Aktualności więcej »

Firma DAF inwestuje 100 milionów euro w nową lakiernię

Firma DAF inwestuje 100 milionów euro w nową lakiernię

3 września 2015

Firma DAF zamierza zainwestować 100 milionów euro w całkowicie nową, nowoczesną lakiernię w zakładzie produkcji kabin w Westerlo w Belgii. Po ukończeniu budowy będzie to najnowocześniejsza lakiernia kabin do pojazdów ciężarowych na świecie.

czytaj więcej »

ERG zwiększa moce produkcyjne i stawia na eksport

2 września 2015

Strategia spółki ERG na lata 2015-2017 zakłada wzrost poziomu mocy produkcyjnych o ponad 20 proc. oraz rozbudowę działu R&D. Plany mówią również o wzroście przychodów z eksportu oraz podbiciu nowych rynków, głównie francuskiego i niemieckiego.

czytaj więcej »

Piklington zakończył modernizację w Sandomierzu

31 sierpnia 2015

Zakończyła się jedna z najważniejszych inwestycji NSG Group w hucie szkła Pilkington Polska w Sandomierzu. Pełna modernizacja pieca i linii szkła płaskiego zwiększą asortyment wysokiej jakości szkła, odpowiadającego rosnącym potrzebom rynku architektonicznego i motoryzacyjnego, a także specjalistycznym zastosowaniom szkła w meblarstwie czy sprzęcie AGD.

czytaj więcej »

Scanaqua rozwija się w ŁSSE

28 sierpnia 2015

Scanaqua Sp. z o.o. otrzymała drugie zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W Podstrefie Ozorków inwestor deklaruje zatrudnienie przynajmniej 20 nowych pracowników.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Nowy Styl przejmuje szwajcarskiego konkurenta

Nowy Styl przejmuje szwajcarskiego konkurenta

Witold Zygmunt

Grupa Nowy Styl podpisała umowy o przejęciu szwajcarskiej firmy SITAG AG, producenta krzeseł i mebli biurowych, posiadającej własną sieć sprzedaży i fabrykę w Szwajcarii.

P3 na targach EXPO REAL 2015

P3 Logistic Parks

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter