Zmiany personalne w Lease Plan

9 lutego 2018

1 marca Piotr Wróbel obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu korporacyjnego i międzynarodowego a Piotr Staniewski stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu MŚP w Lease Plan FM Polska. Zmiana ta jest następstwem odejścia z firmy Artura Sulewskiego, dyrektora handlowego LeasePlan, który podjął decyzję o wyborze nowej drogi zawodowej.

Piotr Wróbel obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu korporacyjnego i międzynarodowego. Będzie odpowiedzialny za zespół obsługi klienta i sprzedaży korporacyjnej oraz ubezpieczenia i sprzedaż usługi FlexPlan. Związany jest z branżą motoryzacyjną od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in w Daimler Fleet Management oraz FCA Poland, w której odpowiadał za sprzedaż flotową na rynku polskim. W LeasePlan pracuje od ponad 2 lat kierując działem sprzedaży korporacyjnej.

Piotr Staniewski obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży i obsługi klienta segmentu MŚP. Do jego zadań należeć będzie rozwój sprzedaży i obsługi klienta w segmencie MSP.  Posiada bogate doświadczenie w branży usług bankowych i leasingowych. Zdobywał je jako doradca klientów korporacyjnych w ING Lease, Kredyt Bank i BRE Bank (obecnie mBank). Do LeasePlan dołączył 2 lat temu, gdzie z powodzeniem zbudował i prowadzi zespół sprzedaży do małych i średnich przedsiębiorstw.

Artur Sulewski rozstaje się z firmą po ponad 15 latach pracy. Był częścią LeasePlan praktycznie od początku działalności spółki w Polsce. Funkcję  dyrektora handlowego pełnił przez ostatnie 10 lat, zarządzając działem sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i ubezpieczeń. Teraz zdecydował, że czas na nowe wyzwania i  nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Galeria zdjęć

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Serwisy są otwarte

31 marca 2020

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów. Samochody Mercedes-Benz Vans pozostają na służbie w sektorze prywatnym i publicznym.

czytaj więcej »


Nowe pojazdy Tesco

30 marca 2020

Tesco powiększyła swoją flotę pojazdów dostawczych w Wielkiej Brytanii o 52 nowe samochody z zasilanymi falownikiem, w pełni elektrycznymi agregatami chłodniczymi E-200 firmy Thermo King.

czytaj więcej »


Jak zmniejszyć emisję CO2 o 1 mln ton rocznie

30 stycznia 2020

Shell przygotowuje się do projektu sprzyjającego dekarbonizacji ciężkiego transportu drogowego w Niemczech. Firma rozbuduje swoją sieć niemieckich stacji LNG do 34–45 placówek i będzie je zaopatrywać w neutralne pod względem emisji CO2 paliwo bioLNG[1]. Inicjatywa ta umożliwia rozwijającej się branży transportu drogowego w Niemczech zmniejszanie śladu węglowego początkowo nawet o 1 mln ton CO2 rocznie do połowy lat 20. XXI wieku.

czytaj więcej »


Nowi „zawodnicy” DKV

16 stycznia 2020

Digitalizacja produktów, ekspansja w zakresie opłat drogowych, ochrona klimatu, rozwiązania big data oraz wzmocnienie usług finansowych. To obszary przewagi strategicznej DKV Euro Service. Ich realizację wzmocnią światowej klasy eksperci i praktycy, którzy na przełomie 2019 i 2020 roku dołączyli do Grupy DKV.

czytaj więcej »


Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki, 30.01. Warszawa

14 stycznia 2020

Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki pod takim hasłem odbędzie się 30.01 konferencja organizowana przez Betacom i Hewlett Packard Enterprise. Wstęp bezpłatny.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter