windows 8 buy a new key windows 7 billig 2014 activate ms office 2010 product key buy windows 8 product key online windows 7 license key how to find win 7 home premium product key list windows 7 billig 2014 windows 7 64 bit cd key

Aktualności więcej »

Wyróżnienia dla SSE

Wyróżnienia dla SSE

31 października 2014

- Jesteśmy w pierwszej trójce najatrakcyjniejszych stref ekonomicznych w Europie, a naszym walorem jest m.in. wysoki poziom nowych technologii – powiedział wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński podczas konferencji prasowej poświęconej najnowszym wynikom rankingu fDi Magazine dot. SSE. Spotkanie z udziałem podsekretarz stanu w MG Ilony Antoniszyn-Klik odbyło się 21 października w Ministerstwie Gospodarki.

czytaj więcej »

Opel zatrudnia w Gliwicach

30 października 2014

General Motors Manufacturing Poland ogłasza rozpoczęcie znaczącego programu zatrudnienia ponad 300 nowych pracowników w zakładzie produkcyjnym w Gliwicach. Będą oni częścią załogi produkującej kolejną generację całkowicie nowego Opla Astry.

czytaj więcej »

Libet sfinalizował przejęcie zakładu produkcyjnego w Toruniu

29 października 2014

Wiodący producent kostki brukowej w Polsce, zgodnie z zapowiedziami z drugiej połowy września, podpisał ostateczną umowę zakupu nowego zakładu produkcyjnego. Formalne przekazanie zakładu ma nastąpić do końca miesiąca. Położony w Toruniu zakład ma zwiększyć przychody grupy o 8-10 proc. w skali roku i zagwarantować dostęp do rynków skupionych wokół dużych ośrodków miejskich takich jak Toruń, Bydgoszcz czy Włocławek. W wyniku przejęcia Libet będzie dysponował w Polsce 15 zakładami produkcyjnymi.

czytaj więcej »

SaarGummi planuje fabrykę w Tarnowie

27 października 2014

W połowie października został podpisany list intencyjny w sprawie uruchomienia w Tarnowie nowego zakładu produkcyjnego. Inwestorem jest SaarGummi, producent systemów uszczelnień.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Prosta decyzja finansowa

Prosta decyzja finansowa

Tomasz Czarnecki

Wybór auta jest związany również z decyzją o doborze formy jego sfinansowaniu. Jak to powinno wyglądać u mikroprzedsiębiorcy lub osoby prywatnej?

Załadunek na palec

Alicja Kostecka

Standardy planowania produkcji

Bogusz Dworak, MPM Productivity Management

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter