Aktualności więcej »

Albatros Aluminium rozwija skrzydła w Wałczu

Albatros Aluminium rozwija skrzydła w Wałczu

25 lipca 2014

Lider w produkcji najwyższej jakości profili aluminiowych planuje realizację kolejnego projektu inwestycyjnego w Podstrefie „Wałcz” Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

czytaj więcej »

KE zatwierdza projekt Synthos Dwory

24 lipca 2014

18 lipca 2014 r. Komisja Europejska przyznała spółce Synthos Dwory 7 dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki nowej inwestycji o wartości ok. 589 mln zł w Małopolsce powstaną 162 nowe miejsca pracy.

czytaj więcej »

Rekordowe półrocze w SSE

23 lipca 2014

Pierwsze półrocze roku 2014 okazało się wyjątkowo owocne dla Specjalnych Stref Ekonomicznych (SSE). Łącznie udzieliły one 438 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej.

czytaj więcej »

Mr Garden kupił teren pod fabrykę

22 lipca 2014

Mr Garden – producent wyrobów z drewna powiązany z firmą Stelmet z Zielonej Góry – nabył 26,2 ha terenu zlokalizowanego w Grudziądzu przy ul. Droga Graniczna należącego do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Ryczałty dla kierowców ciężarówek w Sejmowej Komisji Infrastruktury - zapis wideo obrad

Ryczałty dla kierowców ciężarówek w Sejmowej Komisji Infrastruktury - zapis wideo obrad

oprac. MP

Zwołane w trybie nadzwyczajnym wczorajsze obrady Sejmowej Komisji Infrastruktury zapoczątkowały kolejny etap porządkowania sytuacji zaistniałej po czerwcowym orzeczeniu 7 sędziów Sądu Najwyższego ws. ryczałtów za nocleg w kabinie pojazdu.Zobacz zapis posiedzenia Sejmowej Komisji...

250 mln euro za Quintiq

Alicja Kostecka

ViaAutostrady przyszłości

Tom Rollauer z zespołu prawnego Transtica, zajmującego się prawem transportowym.

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter