Prezenty telematyczne – pobierz za darmo

21 grudnia 2020

Czy nadawcy transportu bezwzględnie będą wymagać od przewoźników drogowych posiadania rozwiązań telematycznych? Przez ich brak przedsiębiorcy nie dostaną nowych zleceń? Ile kosztują te rozwiązania i jak szybko można liczyć na zwrot inwestycji? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi udzielą eksperci uczestniczący w debacie pod hasłem „Nowoczesne technologie w transporcie – kosztowny luksus czy ekonomiczna konieczność?”. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania debaty oraz dodatkowo kilku innych cennych publikacji.

Zbliża się Boże Narodzenie, wszyscy czekają na prezenty. Dla firm transportowych najlepszym podarunkiem jest wiedza. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy debatę pod hasłem „Nowoczesne technologie w transporcie – kosztowny luksus czy ekonomiczna konieczność?”. Można ją obejrzeć, odsłuchać o dowolnej porze dnia, a nawet nocy, bezpłatnie pobierając ze strony www.debatatransportowa.com. Do worka z prezentami dorzucamy ebooki o optymalizacji kosztów i oszczędzaniu w firmie transportowej oraz darmowy test rozwiązań telematycznych firmy Webfleet. Nie sprawdzamy czy ktoś był grzeczny, ten rok dał wszystkim do wiwatu, że nawet urwisom transportowym coś się należy…

Eksperci

Dawid Mularski. Współwłaściciel firm Transbed&Strada świadczących usługi w transporcie międzynarodowym i krajowym.

Tobiasz Wąsowski. Dyrektor zarządzający Everest Logistics Services. Firma specjalizuje się w organizacji łańcucha dostaw na arenie międzynarodowej.

Dariusz Terlecki. Dyrektor sprzedaży CEE, Webfleet Solutions Poland – dostawca narzędzi telematycznych.

Dariusz Krasoń. Menedżer ds. logistyki w Carlsberg Polska, współprzewodniczący organizacji ECR.

Mikołaj Homziuk. Zastępca szefa Działu Spedycji w Bial-Mich (firma spedycyjna).

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Nowy przewodniczący

18 stycznia 2021

Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing, został wybrany na stanowisko przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu.

czytaj więcej »


Poczta Polska rozszerza flotę

7 stycznia 2021

Poczta Polska otrzyma do dyspozycji w pierwszym kwartale 2021 roku wszystkie z ponad tysiąca nowych aut dostawczych. Do floty dołączyło właśnie ponad 400 aut zakontraktowanych w ubiegłym roku.

czytaj więcej »


MAN w DPD

3 stycznia 2021

W pierwszym kwartale 2021 roku do floty DPD Polska trafi 50 w pełni elektrycznych samochodów dostawczych marki MAN. Auta sfinansuje Carefleet.

czytaj więcej »


Transport szczepionek na koronawirusa

28 grudnia 2020

W najbliższych miesiącach w wielu krajach ma  rozpocząć się akcja szczepień na koronawirusa, będąca kluczowym krokiem do zatrzymania pandemii. Szybkie i bezpieczne dostarczenie głęboko mrożonych szczepionek to jedno z największych logistycznych wyzwań oraz złożone zadanie wymagające globalnej mobilizacji. Branża logistyczna i transportowa muszą się do niego dobrze przygotować – operacja wymaga przystosowania magazynów, pozyskania specjalnych kontenerów oraz zorganizowania połączeń lotniczych, mając jednocześnie na uwadze specyficzne wymagania temperaturowe szczepionek.

czytaj więcej »


IVECO pomaga DPS-om

13 listopada 2020

Takie informacje chętnie zamieszczamy. 12 500 masek ochronnych, 150 paczek rękawic nitrylowych, 250 litrów płynu antybakteryjnego oraz 300 przyłbic trafiło do 5 Domów Pomocy Społecznej. IVECO Poland czynnie wspiera DPS-y w czasie pandemii.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter