Kongres Transportowy 2016

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku ma już swoją IV edycję – KONGRES TRANSPORTOWY.

Kongres to platforma do wymiany handlowej pomiędzy firmą transportową, firmami produkcyjnymi i handlowymi, które przedstawiają swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe oraz dostawcami produktów i usług dla firm transportowych. Pozwala także uzyskać szczegółowe informacje z zakresu przepisów i administracji związanych z działalnością przewoźników.

kolko

Czym jest IV Kongres Transportowy?


check, circle iconKilkanaście firm produkcyjnych i handlowych zaprezentuje swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Udział zapowiedzieli między innymi przedstawiciele takich firm jak:


check, circle iconNajważniejsze wyzwania dla branży TSL. MiLOG i Loi Macron – wszystko co musi wiedzieć przewoźnik, by uniknąć kary, odpowiedzialności przewoźnika w świetle polskiego prawa przewozowego oraz Konwencji CMR.

 

check, circle icon

Pogotowie prawne. Na Państwa pytania oczekiwać będą specjaliści ds. prawa transportowego.

 


check, circle iconSesja handlowa. Kilkanaście firm handlowych i produkcyjnych będzie oczekiwać na Państwa przy swoich stolikach handlowych. Jest to jedyna na rynku możliwość bezpośredniego kontaktu z kilkunastoma menedżerami zlecającymi usługi transportowe w jednym miejscu.

 

check, circle icon

Debata podczas kongresu: Transport intermodalny.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem konferencji.