Aktualności więcej »

Rewolucja w szkoleniach?

Rewolucja w szkoleniach?

9 lutego 2017
Samsung Drive to aplikacja VR, która ma szansę zmodernizować szkolenia z nauki jazdy na całym świecie. Dzięki niej zarówno przyszli, jak i świeżo upieczeni kierowcy, będą mogli sprawdzić swoje reakcje na potencjalne zagrożenia na drodze, ale w bezpiecznym, bo wirtualnym środowisku okularów Samsung Gear VR. Za wirtualnym kółkiem kierowcy doświadczą na własnej skórze, jak zareagowaliby na sytuacje stresowe, jak zachowaliby się w razie wypadku i jakie byłyby konsekwencje ich decyzji. Nad tym rozwiązaniem pracują wspólnie firmy Samsung i ÖAMTC Fahrtechnik, a reakcje pierwszych testerów Samsung Drive można już obejrzeć na materiale video.

czytaj więcej »

Nowe stacje w sieci Moya

8 lutego 2017

Pracę w barwach sieci Moya rozpoczęły dwie stacje paliw – w Krakowie oraz Koźminach-Stachowo.

czytaj więcej »

Podsumowanie 2016 roku – Europ Assistance Polska

6 lutego 2017

Europ Assistance Polska podsumowała 2016 rok pod względem obsługi spraw assistance. W minionym roku firma zrealizowała o 20% więcej zgłoszeń niż w roku poprzedzającym. 65% wszystkich spraw dotyczyło kwestii związanych z awarią samochodu. Z kolei 14% klientów potrzebowało pomocy medycznej.

czytaj więcej »

20 lat Continental Opony Polska

1 lutego 2017

Polski oddział koncernu Continental podsumował 20 lat działalności w Polsce. W ciągu dwóch dekad funkcjonowania firma pięciokrotnie zwiększyła zatrudnienie, potroiła liczbę marek w ofercie, osiągnęła rekordowy obrót na poziomie ponad miliarda złotych rocznie.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Zaangażuj swoich pracowników

Zaangażuj swoich pracowników

Tomasz Chyrchel, Zofia Augustyniak

W 2015 roku wskaźnik zaangażowania pracowników w polskich firmach wyniósł średnio 52 procent. Najlepsze pod tym względem organizacje w kraju nad Wisłą (wyłonione w Programie Najlepsi Pracodawcy) osiągnęły średni wynik zaangażowania na poziomie aż 77 procent. Dlaczego duże...

Szwajcarskie insynuacje

Tomasz Czarnecki

Produkcja mocno w górę

Witold Zygmunt

Cyberszantaż

Ireneusz Wiśniewski dyrektor zarządzający w F5 Networks

PSA może przejąć Opla

Witold Zygmunt

Testy i premiery więcej testów i premier »

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio reprezentuje najbardziej nielubiany przez kierowców firmowych segment aut. Postanowiliśmy sprawdzić czy mimo wszystko można być zadowolonym z otrzymania niedużego gabarytowo pojazdu, o pojemności skokowej wynoszącej zaledwie 1.0 litra, mocy 67 KM i bagażnika o „szalonej” wielkości 254 litrów (ze złożonym oparciem tylnej kanapy 726 litrów).

czytaj więcej »

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

W zamyśle włodarzy marki Kia, Rio miało stać się kolejnym modelem, który zawojuje rynki flotowe. Z kolei włodarze SEAT-a, po wejściu w objęcia polskiego przedstawicielstwa Volkswagena, liczą na systematyczne pozyskiwanie klienta firmowego a jednym z modeli, który ma im w tym pomóc jest Ibiza. Dlatego postanowiliśmy porównać tych dwóch przedstawicieli segmentu B.

czytaj więcej »

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Sukcesy koreańskich aut nie stanowią już żadnej niespodzianki. Przed porównaniem Hyundaia i30 i Forda Focusa w wersjach kombi wręcz zastanawialiśmy się, czy aby przedstawiciel azjatyckiego koncernu nie jest tutaj małym faworytem. Jednak brat Mondeo ma świetną renomę we flotach. Oba auta niedawno przeszły lifting, zatem porównanie jest jak najbardziej zasadne.

czytaj więcej »

Newsletter