windows 7 billig 2014 hunting canada geese in uk windows 8 professional product key blogspot Windows Server 2008 Standart R2 key

Aktualności więcej »

Nowe połączenie do Niemiec

Nowe połączenie do Niemiec

30 stycznia 2015

Dachser uruchomił drugie codzienne połączenie do jednego ze swoich trzech eurohubów, do Überherrn leżącego na zachodnim skraju Niemiec. Pozwoli to usprawnić obsługę przesyłek kierowanych głównie do Francji, Hiszpanii i Portugalii.

czytaj więcej »

Prima-KL zainwestuje w PSSE

29 stycznia 2015

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna jako pierwsza w tym roku wydała pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej. Inwestycja przebiegnie już według nowych przepisów.

czytaj więcej »

ABC Automotive zainwestuje w Bydgoszczy

27 stycznia 2015

W dniu 14 stycznia 2015 r. Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny Sp. z o.o. zawarł umowę sprzedaży nieruchomości z firmą ABC Automotive Poland Sp. z o.o.  Zakupiona przez inwestora działka ma powierzchnię 2,6503 ha i zostanie na niej wybudowana hala produkcyjno – magazynowa z zapleczem biurowym o łącznej powierzchni około 13 000 m2.

czytaj więcej »

Takt skorzysta z pomocy ARP

26 stycznia 2015

28,6 mln zł przeznaczy Agencja Rozwoju Przemysłu na wsparcie procesu restrukturyzacji spółki Takt, jednego z największych producentów płyt CD i DVD w Polsce. Na pożyczkę zgodziła się Komisja Europejska.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Wniosek o wstrzymanie egzekwowania niekorzystnej interpretacji przepisów o płacy minimalnej

Wniosek o wstrzymanie egzekwowania niekorzystnej interpretacji przepisów o płacy minimalnej

Witold Zygmunt

Podczas wczorajszego spotkania szefów resortów transportu Polski i Niemiec, minister Maria Wasiak złożyła formalny wniosek o co najmniej wstrzymanie egzekwowania rozszerzonej interpretacji przepisów o płacy minimalnej, do czasu wyjaśnienia wątpliwości sformułowanych przez Komisję Europejską.

Z PEKAESem na Bałkany

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421