Warsztaty Flotowe: Najlepsze praktyki w zarządzaniu flotą

Opis wydarzenia

Jeden dzień. Tylko tyle trzeba poświęcić, aby praca związana z zarządzaniem autami i zakupami przez kolejne lata była prostsza i bardziej wydajna. Zapraszamy do Hotelu Airport Novotel w Warszawie na Warsztaty Flotowe, podczas których dowiedzą się Państwo między innymi jak zmniejszyć koszty ubezpieczenia, rozsądnie wybrać firmę świadczącą usługi fsl, ochronić się przed konsekwencjami działań kierowców. Być może jednak najważniejsza dla uczestników będzie analiza dokumentów związanych z użytkowaniem pojazdów firmowych.

Nasze Warsztaty prowadzone są w formule otwartej – ekspertom można zadać każde pytanie, bo zależy nam, by uczestnicy osiągnęli dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebują. Takowych nie powinno zabraknąć przy tematy związanej z wynajmem długoterminowym, zwanym również full serwis leasingiem. Wspólnie przygotujemy wzorzec zapytania ofertowego, rozważymy do kogo je wysłać i jakie kryteria przyjąć podczas selekcji informacji. Pochylimy się także nad umową z podmiotem CFM – co powinna zawierać, a czego musimy się wystrzegać. Przez całe spotkanie poradą będzie służył Andrzej Zawistowski.

Co trzeba bezwzględnie wymagać od ubezpieczyciela? Na jakie klauzule nie możemy wyrazić zgody? W jakich sytuacjach iść do sądu bez obawy o przegraną? Jakich błędów należy uniknąć przy zgłaszaniu szkód? To tylko kilka pytań, na jakie odpowie Piotr Gortatowicz, jeden z największych ekspertów w Polsce z dziedziny ubezpieczeń flotowych. Porozmawiamy także o tym, które ubezpieczenia i w jakich sytuacjach warto kupić, a które stanowią zbędny wydatek. Uważni uczestnicy uzyskają wiedzę pozwalającą zaoszczędzić co najmniej kilka, a może i więcej procent pieniędzy wydawanych na ubezpieczenie.

Spotkania FlotyAutoBiznes bywają nietypowe, tak będzie i tym razem. Przez moment bowiem postraszymy… więzieniem, opowiadając kiedy menedżer floty może mieć poważne kłopoty z prawem, nie zawsze tylko i wyłącznie na skutek własnego działania. Dla przeciwwagi poradzimy jak można zostać bohaterem, ratując pracodawcę przed bankructwem lub wysokimi karami za działania kierowców. W rolę specjalisty od prawa wcieli się Radosław Pluciński z „Kancelarii Radców Prawnych Radosław Pluciński i Partnerzy”.

Ostatni temat zainteresuje z pewnością fanów biurokracji, czyli… wszystkie osoby związane z zarządzeniem i administracją aut. Menedżerowie i specjaliści wiedzą bowiem, że porządek w „papierach” stanowi klucz do bezproblemowej pracy. Wraz z Mariuszem Petryką przeanalizujemy zatem dokumenty, jakie musi podpisać użytkownik samochodu, zastanowimy się na jakich zasadach i za co można ich karać i nagradzać, kiedy warto być elastycznym względem kierowców, a kiedy trzeba być twardym jak głaz, itp. Uczestnicy mogą przyjść ze swoją polityką flotową i zadać menedżerowi floty jak i prawnikowi pytania z nią związane.

DO ZOBACZENIA 29 CZERWCA w WARSZAWIE!

Prelegenci

Piotr Gortartowicz
Gort Business Service