Aktualności więcej »

Fordy w barwach PGD

Fordy w barwach PGD

26 września 2016

230 Fordów dostarczyła PepsiCo firma PGD Flota. Kontrakt polskiego oddziału światowego giganta spożywczego obejmuje 160 samochodów Ford Focus w wersji kombi, wyposażonych w dieslowski silnik 1.5 o mocy 120 KM oraz 70 Fordów Mondeo hatchback z silnikiem wysokoprężnym 2.0 i mocy 150 KM.

czytaj więcej »

Próba dla Mercedesów

22 września 2016

Nie zawsze do jazdy w terenie wystarczą pickupy czy też pojazdy terenowe. Czasem lepiej skorzystać z auta dostawczego. Ale zaraz… samochód użytkowy w terenie? Mercedes chce przekonać, że to jak najbardziej możliwe.

czytaj więcej »

Zabudowy na bazie Alaskana

22 września 2016

Podczas targów samochodów użytkowych w Hanowerze można zobaczyć ofertę samochodów specjalistycznych, zabudowanych na bazie pickupa Renault Alaskana.

czytaj więcej »

Škoda Autodrom Poznań otwarty

20 września 2016

Škoda stawia na bezpieczeństwo. Marka może się pochwalić świetnymi systemami biernej i czynnej ochrony ludzi w autach, Škodą Auto Szkołą od ponad 12 lat doskonalącą kierowców, a także Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab. To ostatnie stanowi multimedialne laboratorium mające na celu w prosty sposób uświadomić odwiedzających o niebezpieczeństwie w ruchu drogowym. We wrześniu wykonano kolejny krok – otworzono tor doskonalenia umiejętności jazdy kierowców w symulowanych sytuacjach awaryjnych.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Kraje starej unii znowu atakują polski transport

Kraje starej unii znowu atakują polski transport

Witold Zygmunt

28 września 2016 roku Ministrowie Transportu Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemiec, Włoch i Luksemburga oraz Norwegii przedstawili list Komisarz UE ds Transportu – V. Bulc – dotyczący wspólnego stanowiska odnośnie przepisów socjalnych w transporcie.

W służbie kolarzom

Tomasz Czarnecki

UPS testuje drony

Alicja Kostecka

Testy i premiery więcej testów i premier »

Mazda 6 kombi – japońska alternatywa

Mazda 6 kombi – japońska alternatywa

Poszukując pojazdu dla menedżera firmy sięgały dotychczas głównie po europejskie marki oraz Toyoty Avensis. Od kilku lat rynek szturmują produkty koreańskie – Kia Optima i Hyundai i40 prezentujące naprawdę dobrą jakość. My jednak postanowiliśmy sprawdzić na ile dobrą propozycją będzie inne azjatyckie auto rodem z Japonii: Mazda oznaczona numerem sześć.

czytaj więcej »

Fiat Ducato vs Renault Master – pojedynek gigantów

Fiat Ducato vs Renault Master – pojedynek gigantów

Odświeżone wersje Fiata Ducato i Renault Mastera kuszą nowymi jednostkami napędowymi i technologiami z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, niedostępnymi wcześniej dla samochodów tego typu. Przed testem mamy faworyta – włoski pojazd to najpopularniejsze auto dostawcze w Polsce. Postanowiliśmy sprawdzić, czy klienci na pewno mają rację i jakie są szanse „Francuza” na detronizację lidera. 

czytaj więcej »

Mitsubishi Pajero – prezes nie zazna strachu

Mitsubishi Pajero – prezes nie zazna strachu

Dla prezesa, członka zarządu, samochód stanowi benefit. Nic więc dziwnego, że najważniejsi ludzie w firmie mają czasem dość wysublimowane gusta. Jedną z propozycji nietypowego zakupu jest z pewnością Mitsubishi Pajero. O jego walorach w jeździe terenowej wie niemal każda osoba choć trochę „czująca” motoryzację. Ale czy auto także może służyć do codziennej jazdy?!

czytaj więcej »

Newsletter