Forum Retail Challenge Poland 2020

Data: 11 września 2019 | Miejsce: Warszawa, Hotel Marriott
Forum Retail Challenge Poland 2020
Handel w Polsce – kto dziś wygrywa bitwę o jutro?
Pierwsza edycja Forum Retail Challenge to odpowiedź na wyzwania jakie stoją przed branżą handlową w najbliższych latach. Z udziałem kilkudziesięciu inspiratorów wyznaczymy kierunki rozwoju sektora.
W dniach 11-12 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Forum Retail Challenge Poland 2020 – kompleksowa konferencja skupiająca się na dostarczeniu inspiracji i skutecznych rozwiązań dyrektorom i managerom branży handlowej. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych znajduje się także ta dedykowana logistyce: LOGISTIC & DISTRIBUTION EXCELLENCE.

 

Dlaczego warto?
Uczestnicy Forum dowiedzą się między innymi jak zapewnić ciągłość dostawy i zadowolenie klienta, jak znaleźć pracownika magazynowego, zautomatyzować procesy logistyczne, zoptymalizować koszty i zdigitalizować łańcuch dostaw.
Podczas debaty, przedstawiciele logistyki, magazynów czy transportu w branży retail będą dyskutowali o tym jak zwiększyć efektywność supply chain w dobie oczekiwań „the same day delivery” – debata przedstawicieli logistyki, magazynów, transportu i retailu.
Kogo spotkamy?
Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Jeronimo Martins, Unilever, Empik, Smyk, Polo Market, Decathlon. Swój udział potwierdziło łącznie ponad stu inspiratorów i ponad siedemdziesiąt sieci handlowych.
W programie jest także sesja plenarna oraz networking. Retail Challenge Poland 2020 to spotkanie branżowe, którego nie możesz ominąć!
Szczegóły i wejściówki dostępne na stronie: www.retailchallengepoland.pl

 

 

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2019

Data: 26 września 2019 | Miejsce: Siedlce, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistycznym
Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2019
Europejskie Centrum Biznesu ma zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019.
Szczyt odbędzie się w dniach 26-27 września br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.
Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.
Już po raz piąty Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy.
W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. W ramach Szczytu odbędzie się Gala wręczenia statuetek Bursztyn Polskiej Gospodarki 2019.
Szczegółowe informacje: www.osg2019.pl

VIII Forum Adaptive Manufacturing

Data: 26 września 2019 | Miejsce: Warszawa, Courtyard by Marriott Warsaw Airport
VIII Forum Adaptive Manufacturing
Adaptuj się do zmiennych warunków produkcyjnych. Dostosuj się, aby przetrwać!
26-27 września 2019 w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbędzie się VIII edycja Forum Adaptive Manufacturing. Celem spotkania jest wymiana najlepszych praktyk w obszarze strategicznego zarządzania zmianą. Wspólnie z przedstawicielami największych zakładów produkcyjnych w Polsce (dyrektorami, managerami, kierownikami wyższego szczebla) poszukamy skutecznego sposobu na dostosowanie się do zmiennych warunków produkcyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i niskich kosztów.
Dwudniowa formuła wydarzenia obejmuje prelekcje ekspertów w formie case studies, sesje równoległe (FMCG i non-FMCG) oraz warsztaty tematyczne. Wśród tematów m.in.: przywództwo i rozwój pracowników w duchu lean, robotyzacja i automatyzacja, planowanie produkcji i doskonałość operacyjna, zarządzanie zespołem produkcyjnym. W tym roku uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić aż dwa zakłady produkcyjne w ramach Gemba Day: Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. oraz Browar Kasztelan.
Do grona prelegentów dołączyli przedstawiciele takich firm jak: Toyota Lean Academy, Toyota Material Handling Europe, Nestlé Germany Hamburg Chocolate Factory, British American Tobacco Polska, Borg Automotive, Werner Kenkel, Good Food Products sp. z o.o., Zakłady Mięsne Skiba, AMB Greiffenberger Polska.
W programie m.in.:
 • The Toyota way of improvement
 • YOKOTEN. Jak odchudzić świnkę według filozofii Toyoty! – inaczej mówiąc, przygody wdrożenia lean w Zakładach Mięsnych Skiba
 • Rozwój pracowników jako systemowe podejście do zmian w organizacji
 • Jak przygotowywać fabrykę do automatyzacji przyszłości
 • MES – wybór systemu, implementacja, korzyści
 • Wpływ automatyzacji na pracownika – jak i na co się przygotować
 • Pracownik produkcyjny – Alfa i Omega programów „Continuous Improvement”
 • Monitorowanie przestojów – sposób na poprawę wydajności całej linii produkcyjnej?
VIII Forum Adaptive Manufacturing to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, networkingu oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. Tematy prelekcji zostały wybrane na podstawie aktualnych trendów oraz problemów, z którymi na co dzień zmagają się zakłady produkcyjne.
Spotkaj się z ekspertami, poznaj trendy rynkowe i wypróbuj skuteczne narzędzia dla Twojego biznesu!
Szczegóły wydarzenia: http://l.bbm.pl/13

Konferencja PROCON/POLZAK 2019

Data: 21 października 2019 | Miejsce: Warszawa, Hotel Marriott
Konferencja PROCON/POLZAK 2019
Trwa rejestracja na VI edycję największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK
Do biznesu, wielkimi krokami wkracza tajemnicza VUCA – równie szybko zbliża się kolejna edycja prestiżowej konferencji zakupowej PROCON/POLZAK, która w ubiegłym roku zgromadziła ponad 500 uczestników.
Are you ready for the VUCA world?
Podczas organizowanej w Warszawie w dniach 21-22 października konferencji PROCON/POLZAK 2019, eksperci i liderzy branżowi rozmawiać będą m.in. o znaczeniu Zakupów dla organizacji, wpływie technologii na codzienną pracę oraz roli zarządu i kierownictwa w budowaniu zespołów zakupowych mogących sprostać wymaganiom szybko zmieniającego się, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego otoczenia biznesowego (VUCA).
– Działalność Zakupów stała się dużo bardziej złożona w tak zmiennym otoczeniu biznesowym. (…) To nie minie, będziemy mieć globalny rynek. Konflikty będą na niego wpływać, w sposób na który musimy się przygotować – więcej wydarzeń, więcej nieprzewidzianych sytuacji – mówił podczas jubileuszowej edycji PROCON/POLZAK 2018, dr Peter Kraljic, legenda zakupów korporacyjnych i twórca macierzy, która od 35 lat wykorzystywana jest w codziennej pracy zakupowców na całym świecie
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PEŁNEGO WYWIADU Z DR. KRALJICEM NA STRONIE WWW.OPTIBUY.COM – http://optibuy.com/o-firmie/czym-sa-zakupy/
Zakupy w zmiennym, niepewnymi, złożonym i niejednoznacznym otoczeniu biznesowym
Nie zabraknie również paneli dyskusyjnych czy zagranicznych i krajowych liderów branżowych. Pierwszy dzień konferencji uświetnią wystąpienia prof. Christophera Abrahama (CEO & Head w Dubai Campus oraz Senior Vice President w SP Jain School of Global Management) oraz Macieja Trybulca (Partnera w Talent Center i wieloletniego prezesa Sanofi Pasteur).
Zagraniczny gość – prof. Abraham w swojej prezentacji: Procurement in VUCA world – opisze przejawy VUCA we współczesnym biznesie, oddziaływanie wywierane przez postępującą transformację cyfrową oraz wpływ obu czynników na funkcję zakupową w organizacjach.
Drugi mówca otwierający konferencję, Maciej Trybulec, w swoim wystąpieniu: Transformacja lidera w czasach VUCA przedstawi nieco inny punkt widzenia – wyzwania czekające na liderów budujących zespoły zakupowe w nieprzewidywalnym i ryzykownym otoczeniu biznesowym.

 PROCON/POLZAK opiera się o sprawdzoną, wypracowywaną od lat formułę platformy wymiany doświadczeń i networkingu wzbogacaną o najciekawsze formy konferencyjne spotykane na wiodących światowych eventach.
W tym roku, popularne i docenione przez uczestników Stoliki Tematyczne – moderowane dyskusje w 12-osobowych grupach – rozszerzone zostaną na całą konferencję. Sama agenda, podzielona będzie, jak co roku, na bloki tematyczne:
– Zakupy Direct
– Zakupy Indirect
– Zakupy Usług Marketingowych
– Procesy i Narzędzia
– Talent Management
– RPA (Robotic Process Automation) w Zakupach
– Smart Procurement Solutions
Uzupełnieniem wystąpień w blokach tematycznych jest co roku spotkania w nieco mniej… zobowiązującej formie. Zakupowy Turniej Piłkarzyków zawsze pomaga rozwiązać odwieczny problem – kto jest najlepszym zakupowcem (w piłkarzykach), a towarzysząca impreza pozwala na przesunięcie relacji na bardziej towarzyski i mniej zobowiązujący poziom – owocujący później w służbowych kontaktach.
PROCON/POLZAK odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie w dniach 21-22 października 2019.
Organizatorzy:
OptiBuy – www.optibuy.com
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) – www.psml.pl
Więcej informacji: www.konferencja-proconpolzak.pl

5. Konferencja TOP Automotive

Data: 27 listopada 2019 | Miejsce: Zakopane, Rezydencja Nosalowy Dwór
5. Konferencja TOP Automotive
Tegoroczna edycja Konferencji TOP automotive będzie już piątą.
Tym razem spotkamy się w dniach 27-29.11. 2019 r. Będzie to doskonała okazja, aby rozwinąć dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu.
Temat przewodni skupi się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówione zostaną główne wskaźniki typu O.E.E, a także jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.
Program Konferencji współtworzą najlepsi specjaliści w branży. Tak jak w poprzednich latach, nie zabraknie przedstawicieli VDA QMC z bezpośrednim przekazem nowości motoryzacyjnych. Na Konferencji TOP automotive obecni są także przedstawiciele polskich OEM-ów, którzy również podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie nadzoru nad maszynami, narzędziami czy SMED. Panel Dostawców stworzą dostawcy pierwszego i drugiego rzędu, którzy skupią się na temacie skutecznych i efektywnych narzędzi planowania produkcji.
Według opinii uczestników poprzednich konferencji, TOP automotive to idealne miejsce na wymianę doświadczeń, poglądów oraz zdobycia nowej wiedzy z zakresu motoryzacji. To co wyróżnia Konferencję to możliwość aktywnego uczestniczenia, między innymi ze względu na interaktywne warsztaty prowadzone przez trenerów i specjalistów Team Prevent oraz OEM-ów.
Konferencja TOP automotive 2019 odbędzie się w Zakopanem, w pięknej Rezydencji Nosalowy Dwór. Będzie to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym i spędzenia trzech dni w wyjątkowym gronie, ludzi pozytywnie zakręconych jakością.
Organizatorem Konferencji TOP automotive 2019 jest firma Team Prevent Poland.
Oficjalna strona Konferencji www.topautomotive.pl. Do zobaczenia!

