Truck Forum – to już 24.05.

7 maja 2018

Ale się będzie działo. Spotkania z nadawcami transportu, interpretacje ważnych przepisów, Informacje jak zatrudnić pracownika z Europy Wschodniej bez pośrednika, szkolenie interpersonalne, szkolenie z pierwszej pomocy, rozmowy z ekspertami, debata… Wszystko w jednym miejscu, jednym dniu za jeden bilet. Zapraszamy 24.05 do Hotelu Airport Novotel w Warszawie.

Szczegóły na https://www.forum.truck-business.pl/ poniżej krótka pigułka informacyjna.

  • Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble-Wójcik, Vox – przedstawiciele tych firm będą podczas Sesji Handlowej rozmawiać z potencjalnymi usługodawcami. Część z nich wcześniej opowie o swoim zapotrzebowaniu na transport i logistykę.
  • Zatrudniać pracowników z Europy Wschodniej można samodzielnie i z pomocą pośrednika. Co jest bardziej korzystne i jak przeprowadzić działania? Mamy eksperta, który odpowie na to pytanie.
  • Opłacalność i sens mediacji w branży transportowej, kiedy warto poprosić fiskusa o interpretację podatkową, jak zabezpieczyć się na wypadek niewypłacalności klienta. O wymienianych zagadnieniach warto posłuchać, a potem porozmawiać podczas indywidualnych rozmów z pracownikami kancelarii prawnych.
  • Specjalne szkolenie, które pomoże menedżerom i specjalistom branży TSL pracować efektywniej a zarazem w sposób bardziej komfortowy – to kolejna atrakcja Truck Forum. Porozmawiamy o wpływie efektywności pracy szefa, menedżera i specjalistów na skuteczność zespołu, elastyczności i stylach zarządzania, zachowaniach członków teamu. Zajęcia dedykowane branży TSL poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team.
  • Rozmowy z ekspertami branży TSL na stoiskach partnerów konferencji.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy – każdy będzie mógł się dowiedzieć czegoś nowego i sprawdzić czy wie jak ratować życie. Truck&Business Polska bierze udział w kampanii Pierwszopomocni.pl
  • Smaczny lunch

Bliższe informacje: Adrianna Adamska, adrianna.adamska@eurologistics.pl, 515 160 505, zapisy https://www.forum.truck-business.pl/events/truck-forum-2018/form

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Nowe pojazdy w VIVE Textile Recycling

10 sierpnia 2020

W kieleckim serwisie Tandem-Trucks odbyło się uroczyste przekazanie nowych pojazdów Volvo dla spółki VIVE Textile Recycling. To pierwsza tak szeroka współpraca obu firm, która oznacza dla nich nowe perspektywy rozwoju.

czytaj więcej »


Serwisy są otwarte

31 marca 2020

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów. Samochody Mercedes-Benz Vans pozostają na służbie w sektorze prywatnym i publicznym.

czytaj więcej »


Nowe pojazdy Tesco

30 marca 2020

Tesco powiększyła swoją flotę pojazdów dostawczych w Wielkiej Brytanii o 52 nowe samochody z zasilanymi falownikiem, w pełni elektrycznymi agregatami chłodniczymi E-200 firmy Thermo King.

czytaj więcej »


Jak zmniejszyć emisję CO2 o 1 mln ton rocznie

30 stycznia 2020

Shell przygotowuje się do projektu sprzyjającego dekarbonizacji ciężkiego transportu drogowego w Niemczech. Firma rozbuduje swoją sieć niemieckich stacji LNG do 34–45 placówek i będzie je zaopatrywać w neutralne pod względem emisji CO2 paliwo bioLNG[1]. Inicjatywa ta umożliwia rozwijającej się branży transportu drogowego w Niemczech zmniejszanie śladu węglowego początkowo nawet o 1 mln ton CO2 rocznie do połowy lat 20. XXI wieku.

czytaj więcej »


Nowi „zawodnicy” DKV

16 stycznia 2020

Digitalizacja produktów, ekspansja w zakresie opłat drogowych, ochrona klimatu, rozwiązania big data oraz wzmocnienie usług finansowych. To obszary przewagi strategicznej DKV Euro Service. Ich realizację wzmocnią światowej klasy eksperci i praktycy, którzy na przełomie 2019 i 2020 roku dołączyli do Grupy DKV.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter