windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list windows 7 billig 2014 windows 7 64 bit cd key buy canada goose in edmonton

Aktualności więcej »

Azja coraz ważniejszym kierunkiem dla logistyki

Azja coraz ważniejszym kierunkiem dla logistyki

28 listopada 2014

Coraz większe nasycenie konsumpcyjne krajów europejskich zmusza koncerny do poszukiwań nowych rynków zbytu. Kierunkiem, który cieszy się rosnącą popularnością i ma duże perspektywy wzrostu, jest Azja.

czytaj więcej »

Części kołem zamachowym motobranży

27 listopada 2014

Jak przewidują autorzy raportu pn. „Auto Parts Manufacturing Market: Global Industry Analysis and Forecast to 2020″, w kolejnych latach sytuacja w branży motoryzacyjnej powinna być stabilna. Producenci części oryginalnych mogą bowiem liczyć na wzrost popytu na samochody na rynkach wschodzących, przede wszystkim azjatyckich.

czytaj więcej »

Wózki widłowe dla branży spożywczej

25 listopada 2014

Urządzenia techniki magazynowej wykorzystywane w przemyśle spożywczym, zwłaszcza w branżach fermentacyjnej i rozlewniczej, pracują niejednokrotnie w warunkach wilgotnych, w środowisku o kwaśnym odczynie, z dużymi amplitudami temperatury, powodującymi skraplanie się wody na elementach konstrukcji i tworzenie ognisk korozji. Ponadto, ze względu na normy higieniczne są one myte agresywnymi środkami chemicznymi.

czytaj więcej »

PSI kontynuuje ekspansję w branży metalowej

24 listopada 2014

PSI kontynuuje swoją ekspansję na rynku oprogramowania do zarządzania produkcją w branży metalowej, przejmując swojego najsilniejszego konkurenta – spółkę Broner Metals.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Czy rewolucja produkcyjna uratuje Europę?

Czy rewolucja produkcyjna uratuje Europę?

Witold Zygmunt

Gwałtownie rosnący udział krajów rozwijających się w światowym przemyśle produkcyjnym skłania gospodarki Europy Zachodniej do podjęcia kroków, mających na celu poprawę konkurencyjności działających lokalnie fabryk. Zainicjowany w Niemczech program Przemysł 4.0 jest promowany w...

Eko karta DKV

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421