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś

Data: 28 listopada 2019 | Miejsce: Warszawa
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś
Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji:
„Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś’, która odbędzie się
28 listopada 2019 w Warszawie.
Wymagana rejestracja->>
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Rozwój przedsiębiorstwa jest uwarunkowany tym jak szybko, sprawnie i dobrze przebiega on na każdym etapie. System ERP umożliwia wgląd do wszystkich procesów w firmie. Co więcej, gromadzi niezbędne dane, na podstawie których sporządza raporty i analizy dotyczące przedsiębiorstwa. Oprogramowanie to jest nieocenionym, złożonym narzędziem do planowania i zarządzania zasobami firmy. Dzięki niemu zarówno kadra zarządzająca, jak i poszczególne działy mają wszystko pod kontrolą. Postępy technologii ERP mogą zapewnić przewagę nad konkurencją. Nie tylko pozwalają zwiększyć wydajność pracowników, ale też oferują możliwości zwiększenia zaangażowania klientów.
Tematyka konferencji:
1.System ERP – klucz do przewagi konkurencyjnej
 • ścisła integracja procesów w przedsiębiorstwie
 • analizowanie i monitorowanie procesów biznesowych
 • integracja obiegu dokumentów
 • usprawnienia pracy działów kadrowo-płacowych
 • utrzymanie skutecznej kontroli finansowej
 • efektywne nadzorowanie przepływu towarów (transport, logistyka i magazynowanie)
 • planowanie i zarządzanie produkcją
 • gromadzenie danych i ich bezpieczeostwo
2.System ERP w chmurze i aplikacje mobilne
3.Case studies
Uczestnicy:
 • Przedstawiciele Zarządu
 • Kadra zarządzającą oraz osoby odpowiedzialne za rozwój, innowację oraz organizację firmy
 • Osoby odpowiedzialne za wybór, zakup i wdrożenie nowych systemów i technologii
 • Dyrektorzy ds. produkcji, rozwoju, inwestycji, infrastruktury
 • Osoby odpowiedzialne za planowanie produkcji, utrzymanie ruchu
 • Technolodzy, specjaliści ds. zarządzania jakością

Firmy chcące wziąć udział w konferencji prosimy o kontakt.
Kontakt z organizatorem:
Justyna Sioch
mobile: +48/530 623 538
e-mail: justyna.sioch@pirbinstytut.pl

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland

Data: 03 marca 2020 | Miejsce: Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo
Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland
W dniach 03-05 marca 2020 r. odbędą się po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.
Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Ważne jest, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami, być przygotowanym na coraz szybszą reakcję w produkcji przemysłowej oraz na uelastycznienie procesów zachodzących w logistyce wewnętrznej. Brak kompleksowej platformy dla wiodących dostawców technologii i usług w intralogistyce skłoniło organizatorów do stworzenia nowych na polskim rynku targów biznesowych.
Każdy sektor oczekujący szybkiej realizacji zlecenia przy jednoczesnej minimalizacji kosztów będzie miał możliwość zaprezentowania swoich produktów użytkownikom końcowym.
Polska obecnie zajmuje wysokie 3 miejsce w Europie jako potentat w wynajmowanych powierzchniach magazynowych. Szacuje się, że wolumen magazynowy w Polsce sięga 16 mln m. kw., a tylko w pierwszym półroczu 2019 r. oddano do użytku 600 tys. m. kw. nowej przestrzeni wielkoformatowej.
Targi IntraLog Poland odbywają się równolegle z IV Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Połączenie tych wydarzeń jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy, promocji najnowszych rozwiązań magazynowych oraz do nawiązania nowych, cennych relacji biznesowych.
Nie zwlekaj i już dziś zapytaj o stoisko!
Więcej informacji na: www.intralogpoland.pl
Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej: Tel.: 698 054 193,  mail: karol@intralogpoland.pl

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Data: 22 kwietnia 2020 | Miejsce: Sosnowiec, Centrum Targowo Konferencyjne Expo Silesia
Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX
LOGISTEX – Twój plan na biznes!
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, który odbędzie się 22 i 23 kwietnia 2020 roku w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Salon będzie towarzyszył Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX.
LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim  właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.
W czasie trwania wydarzenia odbędzie się wiele prelekcji, warsztatów oraz dyskusji, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, a także szansę na wymianę poglądów na temat przyszłości logistyki i magazynowania. Dzięki obszernemu i różnorodnemu zakresowi targów, każdy będzie miał możliwość poznania specyfiki obszarów, związanych z logistyką, a specjalnie przygotowane strefy konsultacyjno-seminaryjne umożliwią prowadzenie biznesowych rozmów.
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.logistex.pl
Kontakt:
Menedżer Projektu
Karolina Łuszcz
tel. kom.: 510 031 658
e-mail: karolina.luszcz@exposilesia.pl

Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Data: 22 kwietnia 2020 | Miejsce: Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec
Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX
TRANSPORTEX – droga do sukcesu!
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które odbędą się 22 i 23 kwietnia 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Targi TRANSPORTEX są okazją do nawiązania wartościowych relacji, poznania nowości w branży transportu i spedycji, jak również zaprezentowania swojej firmy wraz z produktami i usługami, które oferuje. Dzięki obszernemu i różnorodnemu zakresowi targów, każdy będzie miał możliwość poznania specyfiki obszarów związanych z transportem. Dodatkowo specjalnie przygotowane strefy konsultacyjno – seminaryjne umożliwią dyskusję na temat przyszłości branży, co pozwoli na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.
Targi TRANSPORTEX to wydarzenie, na które zapraszamy dyrektorów i właścicieli firm transportowych, przewoźników, producentów i dystrybutorów poszukujących rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych, właścicieli taboru transportowego, spedytorów, przedstawicieli firm kurierskich, kierownictwo portów i terminali przeładunkowych, dostawców usług logistycznych oraz inwestorów.
Poprzednia edycja targów TRANSPORTEX poruszyła tematy związane ze zmianami w transporcie w 2019 roku. Jakie zmiany w tej branży przyniesie zatem 2020 rok? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnej edycji Targów, na którą już dziś zapraszamy!
Równocześnie z Targami Transportu i Spedycji odbędzie się Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.
Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.
Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.tslexpo.pl
Kontakt:
Menedżer Projektu
Karolina Łuszcz
tel. kom.: 510 031 658
e-mail: karolina.luszcz@exposilesia.pl
Zapraszamy do współpracy!

PCI Days 2020

Data: 04 czerwca 2020 | Miejsce: Warszawa, Global EXPO
PCI Days 2020
PCI Days 2020: The best suppliers in one place
Międzynarodowe Targi B2B Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego
Już wiadomo, że 4 i 5 czerwca 2020 po raz kolejny uwaga branży farmaceutycznej i kosmetycznej skupi się wokół niepowtarzalnego wydarzenia targowego, niosącego kompleksową wiedzę z zakresu najbardziej aktualnych trendów rządzących w obu przemysłach.
Targi PCI Days to długo oczekiwane wydarzenie branżowe, oferujące kompleksową obsługę potrzeb przemysłu kosmetycznego oraz farmaceutycznego, a w tym m.in.:
 • Bogatą ofertę wystawową,
 • Liczne prelekcje merytoryczne w dwóch Strefach Inspiracji,
 • Konferencje tematyczne, poświęcone opakowaniom, surowcom, maszynom i laboratoriom,
 • Warsztaty dla zakupowców.
Wydarzenie odbędzie się w Global EXPO w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D. Do odwiedzenia targów zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli firm produkujących kosmetyki i leki: dyrektorów i członków zarządów, szefów działu badań i rozwoju, dyrektorów produkcji i zakupów, kierowników ds. inwestycji oraz kierowników laboratoriów.
Wystawcami PCI Days są producenci i dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swojej ofercie:
 • Opakowania,
 • Surowce,
 • Maszyny do produkcji,
 • Urządzenia i usługi laboratoryjne,
 • Urządzenia etykietujące i znakujące,
 • Usługi produkcji marki własnej (private label),
 • Usługi logistyczne,
 • IT i inne.
Targi przygotowywane są przy merytorycznej i medialnej współpracy Organizatora z najważniejszymi branżowymi instytucjami i organizacjami.
Więcej informacji znajduje się na stronie głównej wydarzenia: www.pcidays.pl.
Kontakt: targi@pcidays.pl

Eurologistics Newsletter