windows 7 billig 2014 Windows-7-Professional Key Windows-7-Professional-SP1-Key purchase-Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional -Key-3 hunting canada geese in uk windows 8 professional product key blogspot Windows Server 2008 Standart R2 key

Aktualności więcej »

LUG rusza z budową fabryki elektroniki

LUG rusza z budową fabryki elektroniki

3 marca 2015

We wtorek, 17 lutego 2015 r. na terenie budowy nowej fabryki firmy LUG Light Factory Sp. z o.o. na obszarze Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w Nowym Kisielinie odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego z aktem erekcyjnym inwestycji.

czytaj więcej »

Polska drugą Japonią?

2 marca 2015

Jak podała Asprova Corporation liczba użytkowników oprogramowania Asprova wzrosła do liczby 2048 podmiotów, co potwierdza, że Asprova to światowy lider w zakresie zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji.

czytaj więcej »

Nowy Solaris nagradzany w Europie

27 lutego 2015

Nowy Solaris Urbino, premierowy produkt polskiego producenta pojazdów komunikacji publicznej, został laureatem prestiżowego, międzynarodowego konkursu iF DESIGN AWARD 2015. Wspólna praca konstruktorów Solarisa oraz biura projektowego studioFT z Berlina znalazła uznanie w oczach 53-osobowego jury złożonego z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu.

czytaj więcej »

Mecalit po raz trzeci inwestuje w ŁSSE

26 lutego 2015

Mecalit Polska Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. Jest to już trzecia inwestycja spółki na terenie ŁSSE.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

MTU Aero Engines otworzył rozbudowany zakład w Rzeszowie

MTU Aero Engines otworzył rozbudowany zakład w Rzeszowie

Witold Zygmunt

Polski oddział niemieckiej firmy MTU Aero Engines otworzył 27 lutego rozbudowany zakład w Rzeszowie. W wydarzeniu uczestniczyło około 100 przedstawicieli lokalnych władz i biznesu oraz ponad 500 pracowników.

Milionowy DAF z Eindhoven

Witold Zygmunt

Płynność, bezpieczeństwo, faktoring

Tomasz Domagalski, Kierujący Wydziałem Sprzedaży w Departamencie Faktoringu i Finansowania Handlu, Bank Millennium

W Małopolsce inwestują

Witold Zygmunt

Inwestycja z potencjałem

Witold Zygmunt

Rekordowe wyniki K + N

Alicja Kostecka

Komentarze więcej komentarzy »

Gemba Kaizen

Gemba Kaizen

Długotrwały proces Kaizen nigdy nie powinien orientować się tylko na aspekt finansowy.

czytaj więcej »

Potęga czasu

Potęga czasu

Quick Response Manufacturing opiera się na czterech kluczowych filarach: potędze czasu i jego wpływie na całkowite koszty operacyjne i jakość; strukturze organizacyjnej opierającej się na jednostkach ORM; dynamice systemu pokazując skomplikowane zależności pomiędzy maszynami, ludźmi i wytwarzanymi produktami oraz wdrożeniu w obrębie całego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »

Newsletter

312-50v8 820-421