Aktualności więcej »

Czym jeżdżą prawnicy i lekarze – raport Masterlease 2016

Czym jeżdżą prawnicy i lekarze – raport Masterlease 2016

28 czerwca 2016

Hyundai i Opel są najpopularniejszymi markami samochodowymi wśród lekarzy i prawników decydujących się na leasing – wynika z raportu przygotowanego przez Masterlease.

czytaj więcej »

Tańsze paliwo dla flotowców i branży transportowej – na targach we Wrocławiu

27 czerwca 2016

Mniejsze koszty zakupu paliw to tańsza działalność. Z możliwościami optymalizacji tych wydatków przedstawiciele z branży transportowej i osoby zarządzające flotą będą mogły zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości, które odbędą się we Wrocławiu. Na targach dostępne będą preferencyjne oferty na zakup paliwa, ale nie tylko.

czytaj więcej »

1400 dni wytężonej pracy

24 czerwca 2016

1400 dni, ponad 1000 szkiców, 5000 kilogramów gliny i 1000 litrów farby. Do zaprojektowania nowego modelu samochodu potrzeba jednak o wiele więcej składników. To aż cztery lata wytężonej pracy kreatorów, która zaczyna się od prostych szkiców ołówkiem, przygotowania glinianych form, mieszania farb i wybierania faktury materiałów. Wszystko to po to, aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, którzy wybierają nowego SEAT-a z myślą o swoim komforcie. Jak powstaje nowe auto, od pierwszego szkicu do jego produkcji?

czytaj więcej »

Carefleet nagrodzony

23 czerwca 2016

Wynajem długoterminowy firmy Carefleet po raz kolejny został doceniony w zestawieniu najlepszych produktów dla sektora MSP przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej, zdobywając wyróżnienie w kategorii Flota.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Najlepszy agent Emirates Cargo

Najlepszy agent Emirates Cargo

Alicja Kostecka

DHL Global Forwarding otrzymał po raz drugi tytuł „Best Agent 2015-2016” i został nagrodzony przez linię lotniczą Emirates Cargo.

7R Logistic dla Teekanne

Alicja Kostecka

Urlop menedżera cz. 2

Tomasz Czarnecki

Lokalny gracz na Podlasiu

Alicja Kostecka

Testy i premiery więcej testów i premier »

Nissan Note – wielka niespodzianka

Nissan Note – wielka niespodzianka

Uwielbiamy takie historie. Niepozorne auto z segmentu B teoretycznie nie powinno wzbudzać żadnych emocji i znaczek Nissana nie ma tu nic do rzeczy. Ot kolejny pojazd z segmentu B, zaliczanego do typowych „jeździdełek” dla handlowców i pracowników niższego szczebla, w dodatku z małym silnikiem. Trzeba pokonać kilkaset kilometrów, znaleźć kilka wad i zalet, opisać, oddać i zapomnieć. Tymczasem rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

czytaj więcej »

Audi A7 – dom czy auto?

Audi A7 – dom czy auto?

Bardzo rzadko testując auta porównujemy je do rzeczy, które możemy nabyć za jego cenę. Jednak w przypadku A7 zaryzykujemy – testowany przez nas model wyceniany jest na… 496 270 złotych. Dysponując taką kwotą możemy stać się właścicielami samochodu albo pięknego domu.

czytaj więcej »

SEAT Leon ST TSI 1.4 – spełnione obietnice

SEAT Leon ST TSI 1.4 – spełnione obietnice

Koncerny w folderach bardzo chętnie wypisują slogany typu „auto łączy dynamikę z komfortem użytkowania. Tak naprawdę jednak niewiele pojazdów w praktyce spełnia te obietnice. A już na pewno nie spodziewaliśmy się tego po SEA-cie, który przez lata uchodził za markę o nie do końca ukształtowanym image modelowym.

czytaj więcej »

Newsletter