Aktualności więcej »

Mondelēz International stworzy w Polsce centrum badawcze

Mondelēz International stworzy w Polsce centrum badawcze

27 czerwca 2016

Producent czekolad Milka i wafelków Prince Polo inwestuje na Wisłą. – Polska to dla nas kraj priorytetowy. Mamy tu rozbudowaną infrastrukturę produkcyjną i wielu konsumentów – podkreślają przedstawiciele firmy Mondelēz International.

czytaj więcej »

Premiera na dniach otwartych Promag

24 czerwca 2016

Grupa Allegro, Geberit, Trefl, Avon, Beiersdorf, Poczta Polska i The Lorenz Bahlsen Snack-World – to tylko nieliczne z firm, które wzięły udział w Dniach Otwartych w Centrum Techniki Magazynowej Promag.  W ciągu dwóch dni CTM odwiedziło w sumie 150 gości, reprezentujących kilkadziesiąt firm działających w Polsce. Celem wydarzenia była promocja automatyzacji i robotyzacji polskich przedsiębiorstw.

czytaj więcej »

Projekt efektywności energetycznej w Teksid Iron Poland

23 czerwca 2016

Teksid Iron Poland, jedna z największych odlewni żeliwa w Europie Środkowo-Wschodniej wchodząca w skład Grupy Teksid oraz EDF Fenice, spółka świadcząca usługi energetyczne dla przemysłu, będąca częścią Grupy EDF, uruchomiły pierwszy wspólny projekt efektywności energetycznej.

czytaj więcej »

Rusza platforma Universal Robots+

23 czerwca 2016

Universal Robots przedstawił na monachijskich targach Automatica platformę Universal Robots+, która otwiera zupełnie nowe możliwości w procesie automatyzacji przemysłu.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Sportisimo Zwiększa Powierzchnię Najmu do 58 100 Metrów Kwadratowych   w Prologis Park Prague-Rudná

Sportisimo Zwiększa Powierzchnię Najmu do 58 100 Metrów Kwadratowych w Prologis Park Prague-Rudná

Marta Tęsiorowska

Prologis wybuduje BTS dla czeskiego sprzedawcy artykułów sportowychPrologis poinformował dziś o rozpoczęciu budowy obiektu dystrybucyjnego typu build-to-suit o powierzchni 34 200 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Rudná dla czeskiej firmy Sportisimo...

Urlop menedżera cz. 2

Tomasz Czarnecki

7R Logistic dla Teekanne

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Niemiecka  gospodarka napędzi polskich producentów

Niemiecka gospodarka napędzi polskich producentów

Ostatnie dane z gospodarki niemieckiej mogą być odczytywane pozytywnie. To jedna z najważniejszych, w zasadzie najbardziej istotna gospodarka w Unii Europejskiej. Zatem wszelkie dane z niej pochodzące odbiją się na innych rynkach europejskich, w tym na polskim.

czytaj więcej »

Wzrost PKB o 3.5 proc. jest realny

Wzrost PKB o 3.5 proc. jest realny

Wzrost PKB na poziomie 3,5–3,6 proc. jest w tym roku możliwy do uzyskania. Prognozy poszczególnych instytucji różnią się od siebie głównie tym, w jaki sposób poszczególne czynniki będą wpływały na ten wzrost gospodarczy.

czytaj więcej »

Ocena planu reindustrializacji wymaga czasu

Ocena planu reindustrializacji wymaga czasu

Niewątpliwie rozpoznanie słabości czy wyzwań polskiej gospodarki w perspektywie następnej dekady jest słuszne. Stale zwracano uwagę na pułapkę średniego rozwoju tych krajów, które mogą popaść w pułapkę produkcji o niskiej wartości dodanej, która nie tworzy nowych miejsc pracy i jest skazana na konkurencję przez niskie płace. To jest sytuacja dzisiejszej Polski.

czytaj więcej »

Newsletter