Aktualności więcej »

Nowy regionalny menadżer sprzedaży Universal Robots

Nowy regionalny menadżer sprzedaży Universal Robots

1 grudnia 2015

Universal Robots wzmacnia swoje oddziały w poszczególnych regionach, wyznaczając organizacji lokalnej i sieci partnerów w Europie Środkowo-Wschodniej nowe cele strategiczne. Realizację zadań biznesowych i sprzedażowych w tym regionie nadzorować będzie nowo mianowany regionalny menadżer sprzedaży na region Europy Środkowo-Wschodniej. Stanowisko to obejmie Slavoj Musilek.

czytaj więcej »

Pierwszy Buick z Polski

30 listopada 2015

Z linii produkcyjnej zakładów w Gliwicach zjechał w minionym tygodniu pierwszy Buick — kabriolet Cascada w srebrnym kolorze. Kabriolet przeznaczony na rynek północnoamerykański jest napędzany turbodoładowanym czterocylindrowym silnikiem 1.6 o mocy 200 KM, współpracującym z sześciobiegową przekładnią automatyczną.

czytaj więcej »

IPOsystem nagrodzony Srebrnym Laurem Innowacyjności 2015

27 listopada 2015

Rozstrzygnięto konkurs im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”. Laureaci przedsięwzięcia realizowanego pod patronatem ministerialnym i sejmowym zostali uhonorowani podczas gali zorganizowanej 25 listopada w Warszawie.

czytaj więcej »

VMI Poland kupiła działkę pod fabrykę

26 listopada 2015

Strefa inwestycyjna I.D.E.A. w Lesznie pozyskała kolejnego inwestora. Na nowo zakupionym terenie zakład produkcyjny zbuduje firma VMI Poland Sp. z o.o., która wchodzi w skład holenderskiej grupy VMI Group, członka Holdingu TKH Group NV.

czytaj więcej »

Komentarze więcej komentarzy »

Niezsynchronizowane decyzje

Niezsynchronizowane decyzje

Rozpocząłem swoją karierę zawodową w firmie Beiersdorf, produkującej między innymi produkty marki Nivea. Szybko zauważyłem, jak trudno było zarządzać łańcuchem dostaw w sposób integralny, czyli ze wszystkich działów naraz: sprzedaży, operacji, łańcucha dostaw oraz finansów.

czytaj więcej »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter