Aktualności więcej »

Citroën C3 z sukcesami flotowymi

Citroën C3 z sukcesami flotowymi

27 kwietnia 2017

Nowy Citroën C3 przez pierwsze 4 miesiące od wprowadzenia na polski rynek zdobył już ponad 1500 zamówień. Na koncie nowego modelu są też już pierwsze duże kontrakty na duże floty, które opiewają w sumie na prawie 500 samochodów. Do swych flot nowego Citroëna C3 wybrały miedzy innymi firmy Europcar, Panek, Sixt i Play.

czytaj więcej »

Alpina z Auto Fus

25 kwietnia 2017

Firmy Alpina oraz Auto Fus połączyły siły. To dobra wiadomość dla polskich klientów, którzy mogą już zamawiać samochody BMW Alpina bezpośrednio w warszawskim salonie Auto Fus przy ul. Ostrobramskiej. Oficjalna inauguracja marki Alpina w Polsce odbyła się na targach Poznań Motor Show (6-9 kwietnia).

czytaj więcej »

Nowy Golf w polskich salonach

21 kwietnia 2017

Od ponad 4 dekad średnio co 40 sekund ktoś na świecie kupował Golfa. W minionym roku na zakup kompaktowego Volkswagena zdecydowało decyduje się około miliona osób. Na rynku polskim zadebiutowały nowe Golfy w wersjach hatchback, Variant, Alltrack, GTD, GTI i R oraz GTE i e-Golf. Do wyboru jest od razu aż 14 wersji silnikowych o mocy od 85 KM do 310 KM. Ceny zaczynają się od  66 990 zł.

czytaj więcej »

Jak szybciej znaleźć miejsce parkingowe?

19 kwietnia 2017

Krążenie w poszukiwaniu miejsca parkingowego jest jedną z częstszych przyczyn tworzenia się korków, zwłaszcza w centrach miast. Jak zmniejszyć skalę problemu? Na przykład podwyższając ceny za postój na publicznych parkingach w strefach parkowania, do czego przymierza się Ministerstwo Rozwoju. Drastyczny sposób? Są jednak inne rozwiązania. Jedno z nich właśnie trafiło do Google Play.

czytaj więcej »

Wiadomości Log24.pl więcej »

Prologis Ukończył BTS o powierzchni 42 000 metrów kwadratowych dla Firmy Agata

Prologis Ukończył BTS o powierzchni 42 000 metrów kwadratowych dla Firmy Agata

Marta Tęsiorowska

Nowy budynek powiększa portfolio Prologis do 191 000 metrów kwadratowych w Centralnej PolscePrologis poinformował o zakończeniu budowy obiektu typu build-to-suit (BTS) o powierzchni 42 170 metrów kwadratowych dla swojego długoletniego klienta - firmy Agata w Prologis Park...

P3 planuje ekspansję w Polsce

Kinga Wiśniewska

Uwaga na kary w Austrii

Tomasz Czarnecki

Rekordowy rok DSV w Polsce

Małgorzata Kenig

Jak rozwiązywać problemy z paletami

Źródło: http://poradniktransportowy.pl/

Testy i premiery więcej testów i premier »

Volkswagen Sharan – van lepszy od limuzyny?

Volkswagen Sharan – van lepszy od limuzyny?

Auta właścicieli firm, zarządów korporacji to często limuzyny marek premium lub segmentu D, SUV-y, względnie kombi. Kryteria wyboru pojazdu do celów służbowych i prywatnych powinny dotyczyć kwestii wizerunkowych, ale i funkcjonalności, komfortu, bezpieczeństwa, dynamicznego silnika, niezawodności. Te wymagania może spełnić van?

czytaj więcej »

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio – prostota zakupu

Suzuki Celerio reprezentuje najbardziej nielubiany przez kierowców firmowych segment aut. Postanowiliśmy sprawdzić czy mimo wszystko można być zadowolonym z otrzymania niedużego gabarytowo pojazdu, o pojemności skokowej wynoszącej zaledwie 1.0 litra, mocy 67 KM i bagażnika o „szalonej” wielkości 254 litrów (ze złożonym oparciem tylnej kanapy 726 litrów).

czytaj więcej »

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

Kia Rio vs SEAT Ibiza – kompakty na start

W zamyśle włodarzy marki Kia, Rio miało stać się kolejnym modelem, który zawojuje rynki flotowe. Z kolei włodarze SEAT-a, po wejściu w objęcia polskiego przedstawicielstwa Volkswagena, liczą na systematyczne pozyskiwanie klienta firmowego a jednym z modeli, który ma im w tym pomóc jest Ibiza. Dlatego postanowiliśmy porównać tych dwóch przedstawicieli segmentu B.

czytaj więcej »

Newsletter