Aktualności więcej »

Nowe inwestycje w ŁSSE

Nowe inwestycje w ŁSSE

6 lipca 2015

Ambro Logistics oraz Wirthwein otrzymały kolejne zezwolenia na prowadzenia działalności gospodarczej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.

czytaj więcej »

Pierwsi partnerzy programu SSAB My Inner Strenx z Polski

3 lipca 2015

Polscy producenci naczep i zabudów. KH-Kipper oraz Feber, jako dwie pierwsze firmy na świecie przystąpiły do programu produktowego SSAB: „My Inner Strenx”, który zadebiutował w tym roku w kwietniu na targach Intermat w Paryżu. Program jest związany z wprowadzeniem Strenx – najnowszej marki SSAB dla stali konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości.

czytaj więcej »

Sukces Tramino Braunschweig w Red Dot Award 2015

1 lipca 2015

Wspólny projekt konstruktorów Solarisa, biura projektowego studioFT z Berlina oraz miejskiego operatora Braunschweiger Verkehrs-GmbH został doceniony przez międzynarodowe jury Red Dot Award 2015. Tramwaj Solarisa konkurował z prawie pięcioma tysiącami aplikacji z pięćdziesięciu sześciu krajów.

czytaj więcej »

BASF Polska wyróżniona w plebiscycie gospodarczym Proud of You

30 czerwca 2015

Firma BASF zdobyła nagrodę w drugiej edycji plebiscytu Proud of You – Dumni z Was, w którym przedstawiciele polskich firm działających na terenie Dolnego Śląska mogli wyróżnić i docenić firmy zagraniczne z tego obszaru. BASF Polska została odznaczona w kategorii Duma Regionu.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Ruszyła pierwsza linia produkcyjna zgodna z koncepcją Przemysłu 4.0

Ruszyła pierwsza linia produkcyjna zgodna z koncepcją Przemysłu 4.0

Witold Zygmunt

W fabryce firmy Bosch Rexroth w Homburgu ruszyła pilotażowa linia montażowa do półautomatycznej produkcji wielosekcyjnych rozdzielaczy hydraulicznych – w sześciu typach podstawowych i ponad 200 wariantach.

Polska – brama na Wschód

Alicja Kostecka

Walczmy o inwestorów

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter