canada goose retailer washington dc windows 7 billig 2014 parajumpers masterpiece series windows 7 billig 2014 buy canada goose in edmonton hunting canada geese in uk canada goose calgary parka

Aktualności więcej »

BYD zbuduje w Polsce fabrykę autobusów?

BYD zbuduje w Polsce fabrykę autobusów?

22 grudnia 2014

Jak informuje specjalistyczny portal automobil-produktion.de, chiński koncern BYD planuje budowę dwóch fabryk autobusów elektrycznych w Europie. Jedna z nich może stanąć w Polsce.

czytaj więcej »

Ekstremalna logistyka w Ameryce Północnej i Południowej

19 grudnia 2014

Realizacja dostaw w Ameryce Północnej i Południowej jest ekstremalnym wyzwaniem logistycznym, wymagającym dobrej znajomości lokalnych uwarunkowań. Jest to szczególnie ważne przy dużych projektach transportowych, realizowanych np. do Peru i Chile.

czytaj więcej »

Konkurs Prac Dyplomowych Astor 2014 zakończony

19 grudnia 2014

W dniu 28 listopada, w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Astor na Najlepszą Pracę Dyplomową. To już XVI edycja plebiscytu, któremu przyświeca motto: Moc technologii dla edukacji. Formuła spotkania obejmowała także seminarium, podczas którego zaprezentowane zostały inspirujące przykłady współpracy Astora zarówno z uczelniami wyższymi, jak i szkołami średnimi.

czytaj więcej »

Duże inwestycje Grupy Kęty

18 grudnia 2014

Rada Nadzorcza Grupy Kęty S.A. wyraziła zgodę na realizację projektu inwestycyjnego w ramach strategii rozwoju Segmentu Opakowań Giętkich, polegającym na budowie nowego zakładu w Specjalnej Strefie Ekonomicznej przez nowy podmiot, który zostanie utworzony w celu realizacji tego  zadania.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Supply Chain Designer 2014

Supply Chain Designer 2014

Alicja Kostecka

Nagrody Supply Chain Designer 2014 zostały wręczone podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2014, która odbyła się 11 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. W Gali uczestniczyło 500 przedstawicieli top managmentu.

Gwiazda z gwiazdą

Tomasz Czarnecki

Nowy inwestor w Opolu

Witold Zygmunt

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421