Aktualności więcej »

Nowe stacje Circle K

Nowe stacje Circle K

24 maja 2017

Firma Circle K Polska, prowadząca dotychczas stacje paliw pod logo Statoil, kontynuuje rozwój sieci na polskim rynku. Niedawno. zostały otwarte dwie nowe stacje paliw przy autostradzie A-1 (trasa Gdańsk-Łódź), już pod nową marką Circle K.

czytaj więcej »

Oddział Inter-Team w Ełku

22 maja 2017

Otwarto nową filię Inter-Team – w Ełku. Klienci mają do dyspozycji pełen asortyment wyposażenia warsztatów, części zamienne do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych.

czytaj więcej »

Twizy we flocie na… Bermudach

18 maja 2017

Model Twizy przekazano do dyspozycji ekipy Groupama Team France startującej w 35. edycji regat o Puchar Ameryki. Renault Twizy to najlepiej sprzedający się w Ameryce Łacińskiej pojazd z napędem w 100% elektrycznym. Na finał regat, rozpoczynających się 26 maja br., francuska ekipa zainstalowała się na Bermudach.

czytaj więcej »

IONIQ Hybrid taksówkami

16 maja 2017

Hyundai przekazał oficjalnie pierwsze samochody IONIQ Hybrid w ramach kontraktu z korporacją taksówkową EcoCar. Samochody w charakterystycznych biało-zielonych okleinach pojawią się w pierwszej kolejności na ulicach Warszawy, a następnie Wrocławia i Trójmiasta – aglomeracjach, w których działa EcoCar.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Instytut Fraunhofera w Opolu

Instytut Fraunhofera w Opolu

Witold Zygmunt

Instytut Fraunhofera jest drugą największą organizacją badawczą w Europie i trzecią na świecie. Funkcjonowanie opiera na prowadzeniu badań naukowych, które znajdują zastosowanie w przemyśle i życiu codziennym.

Testy i premiery więcej testów i premier »

Volkswagen Sharan – van lepszy od limuzyny?

Volkswagen Sharan – van lepszy od limuzyny?

Auta właścicieli firm, zarządów korporacji to często limuzyny marek premium lub segmentu D, SUV-y, względnie kombi. Kryteria wyboru pojazdu do celów służbowych i prywatnych powinny dotyczyć kwestii wizerunkowych, ale i funkcjonalności, komfortu, bezpieczeństwa, dynamicznego silnika, niezawodności. Te wymagania może spełnić van?

czytaj więcej »

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio reprezentuje najbardziej nielubiany przez kierowców firmowych segment aut. Postanowiliśmy sprawdzić czy mimo wszystko można być zadowolonym z otrzymania niedużego gabarytowo pojazdu, o pojemności skokowej wynoszącej zaledwie 1.0 litra, mocy 67 KM i bagażnika o „szalonej” wielkości 254 litrów (ze złożonym oparciem tylnej kanapy 726 litrów).

czytaj więcej »

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

W zamyśle włodarzy marki Kia, Rio miało stać się kolejnym modelem, który zawojuje rynki flotowe. Z kolei włodarze SEAT-a, po wejściu w objęcia polskiego przedstawicielstwa Volkswagena, liczą na systematyczne pozyskiwanie klienta firmowego a jednym z modeli, który ma im w tym pomóc jest Ibiza. Dlatego postanowiliśmy porównać tych dwóch przedstawicieli segmentu B.

czytaj więcej »

Newsletter