Aktualności więcej »

Amerykanie w Polsce

Amerykanie w Polsce

24 lutego 2017

NFM Group został wyłącznym przedstawicielem w Polsce dwóch globalnych marek świadczących usługi krótkoterminowego wynajmu samochodów – Dollar Rent a Car i Thrifty Rent a Car. To amerykańskie sieci wypożyczalni samochodów, działające odpowiednio od: 1958 i 1965 roku i obecne w 70 krajach, z blisko 1500 punktów wynajmu.

czytaj więcej »

Renault partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

21 lutego 2017

W ramach współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim Renault przekazuje 25 samochodów. Logo Renault znajdzie się na kombinezonach startowych zawodników w takich dyscyplinach jak skoki i biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie czy snowboard. Z samochodów Renault skorzysta m.in. kadra skoczków.

czytaj więcej »

PSA może przejąć Opla

20 lutego 2017

Wieści o możliwej ogromnej transakcji w branży motoryzacyjnej wstrząsnęły w ostatnich dniach biznesem. PSA rozważania odkupienia od General Motors europejskich marek amerykańskiego koncernu – Opla. Ewentualna transakcja będzie dotyczyć też zakładów w Polsce.

czytaj więcej »

Rewolucja w szkoleniach?

9 lutego 2017
Samsung Drive to aplikacja VR, która ma szansę zmodernizować szkolenia z nauki jazdy na całym świecie. Dzięki niej zarówno przyszli, jak i świeżo upieczeni kierowcy, będą mogli sprawdzić swoje reakcje na potencjalne zagrożenia na drodze, ale w bezpiecznym, bo wirtualnym środowisku okularów Samsung Gear VR. Za wirtualnym kółkiem kierowcy doświadczą na własnej skórze, jak zareagowaliby na sytuacje stresowe, jak zachowaliby się w razie wypadku i jakie byłyby konsekwencje ich decyzji. Nad tym rozwiązaniem pracują wspólnie firmy Samsung i ÖAMTC Fahrtechnik, a reakcje pierwszych testerów Samsung Drive można już obejrzeć na materiale video.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Nowe wytyczne co do transportu odpadów – sprawdź już dziś co się zmienia!

Nowe wytyczne co do transportu odpadów – sprawdź już dziś co się zmienia!

Anna Zakrzewska, prawnik, redaktor naczelna www.prawoilogistyka.pl

Dotychczas przepisy ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach w sposób ogólny określały zasady transportu odpadów. Zgodnie z ustawą transport odpadów odbywa się zgodnie z wymaganiami w zakresie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa życia i zdrowia ludzi, w szczególności w...

Zmiany personalne w P3

Witold Zygmunt

Druga młodość ERP

Andrzej Morawski, wiceprezes zarządu, BPSC SA.

Testy i premiery więcej testów i premier »

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio reprezentuje najbardziej nielubiany przez kierowców firmowych segment aut. Postanowiliśmy sprawdzić czy mimo wszystko można być zadowolonym z otrzymania niedużego gabarytowo pojazdu, o pojemności skokowej wynoszącej zaledwie 1.0 litra, mocy 67 KM i bagażnika o „szalonej” wielkości 254 litrów (ze złożonym oparciem tylnej kanapy 726 litrów).

czytaj więcej »

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

W zamyśle włodarzy marki Kia, Rio miało stać się kolejnym modelem, który zawojuje rynki flotowe. Z kolei włodarze SEAT-a, po wejściu w objęcia polskiego przedstawicielstwa Volkswagena, liczą na systematyczne pozyskiwanie klienta firmowego a jednym z modeli, który ma im w tym pomóc jest Ibiza. Dlatego postanowiliśmy porównać tych dwóch przedstawicieli segmentu B.

czytaj więcej »

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Sukcesy koreańskich aut nie stanowią już żadnej niespodzianki. Przed porównaniem Hyundaia i30 i Forda Focusa w wersjach kombi wręcz zastanawialiśmy się, czy aby przedstawiciel azjatyckiego koncernu nie jest tutaj małym faworytem. Jednak brat Mondeo ma świetną renomę we flotach. Oba auta niedawno przeszły lifting, zatem porównanie jest jak najbardziej zasadne.

czytaj więcej »

Newsletter