Aktualności więcej »

BASF Polska wyróżniona w plebiscycie gospodarczym Proud of You

BASF Polska wyróżniona w plebiscycie gospodarczym Proud of You

30 czerwca 2015

Firma BASF zdobyła nagrodę w drugiej edycji plebiscytu Proud of You – Dumni z Was, w którym przedstawiciele polskich firm działających na terenie Dolnego Śląska mogli wyróżnić i docenić firmy zagraniczne z tego obszaru. BASF Polska została odznaczona w kategorii Duma Regionu.

czytaj więcej »

Kirchoff Polska zbuduje czwartą fabrykę

29 czerwca 2015

17 czerwca 2015 Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz podpisał porozumienie z zarządem koncernu Kirchhoff. Koncern ulokuje swój zakład w Gnieźnie, już na początku 2016 roku.

czytaj więcej »

Bridgestone Stargard biega dla Domu Dziecka

26 czerwca 2015

41 biegaczy z Bridgestone Stargard pobiegło na rzecz podopiecznych stargardzkiego Domu Dziecka w IX Międzynarodowym Biegu Ulicznym o Błękitną Wstęgę. Z roku na rok coraz większa liczba pracowników bierze udział w biegowej akcji charytatywnej, łącząc sportowe wyzwanie z pomocą najmłodszym.

czytaj więcej »

Guma z mniszka lekarskiego nagrodzona

26 czerwca 2015

Instytut Biologii Molekularnej i Ekologii Stosowanej im. Fraunhofera (IME, oddział w Münster), Instytut Biologii Roślin i Biotechnologii Uniwersytetu w Münster oraz Dział Opon firmy Continental w Hanowerze wspólnie realizują projekt „RUBIN”, dotyczący pozyskiwania, na skalę przemysłową, gumy naturalnej z mniszka lekarskiego. Naukowcy odgrywający wiodącą rolę w projekcie zostali uhonorowani prestiżową nagrodą im. Josepha von Fraunhofera za badania nad mniszkiem rosyjskim oraz za opracowanie prototypowych opon samochodowych wykonanych z pozyskanej z mniszka gumy.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Nexteer Automotive rozpoczyna budowę nowego zakładu w Tychach

Nexteer Automotive rozpoczyna budowę nowego zakładu w Tychach

Witold Zygmunt

Nexteer Automotive rozpoczął budowę nowego zakładu w Tychach, w ramach planowanych na kolejne pięć lat inwestycji związanych z rozwojem technologii elektrycznie wspomaganych układów kierowniczych (EPS).

Noc na lotnisku

Witold Zygmunt

Kompetentny partner

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter