Aktualności więcej »

Raport AAA Auto

Raport AAA Auto

12 stycznia 2017

Według rocznego raportu AAA Auto opartego na analizie danych dotyczących sprzedaży aut używanych w komisach, na stronach internetowych oraz u dealerów samochodów używanych, w 2016 roku w Polsce pojawiło się 1 958 000 ofert sprzedaży samochodów używanych. Był to najlepszy wynik w całej Grupie AAA Auto, będącej największym dealerem samochodów używanych w Europie Środkowej. Polska wyprzedziła Czechy, Słowację i Węgry.

czytaj więcej »

Fiat w abonamencie

11 stycznia 2017

Wprowadzono rozwiązanie dla osób fizycznych i firm – „Fiat Abonament”.W ramach comiesięcznej opłaty klient otrzymuje w użytkowanie nowy samochód, bez opłaty wstępnej, z ubezpieczeniem AC/OC/NNW, pełną obsługą serwisową w ASO, sezonową wymianą opon oraz koordynacją likwidacji szkód. Z programu można skorzystać w okresie 11 lub 23 miesięcy, z rocznym przebiegiem auta ograniczonym odpowiednio do 12 000 lub do 25 000 km. Po tym okresie można wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowane auto lub zwrócić pojazd i zakończyć współpracę.

czytaj więcej »

TOP automotive – II edycja już za nami

5 stycznia 2017

3 dni, 17 godzin prelekcji i warsztatów, 10 prezentacji, 13 prelegentów, 160 uczestników z 75 firm – tak w liczbach wyglądała Konferencja TOP automotive 2016, która odbyła się we Wrocławiu.

czytaj więcej »

Jaguary i Land Rovery w finansowaniu Raiffeisen Leasing

4 stycznia 2017

Raiffeisen-Leasing Polska rozpoczął współpracę z British Automotive Polska S.A., generalnym importerem Jaguara i Land Rovera w Polsce. Już od grudnia samochody obu marek będą dostępne w formie leasingu, pożyczki lub wynajmu długoterminowego w Raiffeisen Leasing.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Dachser podejmuje megawyzwania logistyczne w mega miastach

Dachser podejmuje megawyzwania logistyczne w mega miastach

Witold Zygmunt

Dachser poszukuje innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi ostatniego etapu łańcucha dostaw w wielkich europejskich metropoliach. W ostatnim czasie operator uruchomił projekt ukierunkowany na usprawnienie dostaw na terenie Paryża.

Nie tylko magazynowanie

Artur Piotrowski

Testy i premiery więcej testów i premier »

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio reprezentuje najbardziej nielubiany przez kierowców firmowych segment aut. Postanowiliśmy sprawdzić czy mimo wszystko można być zadowolonym z otrzymania niedużego gabarytowo pojazdu, o pojemności skokowej wynoszącej zaledwie 1.0 litra, mocy 67 KM i bagażnika o „szalonej” wielkości 254 litrów (ze złożonym oparciem tylnej kanapy 726 litrów).

czytaj więcej »

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

W zamyśle włodarzy marki Kia, Rio miało stać się kolejnym modelem, który zawojuje rynki flotowe. Z kolei włodarze SEAT-a, po wejściu w objęcia polskiego przedstawicielstwa Volkswagena, liczą na systematyczne pozyskiwanie klienta firmowego a jednym z modeli, który ma im w tym pomóc jest Ibiza. Dlatego postanowiliśmy porównać tych dwóch przedstawicieli segmentu B.

czytaj więcej »

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Hyundai i30 vs Ford Focus – kombi bój na argumenty

Sukcesy koreańskich aut nie stanowią już żadnej niespodzianki. Przed porównaniem Hyundaia i30 i Forda Focusa w wersjach kombi wręcz zastanawialiśmy się, czy aby przedstawiciel azjatyckiego koncernu nie jest tutaj małym faworytem. Jednak brat Mondeo ma świetną renomę we flotach. Oba auta niedawno przeszły lifting, zatem porównanie jest jak najbardziej zasadne.

czytaj więcej »

Newsletter