Zmiany personalne w Lease Plan

9 lutego 2018

1 marca Piotr Wróbel obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu korporacyjnego i międzynarodowego a Piotr Staniewski stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu MŚP w Lease Plan FM Polska. Zmiana ta jest następstwem odejścia z firmy Artura Sulewskiego, dyrektora handlowego LeasePlan, który podjął decyzję o wyborze nowej drogi zawodowej.

Piotr Wróbel obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu korporacyjnego i międzynarodowego. Będzie odpowiedzialny za zespół obsługi klienta i sprzedaży korporacyjnej oraz ubezpieczenia i sprzedaż usługi FlexPlan. Związany jest z branżą motoryzacyjną od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in w Daimler Fleet Management oraz FCA Poland, w której odpowiadał za sprzedaż flotową na rynku polskim. W LeasePlan pracuje od ponad 2 lat kierując działem sprzedaży korporacyjnej.

Piotr Staniewski obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu MŚP. Do jego zadań należeć będzie rozwój sprzedaży i obsługi klienta w segmencie MSP.  Posiada bogate doświadczenie w branży usług bankowych i leasingowych. Zdobywał je jako doradca klientów korporacyjnych w ING Lease, Kredyt Bank i BRE Bank (obecnie mBank). Do LeasePlan dołączył 2 lat temu, gdzie z powodzeniem zbudował i prowadzi zespół sprzedaży do małych i średnich przedsiębiorstw.

Artur Sulewski rozstaje się z firmą po ponad 15 latach pracy. Był częścią LeasePlan praktycznie od początku działalności spółki w Polsce. Funkcję  dyrektora handlowego pełnił przez ostatnie 10 lat, zarządzając działem sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i ubezpieczeń. Teraz zdecydował, że czas na nowe wyzwania i  nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Galeria zdjęć

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Pogodowe laboratorium Forda

21 maja 2018

Tutaj gorące powietrze faluje jak na pustyni, a zaledwie kilka metrów dalej jest tak zimno, że można ulepić bałwana. Natomiast w pokoju obok szaleje huragan «piątka». Witajcie w „Fabryce Pogody” Forda.

czytaj więcej »


Umowa o elektromobilności

15 maja 2018

Polska podąża za trendem ekologii w motoryzacji, czego dowodem ustawa o elektromobilności, zapowiadająca powstanie do 2020 r. ponad 6000 punktów ładowania. Przejawem tego trendu jest też umowa między Innogy i DKV Euro Service.

czytaj więcej »


Łukasz Klamka w Shell Fleet Solutions

11 maja 2018

Do zespołu Shell Fleet Solutions, odpowiadającego za rozwój, marketing i sprzedaż kart flotowych euroShell, dołączył Łukasz Klamka, który w ramach awansu wewnętrznego objął stanowisko Indirect Account Manager na Polskę, kraje bałtyckie i Ukrainę.

czytaj więcej »


Dane pojazdów osobowych i ciężarowych Volvo współdzielone w chmurze

10 maja 2018
Volvo Cars, producent samochodów osobowych i producent pojazdów użytkowych, Volvo Trucks, będą współdzielić w czasie rzeczywistym dane, by zwiększyć zasięg działania technologii ochronnych z zakresu connected. System oparto na chmurze danych. Pozwala pojazdom na wzajemną komunikację i ostrzeganie kierowców o zbliżających się zagrożeniach dla bezpieczeństwa. Od roku 2018 anonimowe dane w trybie rzeczywistym będą współdzielone pomiędzy wyselekcjonowanymi ciężarówkami Volvo sprzedanymi w Szwecji i Norwegii, wyposażonymi we własne systemy Volvo ostrzegające o zagrożeniach, a samochodami osobowymi Volvo wyposażonymi w system Hazard Light Alert produkcji Volvo Cars.

czytaj więcej »


Truck Forum – to już 24.05.

7 maja 2018

Ale się będzie działo. Spotkania z nadawcami transportu, interpretacje ważnych przepisów, Informacje jak zatrudnić pracownika z Europy Wschodniej bez pośrednika, szkolenie interpersonalne, szkolenie z pierwszej pomocy, rozmowy z ekspertami, debata… Wszystko w jednym miejscu, jednym dniu za jeden bilet. Zapraszamy 24.05 do Hotelu Airport Novotel w Warszawie.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter