Aktualności więcej »

Przyszłość i teraźniejszość w zarządzaniu flotą

Przyszłość i teraźniejszość w zarządzaniu flotą

21 października 2016

Czy można wpłynąć na obniżenie bolesnych skutków podwyżek OC? Jakie nowe technologie warto stosować we flotach? Dlaczego w firmie Lafarge podróże publicznymi środkami transportu są lepiej widziane przez szefostwo niż dedykowanym pojazdem służbowym? Czy firmy CFM będą konkurowały z podmiotami zajmujące się wynajmem krótkoterminowym? Na te i wiele innych pytań można było uzyskać odpowiedź podczas warsztatów flotowych, które odbyły się w warszawskim Hotelu Airport Novotel.

czytaj więcej »

Prosimy o wysyłanie kandydatur do konkursu PBD

18 października 2016

Dzięki konkursowi „Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”, poznajemy osoby, instytucje i firmy szczególnie zaangażowane w poprawę bezpieczeństwa drogowego na polskich drogach. Kandydatów do tegorocznej edycji  można zgłaszać do 26 października. Pomysłodawcą inicjatywy jest Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Kapitułę, która dokona wyboru laureatów w 5 kategoriach – osoba roku, instytucja publiczna roku, firma roku, organizacja pozarządowa roku oraz media roku – tworzą przedstawiciele Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Fundacji ZenDriving, Grupy AXA w Polsce i Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

czytaj więcej »

Ostrzeżenie przed kontrolami policji na desce rozdzielczej w samochodzie

17 października 2016

Technologia dostępna dotąd w smartfonach i tabletach powoli wkracza na deski rozdzielcze. Po podłączeniu telefonu do samochodu, z części aplikacji, których używamy na co dzień w telefonach, będziemy mogli korzystać również za pośrednictwem fabrycznego wyświetlacza w aucie.

czytaj więcej »

Opony Bridgestone na wyposażeniu Alfy Romeo

14 października 2016

Nabywcy nowej Alfa Romeo Giulia wyjadą z europejskich salonów samochodowych na sportowych oponach Bridgestone Potenza S001, wykonanych w technologii Run-Flat (RFT).

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Wrzesień w produkcji nie zaskoczył

Wrzesień w produkcji nie zaskoczył

Witold Zygmunt

Po letnich niespodziankach, wrześniowe dane dotyczące produkcji przemysłowej były już stabilne. Dynamika produkcji była na wyraźnym plusie, zaś jej poziom był zbliżono do oczekiwań analityków.

OT Rail ma nowego prezesa

Alicja Kostecka

Testy i premiery więcej testów i premier »

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

W zamyśle włodarzy marki Kia, Rio miało stać się kolejnym modelem, który zawojuje rynki flotowe. Z kolei włodarze SEAT-a, po wejściu w objęcia polskiego przedstawicielstwa Volkswagena, liczą na systematyczne pozyskiwanie klienta firmowego a jednym z modeli, który ma im w tym pomóc jest Ibiza. Dlatego postanowiliśmy porównać tych dwóch przedstawicieli segmentu B.

czytaj więcej »

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Sukcesy koreańskich aut nie stanowią już żadnej niespodzianki. Przed porównaniem Hyundaia i30 i Forda Focusa w wersjach kombi wręcz zastanawialiśmy się, czy aby przedstawiciel azjatyckiego koncernu nie jest tutaj małym faworytem. Jednak brat Mondeo ma świetną renomę we flotach. Oba auta niedawno przeszły lifting, zatem porównanie jest jak najbardziej zasadne.

czytaj więcej »

Mazda 6 kombi – japońska alternatywa

Mazda 6 kombi – japońska alternatywa

Poszukując pojazdu dla menedżera firmy sięgały dotychczas głównie po europejskie marki oraz Toyoty Avensis. Od kilku lat rynek szturmują produkty koreańskie – Kia Optima i Hyundai i40 prezentujące naprawdę dobrą jakość. My jednak postanowiliśmy sprawdzić na ile dobrą propozycją będzie inne azjatyckie auto rodem z Japonii: Mazda oznaczona numerem sześć.

czytaj więcej »

Newsletter