Bramy firmy Crawford dla farmacji

29 sierpnia 2012

Podczas produkcji farmaceutyków najwyższym priorytetem jest higiena. W trakcie produkcji i przechowywania leków niezbędne jest utrzymanie odpowiednich warunków. Crawford zdaje sobie sprawę z tej konieczności i odpowiednio dostosowuje swoje rozwiązania tak, aby w zakładach produkcyjnych oraz halach magazynowych zapewnić nieskazitelną czystość oraz wymagane bezpieczeństwo. Gama produktów oferowanych przez Crawford posiada zintegrowane funkcje pomagające sprostać surowym normom – między innymi dotyczącym higieny, ale także tym, które muszą spełniać zakłady produkujące różnego rodzaju środki farmaceutyczne i kosmetyki apteczne. Bramy szybkobieżne Crawford, posiadają łatwe do oczyszczenia płachty oraz ościeżnice ze stali nierdzewnej, które pomagają w utrzymaniu czystości otoczenia produkcji. Pneumatyczne kurtyny dokowe z rynnami deszczowymi otaczają ciężarówki, ograniczając do minimum ilość zanieczyszczeń przedostających się z zewnątrz. Wszystkie bramy przemysłowe firmy Crawford posiadają funkcje zabezpieczające, które gwarantują precyzję działania. Należy do nich miękka krawędź dolna, automatyczne zatrzymanie i cofnięcie w razie wykrycia przeszkody, a także czujnik radarowy. Profesjonalny serwis gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji bram i systemów przeładunkowych, a także maksymalizację czasu pracy bez przestojów.

Ostatnie newsy Logistyka Produkcji więcej newsów »

Próba sił na akcjach polskich producentów

13 lipca 2020

Giełdowy rollercoaster, który zawitał na GPW w czerwcu nie oszczędził również akcji polskich producentów z Giełdowego Indeksu Produkcji. Przez cały miesiąc obserwowaliśmy jak naprzemiennie podaż akcji wygrywała z popytem, po to by następnie oddać mu pole i schować się do defensywy. W konsekwencji GIP60 zamknął miesiąc na niemal niezmienionym poziomie 690,63 pkt.

czytaj więcej »


Impuls EVO w nowej odsłonie

9 lipca 2020

Z końcem drugiego kwartału firma BPSC udostępniła klientom nową wersję systemu ERP. Oprogramowanie Impuls EVO w wydaniu 1.4 to szereg nowości, zarówno w obszarze technologicznym, jak również doświadczeń użytkownika. Prace nad nową odsłoną trwały kilkanaście miesięcy. Tradycyjnie już BPSC do pracy nad systemem zaprosiła swoich klientów.

czytaj więcej »


Volkswagen Poznań ma nowego prezesa

7 lipca 2020

Z dniem 1 lipca Dietmar Mnich, dyrektor zakładu w Poznaniu objął dodatkowo funkcję prezesa zarządu spółki. Zastąpił na tym stanowisku Jensa Ocksena, który po 35 latach pracy w koncernie Volkswagen oraz blisko 10 latach pracy w Poznaniu przechodzi na emeryturę.

czytaj więcej »


Cyfrowe planowanie hal produkcyjnych Audi

29 czerwca 2020

Planowanie ustawienia hal produkcyjnych zza domowego biurka? Brzmi niemożliwie – ale stało się już rzeczywistością, a dokładnie cyfrową rzeczywistością w zakładach Audi Neckarsulm. Tam właśnie, za pomocą specjalnego oprogramowania i sprzętu zeskanowano hale produkcyjne oraz całe budynki, uzyskując ich trójwymiarowy obraz.

czytaj więcej »


Druk 3D wkroczył do produkcji seryjnej. Pomogła pandemia COVID-19

25 czerwca 2020

Przez lata druk 3D traktowany był jako wsparcie procesu produkcyjnego. Wciąż jednak bardzo rzadko korzystano z niego w produkcji seryjnej. Wszystko zmieniło się w czasie pandemii COVID-19. Branży druku 3D bardzo szybko udało się przestawić na produkcję niezbędnego sprzętu dla placówek medycznych. Pokazała tym samym, że wykorzystanie drukarek 3D może dziś z powodzeniem uzupełniać procesy wytwórcze w wielu firmach, w tym również z sektora produkcyjnego.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter