Zmiany personalne w Lease Plan

9 lutego 2018

1 marca Piotr Wróbel obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu korporacyjnego i międzynarodowego a Piotr Staniewski stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu MŚP w Lease Plan FM Polska. Zmiana ta jest następstwem odejścia z firmy Artura Sulewskiego, dyrektora handlowego LeasePlan, który podjął decyzję o wyborze nowej drogi zawodowej.

Piotr Wróbel obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu korporacyjnego i międzynarodowego. Będzie odpowiedzialny za zespół obsługi klienta i sprzedaży korporacyjnej oraz ubezpieczenia i sprzedaż usługi FlexPlan. Związany jest z branżą motoryzacyjną od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in w Daimler Fleet Management oraz FCA Poland, w której odpowiadał za sprzedaż flotową na rynku polskim. W LeasePlan pracuje od ponad 2 lat kierując działem sprzedaży korporacyjnej.

Piotr Staniewski obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu MŚP. Do jego zadań należeć będzie rozwój sprzedaży i obsługi klienta w segmencie MSP.  Posiada bogate doświadczenie w branży usług bankowych i leasingowych. Zdobywał je jako doradca klientów korporacyjnych w ING Lease, Kredyt Bank i BRE Bank (obecnie mBank). Do LeasePlan dołączył 2 lat temu, gdzie z powodzeniem zbudował i prowadzi zespół sprzedaży do małych i średnich przedsiębiorstw.

Artur Sulewski rozstaje się z firmą po ponad 15 latach pracy. Był częścią LeasePlan praktycznie od początku działalności spółki w Polsce. Funkcję  dyrektora handlowego pełnił przez ostatnie 10 lat, zarządzając działem sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i ubezpieczeń. Teraz zdecydował, że czas na nowe wyzwania i  nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Galeria zdjęć

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Dostawczy Fiat w abonamencie

16 lutego 2018

Fiat Professional wprowadza program finansowania samochodów dostawczych w formie stałego miesięcznego abonamentu bez potrzeby angażowania kapitału na wpłatę początkową. Klient otrzymuje nowy model na 24 miesiące w wybranym przez siebie wariancie opłaty wstępnej i rocznego przebiegu.

czytaj więcej »


PZPO radzi jak przygotować opony i koła na ferie

1 lutego 2018

01Aż 70% Polaków wyjeżdżających na urlopy wybiera samochód jako środek transportu[1]. Jak sprawić, żeby podróż autem przebiegła gładko, a przede wszystkim bezpiecznie? Opony – jako jedyny element łączący samochód z drogą – mają olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Bez sprawnego i odpowiednio dobranego do pory roku ogumienia w ogóle nie powinno się ruszać w drogę. Porady pochodzą z Polskiego Związku Przemysłu Oponiarkiego.

czytaj więcej »


Wypad na ferie – o czym warto pamiętać

29 stycznia 2018

Wybierasz się samochodem na narty? Planujesz zimowy urlop za granicą? Po pierwsze, upewnij się, czy odpowiednio pakujesz sprzęt sportowy do pojazdu. Po drugie, zapoznaj się z podstawowymi przepisami drogowymi obowiązującymi w danym państwie. Przedstawiamy kilka wskazówek, jak bezpiecznie i bezstresowo podróżować autem po popularnych, europejskich kurortach.

czytaj więcej »


Unimot zrealizował cel na 2017 rok

22 stycznia 2018

W miejscowości Skorzów, w województwie świętokrzyskim, niedawno rozpoczęła działalność w sieci franczyzowej Avia. Tym samym spółka Unimot, która odpowiada za rozwój marki w Polsce, wypełniła zobowiązanie uruchomienia 15 stacji paliw pod tym brandem do końca 2017 roku.

czytaj więcej »


Rok Infiniti

19 stycznia 2018

To był bardzo dobry rok dla Infiniti w Polsce. Prawie dwukrotnie lepszy niż dla całego motoryzacyjnego rynku premium. Sprzedaż marki w roku 2017 wyniosła 781 aut, czyli o 44,6% więcej niż rok wcześniej, wobec wzrostu segmentu premium w Polsce o 23%.

czytaj więcej »


Newsletter