CFM w Chinach

20 stycznia 2017

Alphabet International, jeden z wiodących dostawców rozwiązań Car Fleet Management w Europie i Australii, oficjalnie rozpoczyna działalność na Dalekim Wschodzie. Obecnie pełna gama usług leasingowych oraz rozwiązań w zakresie mobilności jest dostępna również na rynku chińskim.Oferta Alphabet skierowana jest zarówno do lokalnych firm, jak i korporacji ze swoimi oddziałami w Chinach. Międzynarodowi klienci Alphabet, którzy już działają na tym rynku, będą mieli tym samym możliwość skorzystania z usług jednego dostawcy usług leasingowych już nie tylko w Europie i Australii, ale także w Chinach.

– Chcemy dostarczać rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów i ryzyka związanego z użytkowaniem floty samochodów służbowych. W tym celu oferujemy naszym klientom międzynarodowe doświadczenie oraz szeroki wachlarz usług, które wspierają ich mobilność – mówi Norbert van den Eijnden, CEO Alphabet International.

Alphabet będzie prowadził swoją działalność operacyjną jako część Herald International Financial Leasing Co. Ltd. (HIL), spółki która, podobnie jak Alphabet, również należy do Grupy BMW. Współpraca w takiej formie jest podyktowana lokalnymi regulacjami prawnymi. HIL działa na chińskim rynku od 2009 r. i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań leasingowych.

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Serwisy są otwarte

31 marca 2020

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów. Samochody Mercedes-Benz Vans pozostają na służbie w sektorze prywatnym i publicznym.

czytaj więcej »


Nowe pojazdy Tesco

30 marca 2020

Tesco powiększyła swoją flotę pojazdów dostawczych w Wielkiej Brytanii o 52 nowe samochody z zasilanymi falownikiem, w pełni elektrycznymi agregatami chłodniczymi E-200 firmy Thermo King.

czytaj więcej »


Jak zmniejszyć emisję CO2 o 1 mln ton rocznie

30 stycznia 2020

Shell przygotowuje się do projektu sprzyjającego dekarbonizacji ciężkiego transportu drogowego w Niemczech. Firma rozbuduje swoją sieć niemieckich stacji LNG do 34–45 placówek i będzie je zaopatrywać w neutralne pod względem emisji CO2 paliwo bioLNG[1]. Inicjatywa ta umożliwia rozwijającej się branży transportu drogowego w Niemczech zmniejszanie śladu węglowego początkowo nawet o 1 mln ton CO2 rocznie do połowy lat 20. XXI wieku.

czytaj więcej »


Nowi „zawodnicy” DKV

16 stycznia 2020

Digitalizacja produktów, ekspansja w zakresie opłat drogowych, ochrona klimatu, rozwiązania big data oraz wzmocnienie usług finansowych. To obszary przewagi strategicznej DKV Euro Service. Ich realizację wzmocnią światowej klasy eksperci i praktycy, którzy na przełomie 2019 i 2020 roku dołączyli do Grupy DKV.

czytaj więcej »


Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki, 30.01. Warszawa

14 stycznia 2020

Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki pod takim hasłem odbędzie się 30.01 konferencja organizowana przez Betacom i Hewlett Packard Enterprise. Wstęp bezpłatny.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter