windows 7 billig 2014 Windows-7-Professional Key Windows-7-Professional-SP1-Key purchase-Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional -Key-3 hunting canada geese in uk windows 8 professional product key blogspot Windows Server 2008 Standart R2 key

Aktualności więcej »

Nowy Solaris nagradzany w Europie

Nowy Solaris nagradzany w Europie

27 lutego 2015

Nowy Solaris Urbino, premierowy produkt polskiego producenta pojazdów komunikacji publicznej, został laureatem prestiżowego, międzynarodowego konkursu iF DESIGN AWARD 2015. Wspólna praca konstruktorów Solarisa oraz biura projektowego studioFT z Berlina znalazła uznanie w oczach 53-osobowego jury złożonego z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu.

czytaj więcej »

Mecalit po raz trzeci inwestuje w ŁSSE

26 lutego 2015

Mecalit Polska Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. Jest to już trzecia inwestycja spółki na terenie ŁSSE.

czytaj więcej »

Nowa wersja LMS ImagineLab

25 lutego 2015

Siemens PLM Software wydał nową,14-tą wersję oprogramowania LMS ImagineLab. Nastawiona na symulację systemów wielodomenowych platforma Imagine.Lab oferuje otwarte podejście do rozwoju produktu, począwszy od funkcjonalnego modelowania do szczegółowego projektowania. Platforma składa się z trzech modułów: oprogramowania LMS Imagine.Lab Amesim, LMS Imagine.Lab Sysdm oraz LMS Imagine.Lab System Synthesis.

czytaj więcej »

Plany SSE na 2015 rok

24 lutego 2015

Plany Specjalnych Stref Ekonomicznych na 2015 r. przewidują wydanie 217 zezwoleń, których zobowiązania to inwestycje rzędu 7,7 mld zł. Według szacunków powinno zostać utworzonych ok. 11 tys. nowych miejsc pracy.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Najdroższa autostrada jeszcze droższa

Najdroższa autostrada jeszcze droższa

Witold Zygmunt

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. od 1 marca podnosi wysokość opłat za przejazd autostradą A4 na odcinku Katowice-Kraków. Przypomnijmy, że już w 2012, podczas poprzedniej podwyżki, okrzyknięto ten odcinek najdroższą autostradą w Europie.

Rekordowe wyniki K + N

Alicja Kostecka

Inwestycja z potencjałem

Witold Zygmunt

Expo Silesia 2015

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421