Fiat w abonamencie

11 stycznia 2017

Wprowadzono rozwiązanie dla osób fizycznych i firm – „Fiat Abonament”.W ramach comiesięcznej opłaty klient otrzymuje w użytkowanie nowy samochód, bez opłaty wstępnej, z ubezpieczeniem AC/OC/NNW, pełną obsługą serwisową w ASO, sezonową wymianą opon oraz koordynacją likwidacji szkód. Z programu można skorzystać w okresie 11 lub 23 miesięcy, z rocznym przebiegiem auta ograniczonym odpowiednio do 12 000 lub do 25 000 km. Po tym okresie można wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowane auto lub zwrócić pojazd i zakończyć współpracę.W abonamencie są już dostępne samochody z rodziny Fiata 500. Operatorem programu jest Grupa Masterlease. – Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku leasingu w Polsce, która posiada tego typu produkty i intensywnie pracuje nad rozbudową portfolio marek dostępnych w tej opcji finansowania. Współpraca z grupą FCA jest kolejnym krokiem do realizacji założonego przez nas celu. Liczymy, że to dopiero początek współpracy z grupą FCA, która w swoim portfolio posiada także takie marki jak Jeep, czy Alfa Romeo – mówi Witold Potocki, dyrektor ds. Rozwoju Grupy Masterlease.

Ostatnie newsy Flota Auto Biznes więcej newsów »

Serwisy są otwarte

31 marca 2020

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów. Samochody Mercedes-Benz Vans pozostają na służbie w sektorze prywatnym i publicznym.

czytaj więcej »


Nowe pojazdy Tesco

30 marca 2020

Tesco powiększyła swoją flotę pojazdów dostawczych w Wielkiej Brytanii o 52 nowe samochody z zasilanymi falownikiem, w pełni elektrycznymi agregatami chłodniczymi E-200 firmy Thermo King.

czytaj więcej »


Jak zmniejszyć emisję CO2 o 1 mln ton rocznie

30 stycznia 2020

Shell przygotowuje się do projektu sprzyjającego dekarbonizacji ciężkiego transportu drogowego w Niemczech. Firma rozbuduje swoją sieć niemieckich stacji LNG do 34–45 placówek i będzie je zaopatrywać w neutralne pod względem emisji CO2 paliwo bioLNG[1]. Inicjatywa ta umożliwia rozwijającej się branży transportu drogowego w Niemczech zmniejszanie śladu węglowego początkowo nawet o 1 mln ton CO2 rocznie do połowy lat 20. XXI wieku.

czytaj więcej »


Nowi „zawodnicy” DKV

16 stycznia 2020

Digitalizacja produktów, ekspansja w zakresie opłat drogowych, ochrona klimatu, rozwiązania big data oraz wzmocnienie usług finansowych. To obszary przewagi strategicznej DKV Euro Service. Ich realizację wzmocnią światowej klasy eksperci i praktycy, którzy na przełomie 2019 i 2020 roku dołączyli do Grupy DKV.

czytaj więcej »


Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki, 30.01. Warszawa

14 stycznia 2020

Szerokości, czyli digitalizacja transportu, spedycji i logistyki pod takim hasłem odbędzie się 30.01 konferencja organizowana przez Betacom i Hewlett Packard Enterprise. Wstęp bezpłatny.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter