Flotowe Spotkanie Handlowe

Opis wydarzenia

Flotowe Spotkania Handlowe to jedno z najważniejszych spotkań handlowych dla branży flotowej. Ideą spotkania jest prezentacja zapotrzebowania firm produkcyjnych, handlowych i usługowych na produkty flotowe oraz praktycznych modeli zakupowych stosowanych w firmach różnych branż.

Spotkanie zostanie podzielone na dwie części: wykładową i sesję handlową. Podczas tej drugiej oferenci będą mogli porozmawiać ze swoimi potencjalnymi i obecnymi klientami w specjalnie wydzielonej strefie. Poza tym eksperci ds. zakupów i zarządzania flotą będą udzielać porad.

belka z logotypami_mała

W drugiej części konferencji zapraszamy Państwa na specjalnie przygotowaną sesje handlową, podczas której będzie można porozmawiać z menedżerami flot.

Od godziny 12 rozpocznie dyżur Pogotowie Podatkowe. Uczestnicy spotkania będą mogli się zwrócić do Kancelarii Ożóg Tomczykowski po ratunek w każdej sprawie dotyczącej podatków, nie tylko związanej z autami służbowymi. Jeśli pierwsza pomoc nie rozwieje wszystkich wątpliwości, „ratownicy” z pewnością zadziałają za pośrednictwem portalu LOG24.pl, odpowiadając na zadane pytanie.

Na spotkaniu będzie można sprawić, by flota była bardziej bezpieczna. Opowiemy dlaczego karty ratownicze są tak ważne i rozdamy specjalne nalepki dla aut flotowych, instruując, gdzie je przykleić. Przedstawicieli dużych flot prosimy o wcześniejszy kontakt na info@fab.com.pl.

Do udziału serdecznie zapraszamy między innymi:

  • Osoby zarządzające flotą samochodową
  • Pracowników działów administracji, logistyki i transportu
  • Menedżerów zakupowych
  • Przedstawicieli firm oferujących rozwiązania i produkty dla flot samochodowych

Partnerzy konferencji

Prelegenci

Bartłomiej Wiśniewski
Provident

Sylwia Kaszczuk
Polski Serwis Floty

Adam Kapek
Moto Flota

Mariusz Petryka
ekspert FlotyAutoBiznes

Grzegorz Czarnecki
Masterlease

Joanna Stolarek
Kancelaria Ożóg Tomczykowski

Jacek Matarewicz
Kancelaria Ożóg Tomczykowski

Piotr Uklejewski
Glenmark Pharmaceuticals

Anna Knapik
Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy

Marcin Zawada
Lotte Wedel