Aktualności więcej »

Cztery inwestycje w rozszerzonej Warmińsko-Mazurskiej SSE

Cztery inwestycje w rozszerzonej Warmińsko-Mazurskiej SSE

13 kwietnia 2015

Rada Ministrów przyjęła zmianę rozporządzenia w sprawie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W związku z nowelizacją SSE zostaną objęte grunty położone w Elblągu, Morągu, Nowym Mieście Lubawskim, Olsztynku i Pomiechówku o łącznej powierzchni ponad 63 ha.

czytaj więcej »

Gekoplast zwiększa produkcję

8 kwietnia 2015

Gekoplast uruchomił nową linię produkcyjną płyt komórkowych. Oznacza to, że moce wytwórcze spółki w tym segmencie wzrosną o 28 proc.

czytaj więcej »

Fiat Auto Poland S.A. zmienia nazwę na FCA Poland S.A.

3 kwietnia 2015

1 kwietnia 2015 nazwa Spółki Fiat Auto Poland S.A. została zmieniona na FCA Poland S.A. To kolejny krok wykonany w stronę wzmocnienia tożsamości Grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA), którego celem jest podkreślenie, że wszystkie znajdujące się na świecie różne spółki Grupy FCA są częścią jednego, globalnego koncernu.

czytaj więcej »

Dachser na targach Transport Logistic 2015

1 kwietnia 2015

Dachser znajdzie się wśród wystawców targów Transport Logistic 2015, które odbędą się w dniach 5-8 maja w Monachium. W hali B6, na stoisku 101/202 rodzinna firma zaprezentuje niedawne rozszerzenie swojej międzynarodowej sieci, szyte na miarę wielokanałowe rozwiązania logistyczne, nową ofertę usług oraz nowoczesne systemy IT.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

BSH przejął fabrykę FagorMastercook

BSH przejął fabrykę FagorMastercook

Witold Zygmunt

Jak donosi Puls Biznesu, BSH Bosch Siemens podpisał umowę przejęcia wrocławskich zakładów FagorMastercook, znajdujących się w stanie upadłości. Zakończył się tym samym trwający przez wiele miesięcy impas w działaniach, mających na celu uratowanie przedsiębiorstwa.

Rozstanie z pracownikiem

Marta Kosakowska, aplikant adwokacji TGC Corporate Lawyers

E-commerce zmienia łańcuch dostaw

Opracowała Alicja Kostecka

Ekspansja Fuyao w świecie

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter