Aktualności więcej »

Zawodowy patronat Bridgestone Stargard

Zawodowy patronat Bridgestone Stargard

26 marca 2015

Blisko 400 stargardzkich uczniów będzie mogło wziąć udział w specjalistycznych kursach i zdobyć przydatne umiejętności zawodowe. Wszystko to dzięki umowie patronackiej, która została właśnie podpisana pomiędzy Zespołem Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie Szczecińskim a Bridgestone Stargard. Współpraca oznacza możliwości nie tylko dla podopiecznych szkoły, ale również młodych ludzi w całym regionie.  

czytaj więcej »

ML Systems ponownie zainwestuje w Mieleckiej SSE

25 marca 2015

Firma ML Systems otrzymała kolejne zezwolenie na inwestycję w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

czytaj więcej »

Dachser dla austriackiego producenta herbaty i przypraw

20 marca 2015

Sonnentor jest austriackim producentem mieszanek herbaty i przypraw uprawianych według najwyższych ekologicznych standardów. Dachser obsługuje całą dystrybucję firmy Sonnentor, od dostaw surowców do produkcji po obsługę półek w miejskich supermarketach. Sposobem na owocną współpracę okazało się zapewnienie przez operatora realizacji dostaw w ramach precyzyjnie zdefiniowanych okien czasowych.

czytaj więcej »

Branża oponiarska podsumowała rok

18 marca 2015

Pomimo tego, że ubiegły rok nie przyniósł wyjątkowego ożywienia w branży oponiarskiej, wykazał jednak rosnącą stabilność. Wzrosła produkcja opon, firmy zdecydowały się również na spore inwestycje.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Volkswagen Poznań podsumował rok

Volkswagen Poznań podsumował rok

Alicja Kostecka

W Wielkopolsce Volkswagen posiada trzy zakłady produkcyjne w Poznaniu i w budowie fabrykę we Wrześni. Jest to największy pracodawca wśród firm produkcyjnych w Polsce.

40 000 zł x 360 000 kolizji

Bartłomiej Morzycki, prezes Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter