Aktualności więcej »

Fabryka drzwi szyta na miarę

Fabryka drzwi szyta na miarę

9 października 2015

Uruchomienie nowej fabryki w Ełku ma zapewnić spółce Porta KMI Poland w ciągu najbliższych 5 lat dodatkowe przychody na poziomie 100 mln złotych. Powstający kosztem 70 mln zł zakład będzie jednym z najnowocześniejszych w Polsce i umożliwi konkurowanie pod względem jakości z zagranicznymi producentami.

czytaj więcej »

Ruszyła polska fabryka innowacyjnych puszek PET

8 października 2015

24 września w Gryfinie (woj. zachodniopomorskie) oficjalnie otwarto zakład produkcyjny firmy Invento. Poza rozdmuchem puszek PET fabryka będzie również oferowała usługę rozlewu na tej samej linii. Powstające zakłady będą jedną z najnowocześniejszych fabryk w Polsce i Europie.

czytaj więcej »

70 tysięcy ciągników z Niepołomic

7 października 2015

W dniu 21 września 2015 fabryka pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach świętowała wyjątkowe wydarzenie. Z linii produkcyjnej zjechała ciężarówka o numerze 70 000.

czytaj więcej »

Ursus chce inwestować w autobusy elektryczne

5 października 2015

Po sukcesach na rynku afrykańskim, Ursus zapowiedział plany rozwoju także swojego najnowszego biznesu – produkcji autobusów elektrycznych. Polska spółka zamierza wystartować ze swoim Ekovoltem w szeregu przetargów w Polsce jak i na rynkach zagranicznych.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Kongres Transportowy - platforma handlowa i ekspercka sesja prawna

Kongres Transportowy - platforma handlowa i ekspercka sesja prawna

Witold Zygmunt

21 października to data, którą właściciele i menedżerowie firm transportowych muszą zapisać w swoich terminarzach. Wydawnictwo Eurologistics oraz czasopismo Truck&Business Polska organizują tego dnia Kongres Transportowy.

Rosną fabryki w KSSE

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter