Newsy i aktualności z branży

V edycja TransPoland Translogistica

22 czerwca 2017

Od 8 do 10 listopada 2017 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 odbywać się będą Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica. To największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją.

czytaj więcej »


Będą osobne salony DS

20 czerwca 2017

Najmłodsza a zarazem najbardziej ekskluzywna z marek Grupy PSA – DS Automobiles ogłosiła właśnie plany rozwoju w Polsce. Jeszcze w bieżącym roku polski oddział marki planuje pierwsze otwarcia niezależnych obiektów marki DS. Całkowity plan zakłada utworzenie w ciągu 2 lat docelowej sieci liczącej 8 autoryzowanych punktów DS zlokalizowanych w największych polskich aglomeracjach.

czytaj więcej »


AutoMapa zaktualizowana, także dla pojazdów ciężarowych

13 czerwca 2017

Nowe dane dla pojazdów ciężarowych, gruntowna aktualizacja budynków 3D i rekordowe ilości danych mapowych. AutoMapa publikuje nowe mapy Polski i Europy. 

czytaj więcej »


Samochód narzędziem pracy, ale…

12 czerwca 2017

Jak wynika z badania Instytutu Keralla zrealizowanego na zlecenie Carefleet S.A., dla 93,2 proc. firm z sektora MŚP samochód służbowy to przede wszystkim narzędzie pracy. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy coraz częściej zwracają również uwagę na inne aspekty związane z firmowymi autami.

czytaj więcej »


Się działo… TruckForum&Awards już za nami

9 czerwca 2017

Długie rozmowy handlowe, pierwsze dedykowane szkolenie z negocjacji dla transportu, dyskusje o przyszłym i teraźniejszym losie firm transportowych, wręczenie wyróżnień w konkursie „Najlepsze rozwiązania dla transportu”. Do tego możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej i zjedzenia smacznego lunchu w miłym branżowym towarzystwie. Takie bogactwa czekały na uczestników konferencji Truck Forum & Awards organizowanej przez Truck&Business Polska. Frekwencja? Ponad 250 osób!

czytaj więcej »


Eurocash z największą w Polsce flotą hybrydowych Yarisów

7 czerwca 2017

Ponad 400 Toyot Yaris Hybrid trafi w tym roku do Grupy Eurocash. Jest to największe zamówienie na hybrydowego Yarisa w polskiej historii marki Toyota. Auta sfinansuje Carefleet, jedna z czołowych firm specjalizujących się w wynajmie długoterminowym pojazdów, natomiast za dostarczenie samochodów odpowiada Toyota Bielany, największy dealer japońskiej marki w naszym kraju.

czytaj więcej »


Nawigacja przenośna w telefonie – Mateusz Rusak (SmartGPS)

5 czerwca 2017

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zwiastują początek wyjazdów wakacyjnych. Nieodłącznym partnerem w podróży stała się nawigacja. Może być to mająca największy udział w tej kategorii nawigacja tradycyjna PND, nawigacja fabrycznie wbudowana w samochodzie lub w formie aplikacji w telefonie. Cyklicznie od kilku lat pojawia się także pytanie czy rozwój aplikacji mobilnych wraz z coraz tańszym pakietem danych i ostatnimi zmianami cen roamingu na terenie państw Unii Europejskiej zwiastują koniec nawigacji tradycyjnej?

czytaj więcej »


Dzień Dziecka z Huzarem

31 maja 2017

Polskie Stacje Paliw Huzar, jak co roku, razem z najmłodszymi klientami świętują Dzień Dziecka. Z okazji tak szczególnego wydarzenia sieć przygotowała kolorowanki, łamigłówki oraz słodkie upominki.

czytaj więcej »


Melex dla Mielca

31 maja 2017

Firma Melex przekazała samorządowi miasta Mielca trzy nowoczesne i ekologiczne pojazdy Melex N.Car. Będą one wykorzystywane przez straż miejską, do obsługi gości urzędu miasta oraz przez jedną z miejskich spółek. Tym samym Melex rozpoczął realizację programu promocji elektrycznych środków transportu dla polskich samorządów.

czytaj więcej »


Car-sharing – skąd firma wypożyczająca samochody wie, co się dzieje z jej autem?

29 maja 2017

Car-sharing to usługa, która rewolucjonizuje miejską komunikację i transport. Zdaniem ekspertów krótkoterminowy wynajem pojazdów jest kluczem do mobilności przyszłości, jednak by mógł prawidłowo funkcjonować, przydatna jest technologia związana z lokalizacją wynajmowanych aut.

czytaj więcej »


Strona 1 z 20612345...10...Ostatnia »

Newsletter