Innowacje i Strategie WIN-WIN w Logistyce, Transporcie, Produkcji

Opis wydarzenia

Wydawnictwo Eurologistics wierząc w to, że innowacyjność zapewnia nie tylko ciągły rozwój, ale i pozwala na zdobycie i utrzymanie pozycji lidera w danej branży, już po raz XI organizuje konferencję Innowacje i Strategie Win-Win w Logistyce, Transporcie i Produkcji.
Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem branży TSL, które skupia w jednym miejscu firmy prezentujące najnowsze produkty i usługi dla branży i pod tym względem jest jednym z największych tego typu spotkań.

Dla kogo organizujemy konferencję Innowacje?

Konferencja dedykowana jest dla menedżerów poszukujących inspiracji w przeprojektowywaniu łańcuchów dostaw w organizacjach, w których pracują oraz wszystkich tych, którzy chcą udoskonalić zarządzanie łańcuchem dostaw .

Gość specjalny

majapiecykDr Maja Piecyk jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu od 2006 roku,  a od 2010 roku zajmuje stanowisko Assistant Professor in Logistics. Obecnie prowadzi interdyscyplinarną grupę badawczą Centre for Sustainable Road Freight (SRF), które zostało założone we współpracy z Cambridge University i jest finansowane przez Engineering and Physical Science Council (EPSRCE), jak również przez organizacje z sektora prywatnego (w skład wchodzą m.in.: Coca-Cola Enterprise, DHL, Goodyear, John Lewis, Tesco). Badania dr Mai Piecyk mają szerokie zastosowanie praktyczne i są często wykorzystywane w oficjalnych publikacjach władz lokalnych i krajowych w Wielkiej Brytanii.

wstep-inn

 

 

Prelegenci

dr Maja Piecyk
Uniwersytet Heriot-Watt w Edynburgu

Katarzyna Piątkowska
Coca-Cola HBC Polska

Krzysztof Pusłowski
Trimble

Jacek Olszewski
Miebach

Patryk Grzelak
InterLAN

Tomasz Łotocki
Transics

Kamil Kulasza
Prodefinity

Tomasz Łosek
Prodefinity

Karol Żuberek
Prodefinity

Janusz Pieklik
Business Global Consulting

Paweł Schmidt
INHERENT SIMPLICITY

Rafał Juraszek
Pratt & Whitney Kalisz