windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list windows 7 billig 2014 windows 7 64 bit cd key

Aktualności więcej »

Opel zatrudnia w Gliwicach

Opel zatrudnia w Gliwicach

30 października 2014

General Motors Manufacturing Poland ogłasza rozpoczęcie znaczącego programu zatrudnienia ponad 300 nowych pracowników w zakładzie produkcyjnym w Gliwicach. Będą oni częścią załogi produkującej kolejną generację całkowicie nowego Opla Astry.

czytaj więcej »

Libet sfinalizował przejęcie zakładu produkcyjnego w Toruniu

29 października 2014

Wiodący producent kostki brukowej w Polsce, zgodnie z zapowiedziami z drugiej połowy września, podpisał ostateczną umowę zakupu nowego zakładu produkcyjnego. Formalne przekazanie zakładu ma nastąpić do końca miesiąca. Położony w Toruniu zakład ma zwiększyć przychody grupy o 8-10 proc. w skali roku i zagwarantować dostęp do rynków skupionych wokół dużych ośrodków miejskich takich jak Toruń, Bydgoszcz czy Włocławek. W wyniku przejęcia Libet będzie dysponował w Polsce 15 zakładami produkcyjnymi.

czytaj więcej »

SaarGummi planuje fabrykę w Tarnowie

27 października 2014

W połowie października został podpisany list intencyjny w sprawie uruchomienia w Tarnowie nowego zakładu produkcyjnego. Inwestorem jest SaarGummi, producent systemów uszczelnień.

czytaj więcej »

Bezpłatne seminaria na Targach SyMas i Maintenance

24 października 2014

Organizatorzy Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance zapraszają na bezpłatne seminaria learnShops, które odbędą się w ramach imprezy. Targi odbędą się w dniach 29-30 października 2014 w EXPO Kraków.  

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Autostrada A4 dłuższa o 35 km

Autostrada A4 dłuższa o 35 km

Witold Zygmunt

35 km odcinka A4 Tarnów - Dębica został udostępniony kierowcom przed Dniem Wszystkich Świętych. Od dzisiaj podróżujący z Rzeszowa do Niemiec i Czech mogą korzystać z bezpośredniego, autostradowego połączenia.

Standardy planowania produkcji

Bogusz Dworak, MPM Productivity Management

Dopasowana telematyka

Damian Żabicki

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter