10. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2018

Data: 17 kwietnia 2018 | Miejsce: Warszawa, EXPO XXI Warszawa
10. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2018
KAŻDE opakowanie ma znaczenie – Targi Packaging Innovations w zaskakującej technologicznej odsłonie

10. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2018 w EXPO XXI Warszawa

Zbliżająca się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations z pewnością zobowiązuje. Czym organizatorzy zaskoczą swoich gości? Nowoczesne, przykuwające wzrok, designerskie – takich opakowań na Targach Packaging Innovations 2018 z pewnością nie zabraknie. Ale opakowania to nie tylko wysublimowany design i niepowtarzalny charakter. Opakowania bowiem pełnią przede wszystkim rolę użytkową i ochronną. W świecie rozwijającego się e-commercu i ogromnego zapotrzebowania na opakowania w branży przemysłowej oraz spożywczej to właśnie opakowania logistyczne i technologiczne stanowią jeden z filarów branży opakowań. Podczas najbliżej edycji Targów strefa Logispack zostanie zatem powiększona.
10. odsłona wystawy – 17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa – odbędzie się pod hasłem Packaging Innovations & Technologies.

W prostocie siła

Opakowania logistyczne stanowią kluczowy element łańcucha dostaw między kupującym,
a sprzedawcą. Opakowanie na pierwszy rzut oka niepozorne – pudło z szarej tektury, czy drewniana paleta stały się aktualnie produktem niezwykle pożądanym przez wszelkiego rodzaju przedsiębiorców proponujących sprzedaż wysyłkową. Popyt na te produkty stał się większy niż kiedykolwiek wcześniej. Gdzie znaleźć firmy oferujące rozwiązania dostosowane do potrzeb sprzedaży wysyłkowej? Strefa opakowań logistycznych – Logispack to mocny punkt Targów Packaging Innovations. Międzynarodowi Wystawcy zaprezentują opakowania do transportu i wysyłki produktów w każdym kształcie i rozmiarze. Nowoczesne zaplecza produkcyjne, procedury jakości oraz atesty i certyfikaty opakowań stają naprzeciw wysokim wymogom produktowym. Elastyczne i indywidualne podejście do projektu oraz produkcja spersonalizowanych form opakowań to powody, dla których goście Targów Packaging Innovations znajdą dokładnie to, czego potrzebują.

Design i technologia w jednym

Innowacyjne podejście nie tylko do designu, ale także technologii opakowań to cel przyświecający zarówno Wystawcom jak i organizatorom największej tego typu wystawie
w Europie Centralnej. Na Targach Packaging Innovations nie zabraknie zatem rozwiązań opakowaniowych dla sektora produkcyjnego. Wystawcy zaprezentują między innymi opakowania dla farmacji i chemii przemysłowej, jak i branży magazynowej oraz logistycznej. Przedstawiciele sektora spożywczego znajdą natomiast zaawansowane technologicznie propozycje służące do pakowania i transportu żywności. Rozwinięcie strefy opakowań dla przemysłu i logistyki sprawi, że najbliższa edycja Targów odbędzie się pod hasłem nie tylko innowacji, ale też technologii.
Bez wątpienia najlepszym miejscem do posłuchania o innowacjach zarówno w zakresie designu i technologii jest strefa prezentacji workShops. Wykłady będą dostępne dla wszystkich Zwiedzających Targi Packaging Innovations. Uznani eksperci z branży opakowań opowiedzą o najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązaniach z zakresu bradmarketignu. Nie zabraknie także case studies i innowacji z zakresu technologii pakowania.

Tu trzeba być

Dla firm chcących zaprezentować swoje produkty i usługi Targi Packaging to miejsce, gdzie należy się pojawiać. Lokalizacja w środkowej Europie i nieposzlakowana opinia lidera branży opakowań to dla Wystawców gwarancja zaprezentowania swojej oferty Zwiedzającym zarówno z centralnej jak i wschodniej Europy. To właśnie w tej części kontynentu zapotrzebowanie na produkty dostarczane przez branżę opakowań dynamicznie rośnie. Nie dziwi więc fakt, że na Targach Packaging Innovations swoją ofertę prezentują Wystawcy
z całego świata m.in. DS Smith, czy Metsä Board. Dla Zwiedzających Targi to z kolei możliwość zapoznania się z ofertą ponad 200 międzynarodowych firm. Z tego powodu Targi każdego roku odwiedza ponad 5200 specjalistów i osób decyzyjnych, którzy reprezentują kilkanaście branż. Do zobaczenia 17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa na Targach Packaging Innovations.
Więcej informacji na: www.packaginginnovations.pl
Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o. o.
Data i miejsce targów: 17-18 kwietnia 2018 r., Centrum EXPO XXI Warszawa
Kontakt: Marta Leszczyńska, e-mail: leszczynska@targi.krakow.pl, tel.: +48 651 95 26

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2018

Data: 01 października 2018 | Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania  i Etykietowania TAROPAK 2018
Zgłoszenia na 31 edycję TAROPAK już otwarte!
To będzie rekordowa edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania  i Etykietowania TAROPAK.
Ponad 24,5 tyś metrów przestrzeni wystawienniczej w 5 pawilonach zgromadzi 500 wystawców*, którzy zaprezentują 450 nowości. To wszystko zobaczy ponad 63000 zwiedzających. TAROPAK największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży. Od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Impreza odbędzie się od 1 do 4 października 2018 r. w ramach bloku POLAGRA. Wystawcy już teraz mogą rezerwować przestrzeń.
Poprzednią edycję wydarzenia odwiedzili klienci z całego świata. W pawilonach wystawienniczych można było spotkać nie tylko przedstawicieli Europy, ale również bardziej odległych krajów, takich jak: Albania, Brazylia, Kanada, Korea Południowa, Tajlandia, RPA, USA, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Prezentowaną ofertą zainteresowani byli reprezentanci takich firm jak: Delia, Rossmann, Schenker, Kreisel, Kaufland, Maraton Internmational, Kuehne+Nagle, Panasonic, Floslek, Arvato Services Polska, Grupa Azoty, Ikea, DHL Express, Orlen Oil, Dell, Thule, Wavin Polska, Nutropharma, Ciech. Na targach TAROPAK poszukiwali oni przede wszystkim kontaktów biznesowych i nowości.
Nie inaczej powinno być w nadchodzącej edycji, o czym przekonuje Konrad Fleśman, Dyrektor Projektu: – Rozwijamy się wraz z branżą poszerzając ofertę targów Taropak o kolejne elementy. Wprowadzamy nowe pawilony dla branży opakowań. Warto już teraz zarezerwować sobie przestrzeń na tej imprezie – podsumowuje.
Podczas Targów Taropak odbywają się wyjątkowe konferencje i seminaria oraz inspirujące strefy pokazowe, które są dla zwiedzających oraz wystawców źródłem energii do rozwijania swojego biznesu.
Chociaż 5 pawilonów przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich wydawać by się mogło olbrzymią powierzchnią, zgłoszenia na 31 edycję TAROPAK napływają intensywnie już teraz. Dlatego warto skontaktować się z zespołem projektowym i dokonać rezerwacji.
Więcej informacji na stronie http://www.taropak.pl/pl/
OBSŁUGA WYSTAWCÓW:
Zuzanna Kamińska
tel. +48 61 869 2599
e-mail: zuzanna.kaminska@mtp.pl
Martyna Dera
tel. +48 61 869 2454
e-mail: martyna.dera@mtp.pl
Konrad Fleśman
tel. +48 61 869 2094
e-mail: konrad.flesman@mtp.pl

 

Newsletter