O nas

Flota Auto Biznes to najbardziej obiektywne i rzetelne źródło informacji o zarządzaniu samochodami i kierowcami w firmie. Czytelnicy znajdą odpowiedź między innymi na pytanie, w jaki sposób zarządzać flotą, by była ona jednocześnie oszczędnym, ale i wielce efektywnym narzędziem każdego przedsiębiorstwa. Nasze publikacje przygotowywane są z myślą o praktycznym wykorzystaniu wiadomości i opierają się na informacjach od ekspertów branżowych oraz wyspecjalizowanych dziennikarzy.

Poza tym stanowi otwarte forum wymiany opinii – nie stosując cenzury redakcyjnej publikujemy niekiedy nawet mocno kontrowersyjne poglądy oczywiście związane z flotową częścią rynku automotive. Warto dodać, że nasi przedstawiciele zapraszani są na światowe i europejskie premiery najnowszych produktów dla firm, stąd dysponujemy informacjami z pierwszej ręki. Jednym z naszych celów jest również propagowanie bezpiecznej jazdy kierowców firmowych i nie tylko. Dlatego sporo miejsca poświęcamy również tego typu zagadnieniom, będąc jednocześnie członkiem Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Czasopismo, znane niektórym bardziej w formie skróconej jako FAB, istnieje od 10 lat, wydawane jest w 10 000 egzemplarzy. Oprócz wersji drukowanej, ciekawe i aktualne informacje można znaleźć na stronie www.fab.com.pl, newsletterze oraz portalu log24.pl. Aby pogłębić swoje wiadomości, Czytelnicy mają szanse uczestniczyć w konferencjach, warsztatach i innych eventach organizowanych od wielu lat przez redakcję. Wydawcą FlotyAutoBiznes jest Eurologistics, mający w portfolio również Truck&Business Polska (pismo dla menedżerów aut o d.m.c. powyżej 3,5t), Eurologistics (największe pismo logistyczne w Polsce) oraz Logistykę Produkcji. Ponadto współpracujemy z wieloma organizacjami branżowymi, a także innymi mediami związanymi z biznesem i motoryzacją, między innymi z Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Związkiem Polskiego Leasingu, MotoOnetem, Egospodarką, czy SAMAR-em.

Nasi Czytelnicy to przede wszystkim:

– decydenci o zakupach do firm

– osoby zarządzające pojazdami osobowymi i dostawczymi w przedsiębiorstwach

– właściciele firm i wyższa kadra menedżerska

– pracownicy firm CFM

– specjaliści ds. sprzedaży flotowej

– producenci i usługodawcy flotowi

Wybrane Działy FlotyAutoBiznes:

– finanse
– kierowanie flotą
– prawo
– serwis
– ubezpieczenia
– mój sposób na flotę
– premiery
– testy
– bezpieczeństwo
– ekologia
– paliwa
– remarketing
– opony
– informacje

 

Eurologistics Newsletter