 października 2019

Whirlpool przeznaczy 100 milionów złotych na stworzenie nowoczesnej platformy produkcyjnej w obchodzącej swoje dwudziestolecie Fabryce Kuchenek w Łodzi. Jubileusz firmy jest okazją do dyskusji na temat amerykańskich inwestycji w Polsce i perspektyw rozwoju dla Łodzi.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter