Aktualności więcej »

Wielton podpisał umowę o współpracy z Fruehauf

Wielton podpisał umowę o współpracy z Fruehauf

22 maja 2015

Wielton, największy w Polsce i jeden z wiodących europejskich producentów naczep i przyczep, oraz firma Fruehauf, lider rynku francuskiego, podpisały strategiczną umowę o współpracy i dalszym rozwoju.

czytaj więcej »

Ostatni Caddy 3 zjechał z linii produkcyjnych poznańskiej fabryki VW

22 maja 2015

W minioną środę o godzinie 16.15 pracownicy poznańskiej fabryki Volkswagena pożegnali ostatniego VW Caddy 3.Jego następcą jest Caddy 4, który w polskich salonach dostępny będzie od lipca tego roku.

czytaj więcej »

Dynamiczny rozwój Dachser Air & Sea Logistics w Azji i rejonie Pacyfiku

21 maja 2015

W 2014 roku dywizja Dachser Air & Sea Logistics działająca w Azji i rejonie Pacyfiku, zajmująca się frachtem lotniczym i morskim, uzyskała wzrosty wszystkich wskaźników efektywności. Wolumen towarów przetransportowanych przez operatora był większy o 20 proc. w stosunku do roku poprzedniego, a liczba przesyłek wzrosła o 7,8 proc.

czytaj więcej »

Grupa Kęty otrzymała kredyt budowę fabryki

20 maja 2015

Zarząd Grupy Kęty S.A. poinformował o podpisaniu umowy wieloletniej linii kredytowej między swoimi spółkami zależnymi – Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. oraz Alupol Films Sp. z o.o. – BNP Paribas Bank Polska S.A.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Druga fabryka Hispano-Suizy na Podkarpaciu

Druga fabryka Hispano-Suizy na Podkarpaciu

Witold Zygmunt

Należąca do grupy Safran firma Hispano-Suiza potwierdziła plany inwestycyjne w Polsce. W Sędziszowie Małopolskim stanie druga fabryka Hispano-Suiza Polska.

Stabilność mimo obaw

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter